Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - Poslať dobierku? ano či nie?

Poslať dobierku? ano či nie?

od skodovam » Pia Jún 24, 2011 1:00 pm

Včera mi napísala jedna slečna alebo pani, že má záujem o jedny tričká z môjho albumu, dnes mi poslala adresu, je tu zaregistrovaná pod menom bobik27, nepoznáte niekto? Ale píse z mailu johanko555@azet.sk a keď som to dala do googla, tak je to nejaký chlapec na pokeci. Mám poslať vecičky alebo nie, posielam len na dobierku, tak neviem čo mám spraviť.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Uto Dec 18, 2007 1:00 am

od Sandracs » Pia Jún 24, 2011 1:08 pm

Ja by som to asi neriskovala, je tu od januára 2011 a nemá žiadne referencie... :roll: Píšete, že posielate na dobierku, ale v tomto prípade by som požadovala peniažky dopredu na účet, lebo ak si prečítate staršie príspevky, tak je tu zopár "mládežníkov", ktorý sa týmto spôsobom dobre "bavia".
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Pia Jún 18, 2010 10:04 am

od skodovam » Pia Jún 24, 2011 1:13 pm

Veď práve preto, lebo už som tu čítala veľa krát ako sa mamičky oklamali, ale už som jej napísala, nech pošle na účet, som zvedavá, či sa ozve.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Uto Dec 18, 2007 1:00 am

od erikacy » Pia Jún 24, 2011 1:24 pm

Ahojte! No tiež by som to veru neriskovala! Aj poštovné za dobierku niekedy dosť výde a potom je človek len v strate. Veď uvidíte či sa ešte ozve... Aj ja som zvedavá :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Pon Jan 24, 2011 1:34 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť