Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - Potrebujem poradit - chodítko

Potrebujem poradit - chodítko

od babulkaxy » Uto Nov 04, 2008 1:00 pm

ahojte maminy mam taky troska mensi problem.co si myslite o choditku je pre deti nezdrave :cry: bola som s malou na poradni a tam som spomenula lekarke ze mala uz pekne beha v choditku mala ma8mesiacov.a lekarka mi na to odpovedala ze to radsej ani nepocula :( povedala ze to choditko mam darovat nejakemu nepriatelovi. :wink: pretoze mala ked mi zacne chodit tak mi bude narazat do steny a.t.d.za kazdu odpoved dakujem :P :D :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Sob Jan 05, 2008 1:00 am

od adinka33 » Uto Nov 04, 2008 1:04 pm

ahoj, babulka, ja mam 3 deticky a vsetky chodili v choditku :wink: jasne, ze kazdy doktor povie, ze to pre dieta nie je dobre, ale ved predsa ani ty, ani ja, ani ine mamicky to svoje dietatko v tom choditku nenechavaju predsa cely den a celu noc :wink: vzdy iba na chvilocku, ja osobne na choditku nevidim nic zle :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od Misiacik81 » Uto Nov 04, 2008 1:26 pm

Ja som chodila s malou doteraz do rizikovej poradne v NR a tam ked som doktorovi povedala,že ju dávam do chodítka tak namna nareval div,že somnou dvere nevyrazil ale však aj mi sme boli v chodítku ked sme boli malé a čo stalo sa nám niečo :?: :?: :?: :?: sme tu a chodíme tak jak sa patrí :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Uto Júl 15, 2008 12:00 am
Bydlisko: Topolčany

od alex » Uto Nov 04, 2008 2:48 pm

môj malý je dokonaca narodený predčasne (34.tt) ale do chodítka som ho dávala :) tam sa mu páčilo najviac, aj sa sám zahral....tiež mi moja Dr. povedala aby som ho okamžeite predala :roll: ale ja si myslím svoje, ja som taktiež vyrastala na chodítku :)
P.S. Misiacik81: prosím ťa, a do tej NR ešte chodíš?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od gonica » Uto Nov 04, 2008 3:11 pm

Prosim asi v ktorom mesiaci ste dali dieta do choditka ? Sediet by uz malo, to mi je jasne. Bojim sa opytat doktorky.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 703
Registrovaný: Str Máj 21, 2008 12:00 am

od adinka33 » Uto Nov 04, 2008 3:13 pm

ja som ich tam davala od takeho 8-9 mesiaca :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od alex » Uto Nov 04, 2008 3:17 pm

ja som ho dávala skôr...ale nepriznám sa (že kedy presne) aby ma niekto neukameňoval :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od Misiacik81 » Uto Nov 04, 2008 3:27 pm

alex píše:môj malý je dokonaca narodený predčasne (34.tt) ale do chodítka som ho dávala :) tam sa mu páčilo najviac, aj sa sám zahral....tiež mi moja Dr. povedala aby som ho okamžeite predala :roll: ale ja si myslím svoje, ja som taktiež vyrastala na chodítku :)
P.S. Misiacik81: prosím ťa, a do tej NR ešte chodíš?
Už nie,tým že mi malinká začína sama chodit tak už nemusíme,naposledy sme boli teraz koncom okt.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Uto Júl 15, 2008 12:00 am
Bydlisko: Topolčany

od gonica » Uto Nov 04, 2008 3:32 pm

Dakujeme, mame teraz 6. tak radsej pockam asi do 8. mesiacov
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 703
Registrovaný: Str Máj 21, 2008 12:00 am

od alex » Uto Nov 04, 2008 3:32 pm

my sme tam boli 1x a aj to som Dr. na všetko odporovala, tak potom bol pomaly odutý :D a už sme tam ani nešli :wink: "ďakujem pekne" za takého doktora :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od Misiacik81 » Uto Nov 04, 2008 3:39 pm

Mi sme tam chodili každý 2-3 mesiac a večne sa mu niečo nepáčilo,raz slabo hlavinku dvíhala,potom pretočit sa nevedela(to chcel od nej ked mala 3mes.).....atd ja som niekedy až vychádzala s údivu čo ten od bábätiek chce on je bud zakomplexovaný a vybýja si to takto alebo ja neviem ale normálny neni určite
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Uto Júl 15, 2008 12:00 am
Bydlisko: Topolčany

od alex » Uto Nov 04, 2008 3:46 pm

Misiacik81 píše:Mi sme tam chodili každý 2-3 mesiac a večne sa mu niečo nepáčilo,raz slabo hlavinku dvíhala,potom pretočit sa nevedela(to chcel od nej ked mala 3mes.).....atd ja som niekedy až vychádzala s údivu čo ten od bábätiek chce on je bud zakomplexovaný a vybýja si to takto alebo ja neviem ale normálny neni určite


asi ano, lebo my máme svoju neurologičku a on nám hovoril všetko opačne ako nám hovorila naša Dr. z malého mi skoro spravil blbečka, lebo nedvíhal hlavičku kedy on chcel (naša Dr. hovorila, že je to v poriadku lebo bol predčasne), pomaly bol urazený keď ho vyšetroval po spánku (čakali sme vyše 2hod. tak jesné ža malý mi zaspal) ....no sila. a najviac ma dorazilo keď prirovnal sono hlavičky k tomu, že to je ako keď ideme po chodníku veďľa áut (lebo som sa pýtala, že či mu to nemôže ublížiť, keď sa mu bude robiť tak často sono hlavičky) mala som dosť :shock: potom ako som odmietla to sono, tak malého už ani nedovyšetroval a ani nič nám už nepovedal :) takže "super" doktor :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od Misiacik81 » Uto Nov 04, 2008 3:55 pm

Ja mám malinkú narodenú tiež skôr(v 36tt) a hned ako sme tam boli prvý krát tak sa namna ocapil,že jak je možné,že malú nepolohujem zo strany na stranu,mala na hlávke do kruhu vypadané vlásky a ked som mu povedala,že ju otáčam tak mi povedal,že to môžem doma hovorit mužovi a nie jemu..... :shock: :shock: :shock: mala som dost
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Uto Júl 15, 2008 12:00 am
Bydlisko: Topolčany

od alex » Uto Nov 04, 2008 4:00 pm

Misiacik81 píše:Ja mám malinkú narodenú tiež skôr(v 36tt) a hned ako sme tam boli prvý krát tak sa namna ocapil,že jak je možné,že malú nepolohujem zo strany na stranu,mala na hlávke do kruhu vypadané vlásky a ked som mu povedala,že ju otáčam tak mi povedal,že to môžem doma hovorit mužovi a nie jemu..... :shock: :shock: :shock: mala som dost


:shock: :shock: :shock:
môj malý mal nesmierne preležanú hlavičku, ale mne ho práveže zle polohovali v inkubátore :? :? :? ale to si nevšimol ....ale blbec to je... len keď si to ludia nechajú, tak to potom tak vyzerá
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od Misiacik81 » Uto Nov 04, 2008 4:03 pm

To hej,máš pravdu,ale ked tam tak príde maminka prvorodička ešte k tomu vystrašená,že sa jej bábatinko narodilo skôr a čo snim vôbec môže byt a on spusti tie svoje argumenty tak chúda tam aj skolabuje
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Uto Júl 15, 2008 12:00 am
Bydlisko: Topolčany

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť