Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - povodne

povodne

od nelka09 » Pia Jún 04, 2010 9:28 pm

všetkým ľudom, ktorých postihli záplavy vyjadrujem úprimnú ľútosť a je človeku až do plaču z toľkého nešťastia. ja som z košíc a tu je to katastrofálne, najmä v niektorých častiach. My máme záhradu tiež pod vodou, ale tý ľudia ktorý prišli o svoje príbytky musia byť fakt zúfalý. Človeku je do plaču, ked vidí toľké nešťastie. všetkým ľudom postihnutým touto katastrofou odkazujem že s nimi súcitím.Marika
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Štv Apr 02, 2009 10:05 am

od inguli » Pia Jún 04, 2010 9:37 pm

tak ja sa hned pridam nelka beriete moje myslienky :wink: presne som nad tym dnes rozmyslala ze aspon takto zdaleka im popriat a aj vam teda aby sa to u vas co najryyychlejsie upokojilo..
pozerala som spravy dnes na markize a veru som bola v soku co vsetko sa tam v okoli deje..
Nech vam pan bozko pomaha vsetkym a ako tam v spravach vraveli veru
neplace len nebo ale aj ludia pod nebom :cry: :cry: :cry:
u nas je hradza nova ale dunaj je tiez uz o dost vyssie ako bol :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od nelka09 » Pia Jún 04, 2010 9:42 pm

tu je to fakt na zaplakanie. Človek sa stále na niečo sťažuje, ale ked príde takáto tragédia, tak si uvedomí, že tie jeho problémy su minimálne oproti tomu, čo niektorý ľudia teraz zažívajú. za jeden deň prídu o všetko, čo si zadovážili za celý život a zrazu ostanu na ulici, bez strechy nad hlavou. a nič iné im neostáva len plakať.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Štv Apr 02, 2009 10:05 am

od lidka06 » Pia Jún 04, 2010 9:59 pm

ja sa na to divam tiez a vzdy mi idu slzy. Je to strasne cosi co sa to deje. Rovnako sucitim so vsetkymi ludmi a prajem vsetkym vela sil ci psychickych ci fyzickych.

U nas potok zuri rovnako !!!!!!!!!!!! Ale jedine stastie je ze ma prehlbene koryto a to velmi dobre inak by sme boli uz pod vodou !!!!! Mame teda stastie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Str Jún 17, 2009 9:01 pm

od sisu22 » Pia Jún 04, 2010 10:06 pm

inguli píše:tak ja sa hned pridam nelka beriete moje myslienky :wink: presne som nad tym dnes rozmyslala ze aspon takto zdaleka im popriat a aj vam teda aby sa to u vas co najryyychlejsie upokojilo..
pozerala som spravy dnes na markize a veru som bola v soku co vsetko sa tam v okoli deje..
Nech vam pan bozko pomaha vsetkym a ako tam v spravach vraveli veru
neplace len nebo ale aj ludia pod nebom :cry: :cry: :cry:
u nas je hradza nova ale dunaj je tiez uz o dost vyssie ako bol :(


no ingu ten boh ako si ludia myslia ze existuje,im mal pomoct pred tym nez ich voda vyplavila,teraz je neskoro plakat nad rozliatym mlieko.
Aj mne je luto,hlavne ked tu moja teta naplaka,ze nebude mat zeleniny,najradsej by som jej hubu rozbila,ale to ze ludia prisli o majetok a domceky je jej jedno,dolezita je jej zelenina :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od otrida11 » Pia Jún 04, 2010 11:31 pm

TIEZ MI JE TYCH LUDI STRASNE LUTO. NECHCE SA MI TOMU ANI VERIT. POZERAM SPRAVY A PRIPADA MI TO AKO KEBY SOM POZERALA NEJAKY KATASTROFICKY FILM. :shock: :shock: :shock: . POVEDZTE, JE TOTO MOZNE V 21. STOROCI? JA VIEM, S PRIRODOU OBYCAJNY CLOVEK NEMA SANCU BOJOVAT, ALE AZ TAKA BEZMOCNOST??? :cry: :cry: :cry: SMUTNE. VELMI SMUTNE..... :cry: :cry: :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od nelka09 » Pia Jún 04, 2010 11:52 pm

no, teraz o druhejráno má doraziť prívalová vlna, my bývame pri hornáde, takže sa až bojím čo bude ráno. držte palce.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Štv Apr 02, 2009 10:05 am

od inguli » Sob Jún 05, 2010 10:59 am

sisu22 píše:
inguli píše:tak ja sa hned pridam nelka beriete moje myslienky :wink: presne som nad tym dnes rozmyslala ze aspon takto zdaleka im popriat a aj vam teda aby sa to u vas co najryyychlejsie upokojilo..
pozerala som spravy dnes na markize a veru som bola v soku co vsetko sa tam v okoli deje..
Nech vam pan bozko pomaha vsetkym a ako tam v spravach vraveli veru
neplace len nebo ale aj ludia pod nebom :cry: :cry: :cry:
u nas je hradza nova ale dunaj je tiez uz o dost vyssie ako bol :(


no ingu ten boh ako si ludia myslia ze existuje,im mal pomoct pred tym nez ich voda vyplavila,teraz je neskoro plakat nad rozliatym mlieko.
Aj mne je luto,hlavne ked tu moja teta naplaka,ze nebude mat zeleniny,najradsej by som jej hubu rozbila,ale to ze ludia prisli o majetok a domceky je jej jedno,dolezita je jej zelenina :evil:


siska to je vlastne jedno teraz ci niekto veri v bohu ci nie ..aj tak su taky ludia ktory teraz veria v bohu este viac ze im pomoze...to im nikto nevezzme..
mna skor napadne vzdy ta kniha raz som tak letmo citala knihu od sybilly ci ako sa vola a tam sa dost veci pisalo napriklad aj toto..ze prave priroda bude nicitelom sveta/neviem ci to dobre opisujem/proste ze budu prirodne katastrofy...nieco natom asi je ...
vela veci sa potvrdilo uz co v tej knihe je...
no mozno niekto povie ze je to ohromna blbost...
a jeden pan v telke vravel to mame zato ze sa mame zlepsit...ci ako to vravel...
ano niekto sa snazi o to teraz aby prezil a niekto o to aby napriklad aj tu okradol niekoho...
ako pises niekto place pre stratu svojho domu a niekto za zeleninou ...nechcem urazit nikoho ale aj to je o tom ze ludia vzdy myslia len na seba a su zaplaveny so svojimy malymi ci velkymi problemamy a nma inych niektorym fakt nezalezi...
prajem kazdemu ktory teraz trpi kvoli povodniam vela vela stastia a vydrz a ozaj spolucitim s vami...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Janka81 » Sob Jún 05, 2010 12:15 pm

lidka06 píše:ja sa na to divam tiez a vzdy mi idu slzy. Je to strasne cosi co sa to deje. Rovnako sucitim so vsetkymi ludmi a prajem vsetkym vela sil ci psychickych ci fyzickych.

U nas potok zuri rovnako !!!!!!!!!!!! Ale jedine stastie je ze ma prehlbene koryto a to velmi dobre inak by sme boli uz pod vodou !!!!! Mame teda stastie.
No veru aj ja vždy slzy utieram :cry: :cry: :cry: a ešte ked v správach dajú k tomu tú tragickú melodiu a autentické zábery,je mi hrozne aj za nich :(
ale v posledných rokoch je už toho veľa a niekedy si myslím,že ten december 2012 nie je len tak :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od sisu22 » Sob Jún 05, 2010 12:38 pm

Janka81 píše:
lidka06 píše:ja sa na to divam tiez a vzdy mi idu slzy. Je to strasne cosi co sa to deje. Rovnako sucitim so vsetkymi ludmi a prajem vsetkym vela sil ci psychickych ci fyzickych.

U nas potok zuri rovnako !!!!!!!!!!!! Ale jedine stastie je ze ma prehlbene koryto a to velmi dobre inak by sme boli uz pod vodou !!!!! Mame teda stastie.
No veru aj ja vždy slzy utieram :cry: :cry: :cry: a ešte ked v správach dajú k tomu tú tragickú melodiu a autentické zábery,je mi hrozne aj za nich :(
ale v posledných rokoch je už toho veľa a niekedy si myslím,že ten december 2012 nie je len tak :roll:


co ma byt v dec.2012? :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od inguli » Sob Jún 05, 2010 1:57 pm

sisu22 píše:
Janka81 píše:
lidka06 píše:ja sa na to divam tiez a vzdy mi idu slzy. Je to strasne cosi co sa to deje. Rovnako sucitim so vsetkymi ludmi a prajem vsetkym vela sil ci psychickych ci fyzickych.

U nas potok zuri rovnako !!!!!!!!!!!! Ale jedine stastie je ze ma prehlbene koryto a to velmi dobre inak by sme boli uz pod vodou !!!!! Mame teda stastie.
No veru aj ja vždy slzy utieram :cry: :cry: :cry: a ešte ked v správach dajú k tomu tú tragickú melodiu a autentické zábery,je mi hrozne aj za nich :(
ale v posledných rokoch je už toho veľa a niekedy si myslím,že ten december 2012 nie je len tak :roll:


co ma byt v dec.2012? :shock:



http://www.youtube.com/watch?v=11iCmzGn ... re=related

ale je o tom vela na nete staci do google december 2012 napisat :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od sisu22 » Sob Jún 05, 2010 7:50 pm

pozerala som,ale tomu neverim,uz to malo byt x krat,a nebolo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od inguli » Sob Jún 05, 2010 7:59 pm

sisu22 píše:pozerala som,ale tomu neverim,uz to malo byt x krat,a nebolo.


ktovie vravi sa vselico ale som potom citala na wikipwdii o tom ...vraj vedci to nemaju" potvrdene"ze bude koniec sveta v dec 2010 :roll:
ale je pravdou ze vsetko co je zleee ide na nas :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Janka81 » Sob Jún 05, 2010 9:51 pm

inguli píše:
sisu22 píše:pozerala som,ale tomu neverim,uz to malo byt x krat,a nebolo.


ktovie vravi sa vselico ale som potom citala na wikipwdii o tom ...vraj vedci to nemaju" potvrdene"ze bude koniec sveta v dec 2010 :roll:
ale je pravdou ze vsetko co je zleee ide na nas :(


veru tak babenky :roll: ja nie som nejaká poverčivá,ale i tieto povodne sa nejak zväčšujú a to čo som dnes videla na Joj v prvých správach o piatej ma dostalo viac ako moja bolavá opuchnutá pusa :cry: vidieť po strechy zaplavené rod. domy a ten plač všade a skaza..mám fakt pocit,že je to z roka na rok horšie :cry: :cry: :cry:
Simka a má to byť vraj 23.12.2012..tak Veselé Vianoce a zdravím Mayov :roll: :wink: a samozrejme aj ich končiaci kalendár..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od inguli » Sob Jún 05, 2010 10:19 pm

Vedcov z rôznych odborov odmietli myšlienku, že katastrofa sa bude diať v roku 2012, uvádza, že predpovede o blížiacej sa skazy sú uvedené ani v klasických účtoch Maya, ani v astronómii. Prúdu Mayanist učenci uvádzajú, že myšlienka, že dlhá Počet kalendár "končí" v roku 2012 nepravdivo Maya histórii. [3] [5] Moderná Maya, v celku, neboli pripojené veľký význam na dátum a klasických zdrojov na predmetu sú obmedzené a protichodné, čo naznačuje, že tam bol malý prípadne univerzálna dohoda medzi nimi o tom, čo, ak vôbec niečo, dátum by mohlo znamenať. [6]

Astronómovia a ďalšie vedci odmietli apokalyptické predpovede, z dôvodu, že očakávané udalosti sú vylúčené astronomické pozorovania, alebo sú nepodložené predpovede, ktoré boli generované z týchto nálezov. [7] NASA má v porovnaní obavy 2012, aby tie o Y2K bug v neskorej 1990, čo naznačuje, že adekvátna analýza by mala vylučovať obavy z katastrofy. [7]


sice je to chybne prelozene ale snad bude pravda
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť