Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Pôrod a šestonedelie - Pozor na doktorov!

od andream » Pia Feb 06, 2009 2:50 pm

Ahoj ellanoir, no ak sa ti mám priznať tak Vojtovku cvičíme ale nijak to nesílim. On má chudátko už nenormálny strach z lekárov , stačí ked sa k nemu len doktor nahne a už začne strašne ale strašne plačkať a ja ho nebudem týrať ešte nejakými cvikmi. Viem, možno robím chybu ale jeho to neskutočne ubíja tak cvičíme. Je vraj trošičku spomalený ( čo osobne mne nevadí ). Máme problémy stále s niečím, teraz najnovšie budeme musieť ísť na operáciu očí lebo pri pôrode sa mu očká naliali krvou a zostali mu tam jazvičky. Tak dalšia vec, ktorá je vinou lekára......
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 49
Registrovaný: Pon Nov 26, 2007 1:00 am

Re: Pozor na doktorov!

od veronci89 » Uto Feb 10, 2009 10:36 pm

andream píše:Milé mamičky a hlavne budúce mamičky!!! Nechcem vás postrašiť alebo vám nahnať strach ale chcem vás len varovať na doktorov. Myslia si o sebe neviem čo a ked im nedáte do vačku tak to tak aj vyzerá. Mi sme sa s manželom dva roky snažili o dieťatko. Ked som konečne otehotnela boli sme nesmierne šťastný. Celé tehotenstvo prebehlo bez najmenších problémov až do vtedy kým neprišiel pôrod. Prišla som do nemocnice na Kramároch asi o 16.00 h ked mi doktor povedal bez toho aby ma vyšetril, že o 20.00 h porodím. Zdalo sa mi divné, že ako to može tak vedieť. Plodovú vodu mi prepichol prstom, vtedy som dostala hrozné bolesti. Kontrkaciu som mala vkuse hodinu a vedela som, e niečo nieje v poriadku. Na monitore bolo síce počuť tlkot srdiečka ale mala som hrozný strach. Prosila som v silných bolestiach doktora, aby mi urobil cisársky ale on sa len usmial a povedal, že nemá na to dovod. Asi po hodine v ukrutných bolestiach ma dali na sál. Nevládala som tlačit bola som so silami v koncoch. Presne o 20.08 h sa malý narodil. Lenže všade zostalo len ticho a videla som len sestričky a doktorov ako behajú v strese. Nikto mi nič nechcel povedať, hodinu ma nechali ležať na sále bez toho aby mi povedali čo sa deje. Potom prišla za mnou doktorka a povedala: vaše dieťa bojuje o život. Zomrel pri porode, zadusila ho silná kontrakcia, ktorú ste mali hodinu v kuse. Prepadol ma hrozný strach a úzkosť. Potom povedala, že po 10 minútach sa im ho podarilo oživiť ale musí stále bojovať. Bolo to niečo hrozné, neprajem to nikomu. Hrozilo, že bude mať detskú obrnu a veci tomu podobné lebo mal velmi velký opuch mozgu. Neurolgička tvrdí, že to ide dobrým smerom a dúfame, že bude zdravý. Teraz má 4 a pol mesiaca a je to jeden nádherný človiečik. :D :D Píšem to preto lebo viem, že pred nedávnom sa toto isté stalo jednej mamičke ale tam sa diaťatko nepodarilo oživiť čo mi je nesmierne lúto. Doktori sa ohrádzajú tým, že takéto niečo sa stane jeden krát za rok!!! čo nie je vobec pravda. Určite je viac takých prípadov len každý o nich mlčí!!!


mi s tým nič nesprávime ak ste mali pocit ze lekári vo vasom prípade pochybili mlai ste to oznamit nech to prešetria.

ak bude kazdá mamička mlčat bude čoraz viac umrtí.

lekári uz dávno nesplnaju prídahu čo skladaju pred vstupom do prosfesie
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od andream » Str Feb 11, 2009 9:09 am

Pekný den , áno to je síce pravda, že ak bude každá z nás mlčať ked sa jej stane niečo takéto nič sa nebude diať ale myslíte, že keby som to aj oznámila, že by som z toho niečo mala??? Bola som s tým u právnika aten mi povedal, že možem podať podnet ale s tým nič neurobím, nakoľko som tam bola na sále sama a oni sa predsa podržia, ked tam bol len jeden doktor a dve sestričky. Myslíte, že by som si niečo pomohla??? určite, že nie, to sú také zákony, pokiaľ nie sú dôkazy, nie je nič!!! "doktor" sa poistil aj tým, že do správy mi napísal : s výraznou nespoluprácou pacientky!!!!!!!!!! pôrod prebehol bez komplikácií !!!! takže asi takto nejak
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 49
Registrovaný: Pon Nov 26, 2007 1:00 am

od veronci89 » Štv Feb 12, 2009 9:12 pm

Viete ja viem ako to chodí. u nás v nemocnici bol jeden pán doktor volala sa korčok starší hrôza naslopaný každu chvilu.

Zo začiatku sa stým nič nerobilo.

No zrazu sa naho začalo stažovat čoraz viac maminiek a tak musel potichu odísť.

Viete čo spravil??? Žena ktorá lezala 9 mesiacov na posteli ako rizikové tehotenstvo nechal ju spontánne porodit.

Dosledky??? Mrtve dieta utopené v krvi a takmer mrtva mamička.

Ta mzena sa snazila 2 roky otehotniet to dieta bolo vymodlené a čo z toho?? teraz je mrtve.

Viete zo začiatku pár stazností nechali to tak.

No ked uz da o nom zacalo vo velkom klebetit a reči sa šírili, musel potichu odíst.

A čoraz viac maminiek sa nanho stazovalo takze nemal na výber.

Hoci nie je trestne stíhaný čo by mal byt odla mna , ale uz ziadnej mamičke aspon neškodí.

Riadny škandál aspon zničí aspon karieru doktora ako i v tomto prípade.

Zdoverte sa čo najviac mamičkám mozno maju podobnu skusenost bude sa to podavat dalej.

A mozno raz skončí aj on. Jedna mamička nič nezmení. :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od andream » Štv Feb 12, 2009 9:41 pm

je mi veľmi lúto mamičky čo sa jej stalo, veľmi. Preto som to napísala aspon sem, písala som aj do časopisov ale samozrejme to neuverejnili. Je to bordel, celé naše zdravotníctvo.....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 49
Registrovaný: Pon Nov 26, 2007 1:00 am

od swedulka » Štv Feb 12, 2009 9:51 pm

andream píše:je mi veľmi lúto mamičky čo sa jej stalo, veľmi. Preto som to napísala aspon sem, písala som aj do časopisov ale samozrejme to neuverejnili. Je to bordel, celé naše zdravotníctvo.....

a riadne veľký...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od andream » Štv Feb 12, 2009 10:17 pm

:oops: :oops: :oops: presne tak ....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 49
Registrovaný: Pon Nov 26, 2007 1:00 am

od veronci89 » Pia Feb 13, 2009 1:04 pm

rozmýšlala som nad tým čm to moze byt.

A prisla som na to , ze vsetcilekári ktorý su šikovný a vynikali nad ostatnými svojuou profesionalitou, odišli do zahraničia a tam su lepsie platený.

Presne o tomto som sa bavila aj s mojou zubnou leárkou. Ona pozná vela gynekologou a tiez tí čo za niečo stáli a robili si nadpriemerne svoju prácu zdrhli do zahraničia kde ich platovo lepsie ohodnotia.

Takze sa da povedat ze tu ostali len taký všeljaký.

Inak si to vysvetliť neviem.

U nás v nemocnici bolo gynekologov mnoho premnoho.

Viac ako polovica odisla z nemocnice. Zostalo ich len pár a nič iné nerobia len su tam pretoze ich je málo a nema kto za nich zaskakovat.

Takaze tolko k tomu. Musia riadne makat a podla mna su prepracovaný mozno preto chybia.

A vo vasej nemocnici je dost gynekologou???

Aj u vás odchádzaju za lepsím???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od andream » Pia Feb 13, 2009 2:05 pm

samozrejme, máte pravdu!!!! ale všetci tí, ktorý si začínajú robiť doktorát už predsa nastupujú s tým, že vedia ako to tu na Slovensku chodí. Prečo musia na to doplácať nevinný ľudia? tam predsa nejde o poeniaze ale o život!!!! Ked niečo robím, tak to robím poriadne. Každý z nás potrebuje peniaze ale nie na úkor zdravia a života!!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 49
Registrovaný: Pon Nov 26, 2007 1:00 am

od veronci89 » Pia Feb 13, 2009 2:37 pm

Presne tak zial to je mentalita dnešných ludí.

Napríklad mala som skusenosti s jedným doktorom cez aukcie.

Ani neveim z akej oblasti.

Viete akým štýlom so mnou komunikoval??

uplna hroza tváril sa ako nadčlovek.

Za to ze má titul . A len bohvie či je aj dobrým lekárom alebo má len silné reči.

Bol mladý namyslený. Takýto zabijaju ludí najčastejsie samozrejme nie doslova.

Pekne som mu napisala nech sa tu nepovyšuje a ze ziadny nadčlovek nieje len zato ze má vruke titul

aj tak kazdy vieme ako to chodí

dnes titul nieje tazke ziskat ak mate peniaze. Ved korupcia je teraz navrchole!!

a kupit si titul nieje problém. Sama mám zmámeho a ten mal spolužiaka tiez kupený titul a ze prečo potom ludia umieraju od rukami lekára???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od andream » Pia Feb 13, 2009 2:51 pm

hm, je to na zamyslenie, mali by sa trošičku uvedomiť aj tí ľudia, ktorý diplom takýmto ľudom dávajú. Neni všetko o peniazoch ale tu ide naozaj o to zdravie a životy. Je mi z toho zle. Kto toto nezažije nepochopí aké to je .....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 49
Registrovaný: Pon Nov 26, 2007 1:00 am

od HOVIENKO » Pia Feb 13, 2009 2:57 pm

:?:
Naposledy upravil HOVIENKO dňa Sob Feb 14, 2009 6:03 pm, celkovo upravené 2
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Uto Mar 04, 2008 1:00 am

od swedulka » Pia Feb 13, 2009 3:03 pm

No tak to je ťažko najsť slová....Prajem veľa zdravíčka ...
Mám okolo vela známych ,ktorý o bábo prišli vinou lekárov a je mi z toho stále do plaču.Je vela mamičiek ,ktoré by mali doma zdravé dieťatko ,keby neboli pochybyli pri porode lekári.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od HOVIENKO » Pia Feb 13, 2009 3:05 pm

:?:
Naposledy upravil HOVIENKO dňa Sob Feb 14, 2009 6:05 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Uto Mar 04, 2008 1:00 am

od saskia178 » Pia Feb 13, 2009 3:08 pm

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 126
Registrovaný: Štv Feb 05, 2009 3:52 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť