Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - preco pradlo pekne vonia?

preco pradlo pekne vonia?

od vlasticka185 » Str Jún 29, 2011 3:33 pm

chcem sa vas opytat,v com to je,ze hoci pouzivam kvalitny tekuty prasok,lenor avivaz a predsa,ked sa pradlo vysusi,tak uz tak intezivne nevonia,myslite si ze je problem v pracke?
ja mam whirpool so 6 zmyslom,zhora plnenu 1000 otackovu,citala som tu v diskusiach, ze tato znacka sa dost pohorsila,je teda problem v pracke?
alebo tak dobre a intezivne vonia iba modry lenor?ja som ho este nemala,nakolko mi avivaz kupuje manzel v akcii v madarsku a tento nikdy nemaju
ked som bola v nemocnici,vona avivazi na izbe perfektne vonala mamicke,ktora nej plachala,mne intezivnejsie vonaju veci,ked periem s pervolom,ale uz som s nim neni spokojna,takze som ho prestala kupovat kedze jeho pracie ucinky su slabe
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Štv Nov 06, 2008 10:23 am

od otrida11 » Str Jún 29, 2011 5:56 pm

JA POUZIVAM TIEZ LENOR. TEN SA MI NAJLEPSIE OSVEDCIL. DAAAVNO SOM DLLLHO MODRY A UZ NEJAKU DOBU TMAVOFIALOVY, ALEBO CIERNY.
NO NEDAVNO SOM OBJAVILA RUZOVY, TAKY BROSKYNOVY(FARBA), ZE :arrow: FLORAL. TEN VONIA PRE NAS NAJSAM LEPSIE A HLAVNE AKOKEBY NAJINTENZIVNEJSIE...

INAK MNE SA ZDA, AKO KEBY AJ V TOM BOLA NEJAKA SPEKULACIA. DAJU NA TRH NEJAKU NOVU VONU, VONIA DLHODOBO, INTENZIVNE, ALE PO CASE AKOKEBY TO UZ NEBOLO ONO...
TAK SOM BOLA NAPR. AJ S MODRYM LENOROM... :wink: :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od inguli » Str Jún 29, 2011 9:05 pm

ja kupujem tiez dlhooo modry lenor a je super krasne vonia ale teraz pred mesiacom som zacala biely coop-acky a je rovnako super aj vona a viac mi vyhovuje aj cenovo :-)))
ja inak vsetky avivaze ked uz je flasa len do polovice plna tak dolejemvodou cize vsetky avivaze ktore by sa riedit nemali :-)ja riedim ale vonu tak isto citim ...dokonca manzel ma alergiu /ako muzi :-)/ked nieco velmi vonia a kedze sa stazuje obcas tak musi pradlo vonat :lol: ..vzdy sa ma pyta kolko vela si tam zase dala?a nadarmo vysvetlujem ze polovica je voda :lol:
takze neviem vlasticka v com moze byt problem ale asi pracka nie..nedavate tam malo avivazu?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od vlasticka185 » Štv Jún 30, 2011 11:38 am

inguli píše:ja kupujem tiez dlhooo modry lenor a je super krasne vonia ale teraz pred mesiacom som zacala biely coop-acky a je rovnako super aj vona a viac mi vyhovuje aj cenovo :-)))
ja inak vsetky avivaze ked uz je flasa len do polovice plna tak dolejemvodou cize vsetky avivaze ktore by sa riedit nemali :-)ja riedim ale vonu tak isto citim ...dokonca manzel ma alergiu /ako muzi :-)/ked nieco velmi vonia a kedze sa stazuje obcas tak musi pradlo vonat :lol: ..vzdy sa ma pyta kolko vela si tam zase dala?a nadarmo vysvetlujem ze polovica je voda :lol:
takze neviem vlasticka v com moze byt problem ale asi pracka nie..nedavate tam malo avivazu?



nie,inguli,davam za cely vrchnak do plakania,dokonca ani nenastavujem na pracke intezivne plakanie a kupujem nerieditelnu avivaz,lenor
moj muz ma tiez dzube,ze je vbyhadzany,ze davam asi vela avivazu,ale iba tolko dam,ako pisu
teraz ma tak napadlo,nebude problem v tom,ze nepredpieram?ved pracku mam 8 mesacnu,ale tiez som s nou nie tak spokojna,nabuduce urcite kupim inu znacku a z boku plnenu,kedze vacsina mamiciek chvali tieto typi viac
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Štv Nov 06, 2008 10:23 am

od otrida11 » Štv Jún 30, 2011 11:51 am

NEMYSLIM SI, ZE TO BUDE KOLI TOMU, ZE NEPREDPIERAS...
JA NIKDY NEPREDPIERAM...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od inguli » Štv Jún 30, 2011 1:19 pm

tak neviem vlasticka kde je problém preco nevonia saty
inak aj ja mam z hora plnenu a vzdy som mala z boku plnenu ale teraz mame v byte malu kupelku tak som nemohla ale mne vyhovuje aj tato pracka :wink: a ma uz 7 rokov
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od vlasticka185 » Štv Jún 30, 2011 1:29 pm

netvrdim,ze mi to pradlo vobec nevonia,ale sa mi zda,ze slabo vonia
stava sa mi,ze ked prejdem okolo,avivaz len tak rozvoniava na dotycnom-nej,moje tak navokol nerozvoniava
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Štv Nov 06, 2008 10:23 am

od sisu22 » Štv Jún 30, 2011 10:48 pm

vlasticka185 píše:netvrdim,ze mi to pradlo vobec nevonia,ale sa mi zda,ze slabo vonia
stava sa mi,ze ked prejdem okolo,avivaz len tak rozvoniava na dotycnom-nej,moje tak navokol nerozvoniava


skus ocot prevarit v pracke,mozno to mas usadene,tuchne to tam,a tak to preto mozno nevonia tak velmi.Ja som to tak mala.Uz mam s tymto pokoj,teraz riesim flaky.Normalne ako keby mastne sa mi sem tam na hocicom objavia(aj ked dam prat uplne novu vec). Neviem cim to je :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od otrida11 » Pia Júl 01, 2011 2:03 pm

vlasticka185 píše:netvrdim,ze mi to pradlo vobec nevonia,ale sa mi zda,ze slabo vonia
stava sa mi,ze ked prejdem okolo,avivaz len tak rozvoniava na dotycnom-nej,moje tak navokol nerozvoniava


TO MOZE BYT TYM, ZE TY TO UZ NECITIS... DRUHY TU SVIEZU VONU AVIVAZU S TEBA MOZE CITIT, TAKISTO AKO TY TO CITIS NA DRUHYCH...

NAPRIKLAD AKO PRI PARFEMOCH... JA NA SEBE SVOJ NECITIM, NO KED SA S NIEKYM STRETNEM, URCITE POVIE: WAW, MAS BOHOVKY PARFEM :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od inguli » Pia Júl 01, 2011 3:46 pm

otrida11 píše:
vlasticka185 píše:netvrdim,ze mi to pradlo vobec nevonia,ale sa mi zda,ze slabo vonia
stava sa mi,ze ked prejdem okolo,avivaz len tak rozvoniava na dotycnom-nej,moje tak navokol nerozvoniava


TO MOZE BYT TYM, ZE TY TO UZ NECITIS... DRUHY TU SVIEZU VONU AVIVAZU S TEBA MOZE CITIT, TAKISTO AKO TY TO CITIS NA DRUHYCH...

NAPRIKLAD AKO PRI PARFEMOCH... JA NA SEBE SVOJ NECITIM, NO KED SA S NIEKYM STRETNEM, URCITE POVIE: WAW, MAS BOHOVKY PARFEM :lol: :lol: :lol:


tak to je pravda ...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od vlasticka185 » Pia Júl 01, 2011 3:52 pm

inguli píše:
otrida11 píše:
vlasticka185 píše:netvrdim,ze mi to pradlo vobec nevonia,ale sa mi zda,ze slabo vonia
stava sa mi,ze ked prejdem okolo,avivaz len tak rozvoniava na dotycnom-nej,moje tak navokol nerozvoniava


TO MOZE BYT TYM, ZE TY TO UZ NECITIS... DRUHY TU SVIEZU VONU AVIVAZU S TEBA MOZE CITIT, TAKISTO AKO TY TO CITIS NA DRUHYCH...

NAPRIKLAD AKO PRI PARFEMOCH... JA NA SEBE SVOJ NECITIM, NO KED SA S NIEKYM STRETNEM, URCITE POVIE: WAW, MAS BOHOVKY PARFEM :lol: :lol: :lol:


tak to je pravda ...



no uz aj nad tymto som rozmyslala,ze to asi bude tak,...
no nic,menim vonu avivaze za inu,muz mi kupil modry lenor,tak som zvedava, :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Štv Nov 06, 2008 10:23 am

od otrida11 » Pia Júl 01, 2011 4:14 pm

A CO JE TIEZ VELMI PODSTATNE :arrow: AK MAS MOZNOST, VESAJ PRADLO VONKU... :wink:
TOTO SIBNUTE VETERNE POCASIE JE NA TO IDEALNE. JA VESIAM VON OD ZACIATKU JARI DO JESENE. SATOCKY SU POTOM MNAM, MNAM... NEDA SA TO POROVNAT... :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od vlasticka185 » Ned Júl 03, 2011 1:24 pm

poviem vam,neni lenor ako lenor,tento modry je fakt krasne silno vonavy a pradlo mi z neho rozvoniava vsade navokol,no a este mozem chvalit cerveny cocolino aromateraphy,tiez silno vonia,takze uz viem,ze problem je v druhu avivaze :lol:
este som rozmysalala nad tym,ci pri tych druhych avivazach nebol problem aj v tom,ze som prala iba kratkymi programami, bud 15 min.programom,alebo 1 hod.,pradlo sa asi malo plakalo v avivazi a preto ta vona bola taka slaba :?:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Štv Nov 06, 2008 10:23 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť