Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - Pustny kvet

Pustny kvet

od kriskovalud » Sob Okt 02, 2010 1:55 pm

Ahojte babenky bol niekto z vas na ten film v kine??
Normalne som po tomto filme stastna ze som Slovenka a niesom so Somalska.Jaj aj som si poplakala ale pacil sa mi tento film videl ho este niekto??
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od madema » Sob Okt 02, 2010 8:03 pm

Počula som o ňom, dobrý nápad na sobotný večer, idem si ho stiahnuť :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Štv Júl 09, 2009 2:19 pm

od kriskovalud » Sob Okt 02, 2010 9:20 pm

urcite neolutujes lebo je ozaj super len z niektorych veci mi bolo spatne a to som zdrav sestra a ozaj som rada ze som slovenka
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od kriskovalud » Sob Okt 02, 2010 11:31 pm

daj potom vediet ako to na teba zaposobilo :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od madema » Sob Okt 02, 2010 11:31 pm

Ja viem Ľudka :cry: , ja som o tom videla dokument (tuším na spektrum) , ženy tam po tajme vypovedali ako veľmi trpia, ako ich to veľmi bolí, je to strašné, ja som tiež bola v šoku ked som o tom pocula, že sa robí obriezka aj ženám... je to veľmi kruté a takéto veci keď sa dozvieme, tak nás to naozaj povzbudí v tom, že môžme byť rady, že sme európanky. Vo svete sa dejú nepochopiteľné veci a všetko väčšinou plynie z náboženstva... ukameňovanie moslimských žien je bežne aj teraz... a to aj ak sú znásilnené-toto je už naozaj choré :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Štv Júl 09, 2009 2:19 pm

od kriskovalud » Sob Okt 02, 2010 11:43 pm

no je to ozaj strasne.... ale ta mentalita panecku sak to je na hlavu...juj desne ale film je velmi pekny a aj pekna herecka to bola.

tak ti prajem pekny filmovy zazitok :lol: ja som troska televizny maniak :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od madema » Uto Okt 12, 2010 9:23 pm

Ahoj Ludka, celkom som zabudla napísať..

veru je veľa filmov, po ktorých sme rady, že sme tam, kde sme...
Púštny kvet je krásny film, tiež mi vyšli slzy...stále sa mi zastavuje rozum, ako môžu byť ešte niektoré krajiny takto zaostalé, človek by povedal, že tie ženy si už na to zvykli, ale nie je to tak, stále sa búria.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Štv Júl 09, 2009 2:19 pm

od nelly123 » Pia Okt 15, 2010 12:58 pm

:cry: :cry: :cry: ahoj videla som ho na...filmy.kinotip.cz-online filmy zdarma...velmi dojimavy,až bolestny film-tiež som neudržala slzy.. :( ...predsatavila som si- že moja dcerka-teraz je v tom veku "že by mala toto zažit... a niečo take-podla naboženstva,by som jej mala dat spravit :( :x ,bolo mi uplne zle...chudatka detičky male,a tie mamy ani nevedia,že to je niečo hrozne-považuju to za vynimočnu udalost :cry: :cry: :cry: ...ešte predtym som čitala tu knihu,nametovo to je to iste,ale neda sa to porovnat,kniha ta uplne vtiahne-ako keby sa to deje tebe...ale film bol,zase narazovo,velmi citovo naplneny-a hlavna predstavitelka,vie čo prežila :cry: ...určite vam odporučam či knihu,alebo film-je to velmi vynimočny film---,až pre nas neuveritelny život!!!že sa niečo taketo ,ešte deje v dnešnej dobe... :idea: :cry: :cry: :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Sob Feb 28, 2009 11:50 pm

od inguli » Ned Okt 17, 2010 1:44 pm

aj ja som si pozrela ten film ktory je trosku iny akoby skrateny a zjednoduseny...ale krasny
precitajte si toto o Waris a o jej zivote teraz som to nasla podla tohto sa mi zda ze je film trosku zmeneny...

http://instinkt.tyden.cz/rubriky/ostatn ... 24849.html

teraz rozmyslam nad kupou knihy" slzy puste" necitali ste niekto?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od madema » Pon Okt 18, 2010 9:19 am

Áno Inguli, zdá sa to trošku pomenené... :)

a o čom je tá kniha "slzy púšte" ? niečo podobné?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Štv Júl 09, 2009 2:19 pm

od inguli » Pon Okt 18, 2010 9:35 am

madema píše:Áno Inguli, zdá sa to trošku pomenené... :)

a o čom je tá kniha "slzy púšte" ? niečo podobné?


http://www.topky.sk/cl/10003/729409/Slzy-puste
ked som si pozrela ten film som hladala v knihe a tak som natrafila na tuto..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od inguli » Uto Okt 19, 2010 9:53 pm

madema píše:Ja viem Ľudka :cry: , ja som o tom videla dokument (tuším na spektrum) , ženy tam po tajme vypovedali ako veľmi trpia, ako ich to veľmi bolí, je to strašné, ja som tiež bola v šoku ked som o tom pocula, že sa robí obriezka aj ženám... je to veľmi kruté a takéto veci keď sa dozvieme, tak nás to naozaj povzbudí v tom, že môžme byť rady, že sme európanky. Vo svete sa dejú nepochopiteľné veci a všetko väčšinou plynie z náboženstva... ukameňovanie moslimských žien je bežne aj teraz... a to aj ak sú znásilnené-toto je už naozaj choré :cry:


...som nasla tento clanok o ich zivote ...hrozne nieco...
http://cestovanie.aktuality.sk/cestorad ... krajinach/
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť