Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - Rezervovanie vecí!

Rezervovanie vecí!

od lamianka » Str Máj 06, 2009 8:00 am

Tymto mojim prispevkom chcem len vyjadrit svoj nazor na REZERVOVANIE VECI. Ak si niekto pyta rozmery veci a ich kvalitu, nemam dovod podrzat tovar. Pretoze ak vyslovne nenapise, ze chce vec rezervovat alebo podrzat na dlhsi cas, nemam dovod si to domyslat. Ja osobne poprosim o rezervacku, cim dam mamine jasne znamenie, ze mi ma vec rezervovat. Myslim, ze je to jasne a prehladne, nezatazujuce a rozumne. Takze tolko 8)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Pia Feb 06, 2009 3:08 am

od Ljublju » Str Máj 06, 2009 10:37 am

nechapem,co tym chces povedat,ved to je kazdemu jasne,ja tiez veci rezervujem,az ked cakam na platbu :?:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od dannii » Str Máj 06, 2009 11:05 am

no ja rezrvujem hned ako mi povie,ze vec berie a aj ked mi platba nabehne neskor,lebo sme tak dohodnute,nemam problem vec podrzat aj mesiac. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od lamianka » Str Máj 06, 2009 11:31 am

Preco som vyjadrila svoj nazor v tejto veci? Castokrat sa stava, ze nam pridu spravy v zneni "prosim, zmerajte mi..." a nic viac. Preto som nadhodila tuto temu, aby som spoznala reakcie ostatnych predavajucich, aby som zistila, či je moj postup spravny.
Tiez som mala ako kupujuca skusenost s maminou, ktora mi nevedala dat odpoved, pretoze cakala na odpoved inej osoby, ktora si vec nerezervovala, ale pytala miery.
Ak sa Vam, mila Ljublju, nepozdava tato tema a zda sa Vam zbytocna, prosim, neobtazujte sa pisat. Pisem tu svoj nazor prvy krat, tak mam menej skusenosti ako Vy. Co vsak neznamena, ze nemozem prispiet aj ja. Dakujem Vam za pochopenie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Pia Feb 06, 2009 3:08 am

od alex » Str Máj 06, 2009 11:34 am

lamianka píše:Preco som vyjadrila svoj nazor v tejto veci? Castokrat sa stava, ze nam pridu spravy v zneni "prosim, zmerajte mi..." a nic viac. Preto som nadhodila tuto temu, aby som spoznala reakcie ostatnych predavajucich, aby som zistila, či je moj postup spravny.
Tiez som mala ako kupujuca skusenost s maminou, ktora mi nevedala dat odpoved, pretoze cakala na odpoved inej osoby, ktora si vec nerezervovala, ale pytala miery.
Ak sa Vam, mila Ljublju, nepozdava tato tema a zda sa Vam zbytocna, prosim, neobtazujte sa pisat. Pisem tu svoj nazor prvy krat, tak mam menej skusenosti ako Vy. Co vsak neznamena, ze nemozem prispiet aj ja. Dakujem Vam za pochopenie.


Myslím si, že Ljublju nič zlé nenapísala...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od lamianka » Str Máj 06, 2009 12:07 pm

Ale ved ja sa na nu vobec nehnevam, len mi prislo luto, ako reagovala na moj prispevok. Budem rada kazdej odpovedi, ktora mi objasni moj "problem".
...vobec som tym nemyslela, aby nepisala. Potesim sa, ked mi napise svoje skusenosti. 8)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Pia Feb 06, 2009 3:08 am

od matinka3 » Str Máj 06, 2009 1:18 pm

Mne sa uz tiez stalo, ze viacere maminky chceli tu istu vec. Ja sa drzim toho ze kto prv pride prv melie. Preto som informovala ostatne mamicky aka je situacia a nech pockaju na to ako sa vyjadri ta prva mamicka. No a uz to bolo na nich ci su ochotne pockat na odpoved tej prvej ci si vec berie a ci nie. Po obchodiku som im samozrejme napisala ako dopadol. Nevidim v tom nijaky problem. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Uto Apr 15, 2008 12:00 am

od sandras » Str Máj 06, 2009 1:21 pm

ak niekto napíše "Mam zaujem..." , ale chce ešte nejaké info o tovare, zarezervujem mu to predbežne na 3 dni. Aj mu to napíšem, že to ma rezervované na 3 dnia nechs a dovtedy vyjadrí, iank rezerváciu po 3 dnoch zruším a vec posuniem dalej.

Ak s apýta len na farbu, velkosť ... tak to beriem ako nezáväzné info a ak sa viac neozve, nerezervujem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od Jana33 » Str Máj 06, 2009 9:11 pm

mne sa toto stalo s predavajucou ADIKAC vsetko bolo dohodnute dala mi adresu ja cislo uctu a nakoniec sa vôbec neozvala napriek tomu ze som jej viac krat pisala.mala som viac zaujemcou tak som to nakoniec predala.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 117
Registrovaný: Uto Feb 03, 2009 11:01 pm

od lamianka » Štv Máj 07, 2009 9:22 am

Dakujem za vase nazory. lamianka :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Pia Feb 06, 2009 3:08 am

od totemka » Štv Máj 07, 2009 9:39 am

lamianka píše:Ale ved ja sa na nu vobec nehnevam, len mi prislo luto, ako reagovala na moj prispevok. Budem rada kazdej odpovedi, ktora mi objasni moj "problem".
...vobec som tym nemyslela, aby nepisala. Potesim sa, ked mi napise svoje skusenosti. 8)

mne sa veľakrát stalo,že si niekto pýtal miery,odpísala som a tým to končilo ak nemal záujem kupovať,nič sa nedialo,dokonca mi minule jedna písala či jej k nohaviciam nad 7 eur,dám zdarma topánky,jasné,prečo nie?..mala som to v ponuke,že nad 7eur darujem niečo z albumu,ale už sa mi viac neozvala a škoda,nemám ani jej nick,ale nevadí mi to,mňa to nijak nezaťažilo...a môj názor je asi rovnaký,kým si kupujúca(i) výslovne nežiada tovar s tým,že pošle platbu,tiež nemám dôvod rezervovať :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Str Feb 04, 2009 3:52 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť