Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

O portáli BabyBazar.sk - Silver alebo Gold??

Témy týkajúce sa nášho portálu. Čo vylepšiť? Čo Vám tu chýba, vadí?

Silver alebo Gold??

od paloma32 » Pon Máj 31, 2010 12:20 pm

Dobry den,, ja by som mala otazocku,, chcla som si uz davnejsie objednat ucet silver, ale to nejak stale odelujem, kedze nemam vela casutu vysedavat, ide mi o tie aktualizacie inzeratov.
Co je vyhodejsie silver alebo gold ucet??
silver sa da aktualizovat 15 x za den,, a ten gold tam mate napisane neobmedzene,,, co to znamena??
dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Str Jún 03, 2009 5:56 pm

od alex » Pon Máj 31, 2010 12:57 pm

Je na vas pre ktory sa rozhodnete.
Účet gold má aktualizácie denne neobmedzené, ale inzerát musí byť starší ako 24hodín, platí sa mesačne 16,99€
Účet silver má aktualizácií denne 15 a inzerát musí byť straší ako 72hodín. Predplatiť sa dá minimálne na 3mesiace čo vychádza 10,47€
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od paloma32 » Pon Máj 31, 2010 1:11 pm

To znamena ze ked si kupim ucet gold, tak si mozem inzeraty neobmedene aktualizovat? myslite tym kazdy inzerat si mozem aktualizovat denne kolkokrat chcem??
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Str Jún 03, 2009 5:56 pm

od alex » Pon Máj 31, 2010 2:43 pm

paloma32 píše:To znamena ze ked si kupim ucet gold, tak si mozem inzeraty neobmedene aktualizovat? myslite tym kazdy inzerat si mozem aktualizovat denne kolkokrat chcem??


Nie, jeden inzerát si môžete aktualizovať každych 24hodin.
To neobmedzene znamena, že ak by ste mali napr 500 inzerátov, tak si denne môžete aktualizovať aj tych 500 inzeratov s tym, že od pridania alebo poslednej aktualizacie, musi ubehnut min 24 hod
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť