Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - sklamana

od inguli » Uto Nov 23, 2010 5:28 pm

otrida11 píše:
Jenny794613 píše:
martinka74 píše:Ja plne suhlasim s Otrida11,vzdy sa moze stat,ze ked clovek aj akokolvek dobre kontroluje,moze prehliadnut nejaku malickost,ale ako uz bolo spominane treba si priznat chybu.


Ja zas nesuhlasim..pokial ma clovek zrak v poriadku podla mna spravne skontrolovanie stavu nejakeho kusku oblecenia nie je ziadne umenie.
Ak niekto nieco prehliadne, asi tomu co robil nevenoval dost pozornosti. Co veru treba.


JENNY, PRAJEM TI VZDY IBA BEZPROBLEMOVE A SERIOZNE OBCHODIKY, CO SA TYKA PRECIZNEHO PREZRETIA POSIELANEHO TOVARU, ALEBO NAPRIKLAD PREHLAD O REZERVACKACH, NEBODAJ O UZ PREDANOM TOVARE, KTORY JE ESTE STALE NA PREDAJ :wink:
VIEME O COM HOVORIME, VSAK? :wink: :wink: :wink:

NIC V ZLOM. CHCEM TYM POVEDAT LEN TO, ZE NIE SME NEOMYLNI A CHTIAC, CI NECHTIAC SA LAHKO MOZME OCITNUT V NEPRIJEMNEJ SITUACII.:cry: :cry: :cry:


nechcela som sa zapojit lebo jenny sa nato bude pozerat aj tak uplne inak
ale za "dobry zrak"má sama pekne negatko :roll:
tak neviem :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od otrida11 » Uto Nov 23, 2010 7:20 pm

:shock: :shock: :shock: :oops: :oops: :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od Janka81 » Str Nov 24, 2010 1:33 pm

Jenny794613 píše:
martinka74 píše:Ja plne suhlasim s Otrida11,vzdy sa moze stat,ze ked clovek aj akokolvek dobre kontroluje,moze prehliadnut nejaku malickost,ale ako uz bolo spominane treba si priznat chybu.


Ja zas nesuhlasim..pokial ma clovek zrak v poriadku podla mna spravne skontrolovanie stavu nejakeho kusku oblecenia nie je ziadne umenie.
Ak niekto nieco prehliadne, asi tomu co robil nevenoval dost pozornosti. Co veru treba.


Tak s týmto musím súhlasiť..ALE nie všetci sú perfekcionisti,,kopec ľudí robotu odflákne,alebo sú proste už takí,aj ked nemusia byť zrovna leniví..a s tím treba počítať..je to podobné,ako ked niekto napíše,že vec je v super stave-podla neho ano-má iný pohlad na super stav žiaľ..a o tom to je :wink:
Ale zips je dosť veľký na to,aby si vadu niekto všimol..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť