Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - Zjednávanie tovaru- áno, či nie.....

Zjednávanie tovaru- áno, či nie.....

od Mrkva1976 » Str Jan 21, 2009 2:07 pm

Nikde som sa nedočítala o pravidlách ohľadom zjednávania tovaru....Myslím si, že je to bazár, t.j. že sa predávajú a kupujú buď používané veci alebo nové ktoré človek z rôznych dôvodov nepotrebuje, a preto sa mi vidí úplne normálne ak zbadám istú vec ale napríklad pre mňa má nižšiu hodnotu, a tak kontaktujem kupujúcu či z ceny nezlaví...Ak áno, a obe sme spokojné tak sa obchod uskutoční, ak nie...nič sa nedeje...mám na výber: 1. buď sa slušne poďakujem za to, že sa predávajúca ozvala a obchod sa neuskutoční 2. akceptujem jej navrhovanú cenu a obchod sa uskutoční....
Ja osobne nič zlé na zjednávaní tovaru nevidím...neviem ako vy....

Druhá vec čo ma trápi je, že ak je to bazár, tak tí ľudia ktorí predávajú tovar ktorý majú vo svojom vlastnom obchode niekde v meste, by si za túto službu mali platiť a admin by im mal vyčleniť "kolónku", aby ostatní užívatelia hneď vedeli, že sa jedná o nový a nie používaný tovar. Stalo sa mi totiž, že som oslovila s ponukou "jednania sa" istú pani....a jej reakcia bola síce zdvorilá ale s tým, že či v obchode zjednávam ceny....Pritom som ani netušila, že ona predáva tovar nový nakoľko pri inzeráte to doplnené nebolo....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Uto Nov 25, 2008 2:12 pm

od sandras » Str Jan 21, 2009 2:17 pm

ahoj, ja toto sice nepovažujem za extra zarobkovu činnosť, ale v 90% z ceny nezlavím.
Cenu určujem podla toho, za kolko som tu vec ja kupila, kolko sme ju nosili a v akom je teraz stave. A niekdy veci polacním aj sama od seba, ked ich mam na stránke dlhši čas a nepredali sa.
Myslím, že mam ceny dosť ľudové, nič nepredražujem, takže zlavu som ochotná poskytnuť len pri odbere viacerých vecičiek naraz, povedzme nad 20 € , alebo pri opakovanom nákupe a dobrých skusenostiach...

O tom predaji nových vecí sa tu už vela diskutovalo a admin písal, že časom to bude spoplatnené .. ale ani mne sa to nepáči, ten predaj nových vecí na bazariku :? Hlavne ak sa potom na ten tovar nevzťahuje zaruka a nepošlu to s učtom!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od Andy80 » Str Jan 21, 2009 3:02 pm

Ahoj. Ja z ceny tiež nezľavím, ale pri kúpe viac kúskov dávam akúsi zľavu. Buď poštovné hradím ja, alebo čosi aj pribalím. Boli aj prípady, keď som aj pribalila vecičky aj poštovné som zaplatila. Ja osobne som za, aby sa predávali aj nové veci, ale nech na ne platí taká istá záruka ako v obchode + nech dajú aj bloček! :!:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Sob Dec 27, 2008 1:31 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť