Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - Zlaté kupujúce: "ivamatyo" a "Erika1109"

Zlaté kupujúce: "ivamatyo" a "Erika1109"

od lucya10 » Pia Dec 02, 2011 8:47 pm

Chcem sa pozitívne veľmi pekne poďakovať týmto dvom maminkám ako absolútne bezproblémovým kupujúcim a zároveň sa ospravedlniť za malý blázninec s balíčkami, ktorý vznikol nie mojou vinou, ale vinou pošty. Ja som doteraz za roky nemala problém s balíčkami, s nedoručením alebo podobne. Raz to muselo prísť. A normálne nemám čas vypisovať, ale teraz musím.
Vzniknutá situácia: maminky si objednali, zabalila som, pripravila, vypísala ako bolo treba, odovzdala zostresovanej pani za okienkom na pošte. Veľmi podobné balíčky-obálky.

ivamatyo – II.trieda, doporučene (peniažky rýchlo prevedené)
Erika1109 – II.trieda, dobierka (overená maminka), takže bez problému som pripravila, ešte som sa pýtala pani, koľko bude poštovné, aby som vedela prerátať sumu (momentálne mám síce akciu bez poštovného, ale s Erikou som sa dohodla, že rozdiel medzi normálnym a dobierkou jej prirátam. Žiadny problém.

Jednotlivo odovzdané balíčky - obálky cez priehradku. Pani vážila, lepila. Ja som si ešte lepila obyčajné obálky-známky. Odovzdala, pani povedala sumu, odišla som.

Aké prekvapenie na druhý deň. Erika mi píše, že už balíček má, ale poštárka od nej nechcela peniaze, vraj je to bez dobierky. (a bolo to nie II. ale I.triedou, čiže drahšie, hoci som v ten deň všetko posiela II.) Prevzala a vypýtala si odo mňa č.účtu, aby mi peniažky previedla. Peniažky mi naozaj potom zakrátko previedla, za čo jej ešte raz ďakujem, nie je veľa takých poctivých ľudí.

No a bum. Čo sa asi stalo. Predpokladala som, že poštárka jednoducho ten lístoček na dobierku v tej obálke, musela nalepiť na obálku Ivamytyo!?, ktorá už tovar mala zaplatený. Tak som jej rýchlo písala, čo sa pravdepodobne stalo, aby nebola prekvapená, že sa stala taká vec a príde jej dobierka, ale tovar správny. Samozrejme som od nej nežiadala a ani nemohla predsa, aby ju prevzala a že ja jej potom peniažky pošlem. Ivamatyo mi písala, že áno, prišla dobierka, ale ona to neprevzala a poslala späť, čomu rozumiem, nepoznáme sa, nemusela veriť, že jej peniažky obratom pošlem.
Tak som čakala na tú zásielku, prišla. Mala som oznámenie o doručení, Idem doobeda na poštu prevziať, pani za okienkom tá istá, ale ja nič, hľadá, hľadá, nič. Milión ľudí…tak ja že prídem poobede. Zásielka bola…a vraj treba za vrátenú dobierku zaplatiť 1,-euro. Hovorím, no tak to určite nie! Za vedúcou pošty, povedala čo a ako. Tešila som sa, že vytiahnem ten mnou vypísaný dobierkový lístok s inou adresou ako na obálke samotnej. Bohužiaľ lístku nikde, vraj to oni vyhadzujú, keď sa vracia neprebratá dobierka a ona nedokáźe tej dievčine že spravila chybu. Tak ja teda naštvaná aj kľudná, bez chute a času niečo ďalej u toho momopolu riešiť, kúpila na pošte plastovú obálku za 0,80,-!, aby som nestrácala čas cestou domov ešte a nanovo písať, aby to už konečne ivamatyo dostala, hodila ako bolo do novej obálky a poslala ešte raz.
Balíček jej dorazil , nakoniec sa to vyrieśilo a maminky boli spokojné.
A ja som sa poučila, že odteraz si všetko kontrolujem, pomaly, nebude ma trápiť, či je chúďa pani vystresovaná a je tam millión ľuďí, sama si už budem aj lepiť tie plastové sáčky na prípadné dobierky, vraj sa to môže, to som ani nevedela, keďźe na dobierku normálne neposielam.
A ja síce som poplatila poštovného ani neviem koľko, som rada, že maminky sú spokojné. Ale už sa mi to nestane! Dievčence, kontrolujte si ozaj všetko!
Prajem krásny advent a Vianočné sviatky! :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Pon Apr 27, 2009 6:42 pm

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť