Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - Zomrel Peter Muk

Zomrel Peter Muk

od danabr » Uto Máj 25, 2010 1:19 pm

Viem,že to nieje tema na babatkovsku stranku,ale chcem len Peťovi zaželať,aby našiel svoje nebo,a pokoj a zaželať uprimnu sustrasť jeho rodine,
bola som a navždy zostanem jeho obdivovatelka... :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pia Aug 24, 2007 12:00 am

Re: Zomrel Peter Muk

od Janka81 » Uto Máj 25, 2010 6:07 pm

danabr píše:Viem,že to nieje tema na babatkovsku stranku,ale chcem len Peťovi zaželať,aby našiel svoje nebo,a pokoj a zaželať uprimnu sustrasť jeho rodine,
bola som a navždy zostanem jeho obdivovatelka... :cry:


Tak ja som tiež dosť blbla na Ocean :wink: V poslednej dobe som skor počula len o jeho problémikoch ako hudbe,ale určite je ho škoda :cry: A aj dieťa mal nejaké menšie..teda tušim mal dve naraz každé s inou-takže škoda ho i kvôli tým deťúrencom..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Zomrel Peter Muk

od 22Evka22 » Uto Máj 25, 2010 8:50 pm

Janka81 píše:
danabr píše:Viem,že to nieje tema na babatkovsku stranku,ale chcem len Peťovi zaželať,aby našiel svoje nebo,a pokoj a zaželať uprimnu sustrasť jeho rodine,
bola som a navždy zostanem jeho obdivovatelka... :cry:


Tak ja som tiež dosť blbla na Ocean :wink: V poslednej dobe som skor počula len o jeho problémikoch ako hudbe,ale určite je ho škoda :cry: A aj dieťa mal nejaké menšie..teda tušim mal dve naraz každé s inou-takže škoda ho i kvôli tým deťúrencom..


Pridavam sa aj ja,,na jeho pesnicky blbnem aj ja.Vazne ho je skoda,,ale novy album ma paradny!! :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 250
Registrovaný: Ned Jún 21, 2009 9:52 pm

od lidka06 » Uto Máj 25, 2010 9:37 pm

Ja som dalsia ktora ho odjakziva obdivovala, je ho obrovska skoda!!!! Jeho hudba bola a stale je nadherna!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Str Jún 17, 2009 9:01 pm

Re: Zomrel Peter Muk

od Janka81 » Uto Máj 25, 2010 9:38 pm

22Evka22 píše:
Janka81 píše:
danabr píše:Viem,že to nieje tema na babatkovsku stranku,ale chcem len Peťovi zaželať,aby našiel svoje nebo,a pokoj a zaželať uprimnu sustrasť jeho rodine,
bola som a navždy zostanem jeho obdivovatelka... :cry:


Tak ja som tiež dosť blbla na Ocean :wink: V poslednej dobe som skor počula len o jeho problémikoch ako hudbe,ale určite je ho škoda :cry: A aj dieťa mal nejaké menšie..teda tušim mal dve naraz každé s inou-takže škoda ho i kvôli tým deťúrencom..


Pridavam sa aj ja,,na jeho pesnicky blbnem aj ja.Vazne ho je skoda,,ale novy album ma paradny!! :wink:


Ten som ešte ani nepočula..pamätám si len to staré dobré :wink: ale nájdem si ho a vypočujem Evulík :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Zomrel Peter Muk

od 22Evka22 » Uto Máj 25, 2010 10:47 pm

Janka81 píše:
22Evka22 píše:
Janka81 píše:
danabr píše:Viem,že to nieje tema na babatkovsku stranku,ale chcem len Peťovi zaželať,aby našiel svoje nebo,a pokoj a zaželať uprimnu sustrasť jeho rodine,
bola som a navždy zostanem jeho obdivovatelka... :cry:


Tak ja som tiež dosť blbla na Ocean :wink: V poslednej dobe som skor počula len o jeho problémikoch ako hudbe,ale určite je ho škoda :cry: A aj dieťa mal nejaké menšie..teda tušim mal dve naraz každé s inou-takže škoda ho i kvôli tým deťúrencom..


Pridavam sa aj ja,,na jeho pesnicky blbnem aj ja.Vazne ho je skoda,,ale novy album ma paradny!! :wink:


Ten som ešte ani nepočula..pamätám si len to staré dobré :wink: ale nájdem si ho a vypočujem Evulík :lol:


Ja som si ho hned na druhy den,,po oficialnom vydani stiahla z netu.Trosku ma to šoklo,,ked som sa dozvedela,ze uz tu nie je.Taky sympatak,,aj by stal za hriech :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 250
Registrovaný: Ned Jún 21, 2009 9:52 pm

od inguli » Str Máj 26, 2010 8:05 am

Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od adinka33 » Str Máj 26, 2010 9:22 am

Kočky, je ho veľká škoda,,,


aj ja som mala a stále mám rada Ocean aj Shalom,,,,


a nikdy nezabudnem, keď vystupoval Shalom u nás v BA ešte v 90-tych rokoch,,,,, :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od Janka81 » Str Máj 26, 2010 9:52 am

adinka33 píše:Kočky, je ho veľká škoda,,,


aj ja som mala a stále mám rada Ocean aj Shalom,,,,


a nikdy nezabudnem, keď vystupoval Shalom u nás v BA ešte v 90-tych rokoch,,,,, :wink:


U nás v Trenčíne bol vtedy taký chalan,či vždy na to na diskotékach prvý tancoval...."zatočím se kolem stromú...." :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od danabr » Str Máj 26, 2010 10:12 am

juj janka si mi pripomenula moju mladosť...s manželom sme sa spoznali ked začinal OCEAN........tie hity sa nedaju zabudnuť...a evička,ty si už počula nove CD? prosiiiiim,kde si ho našla na stiahnutie ???prosiiiim.....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pia Aug 24, 2007 12:00 am

od Janka81 » Str Máj 26, 2010 10:57 am

danabr píše:juj janka si mi pripomenula moju mladosť...s manželom sme sa spoznali ked začinal OCEAN........tie hity sa nedaju zabudnuť...a evička,ty si už počula nove CD? prosiiiiim,kde si ho našla na stiahnutie ???prosiiiim.....


Ved to mladosť v keli :wink: ale Ocean ostal :lol: :lol: :lol: Ja sťahujem z CZ Torrent..idem to tam mrknúť :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od Janka81 » Str Máj 26, 2010 11:12 am

Tak je to na tom Cz torrent---V budišti dnú 2010"..má to asi 42 min :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od danabr » Str Máj 26, 2010 6:13 pm

Ďakujem Janka idem kuk...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pia Aug 24, 2007 12:00 am

od 22Evka22 » Str Máj 26, 2010 6:28 pm

danabr píše:juj janka si mi pripomenula moju mladosť...s manželom sme sa spoznali ked začinal OCEAN........tie hity sa nedaju zabudnuť...a evička,ty si už počula nove CD? prosiiiiim,kde si ho našla na stiahnutie ???prosiiiim.....



Bracho mi poslal niejaky link,,tam som iba klikla,,dala dowload a stiahlo sa mi to,,ja osobne to neviem,,nie som expert na pocitace,,ale opytam sa dam vediet
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 250
Registrovaný: Ned Jún 21, 2009 9:52 pm

od danabr » Štv Máj 27, 2010 8:09 am

babenky ďakujem už to mam stiahnute cez strong dc,mužik mi to našiel,dufam,že som to dobre napisala :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pia Aug 24, 2007 12:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť