Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Aké existujú detské ocenenie

  • 21. 09. 2020
  • Napísal: pipikoula
  • Videné: 173x
Už ste sa niekedy ocitli v situácií, kedy váš drobec urobil niečo zapamätania si hodné? Práve tie momenty a situácie, kedy vás tak príjemne zahreje pri srdci a vaše telo zaplaví pocit ohromnej hrdosti na vášho potomka, ktorý vám pomaly rastie a dospieva pred očami, sú jedny z tých najkrajších, aké vo svojom živote človek môže zažiť.
Aké existujú detské ocenenie

Už ste sa niekedy ocitli v situácií, kedy váš drobec urobil niečo zapamätania si hodné? Práve tie momenty a situácie, kedy vás tak príjemne zahreje pri srdci a vaše telo zaplaví pocit ohromnej hrdosti na vášho potomka, ktorý vám pomaly rastie a dospieva pred očami, sú jedny z tých najkrajších, aké vo svojom živote človek môže zažiť. Možno sa občas aj zamýšľate nad tým, po kom je ten váš krpec taký talentovaný, šikovný, bystrý. Jedno je ale isté – radi sa týmito výnimočnými momentmi chválite nie len medzi rodinnými príslušníkmi, ale aj s rodinnými známymi, kamarátmi a v dnešnej modernej dobe dokonca aj na sociálnych sieťach, ktoré sú častokrát vyplnené fotkami úspechov vašich malých ratolestí.

 

(zdroj: https://www.pohare-bauer.sk/sk/medaile-3/)

 

Kedy je vhodný čas na prvú medailu?

Začína sa to už pri narodení, v momente, kedy vaše dieťatko vidíte po prvýkrát. V tej chvíli by ste ho celé od radosti najradšej vyobjímali a dali mu medailu za to, že vôbec existuje a zvládlo cestu na tento krásny svet. Počas najbližších 2 rokov prichádza obdobie, kedy vás vaše dieťatko prekvapuje každý jeden deň tým, čo nové sa už naučilo a čo už zvládne. Je to obdobie, ktoré je charakteristické slovným spojením „po prvýkrát“. Či už sú to prvé slová, prvé kroky, prvé samostatné jedenie alebo upratovanie si hračiek. Toto a ešte omnoho viac sú momenty, kedy ste na svoju malú ratolesť nesmierne hrdí a šťastní.

Po čase prichádza obdobie škôlky, kde sa vaše dieťa zapája do rôznych súťaží a snáď po prvý raz je odmenené aj niečím iným ako milým slovom, sladkosťou alebo nejakou milou hračkou. Práve predškolské obdobie je čas, kedy vaše dieťa po prvýkrát získa medailu. Či už za účasť alebo dokonca umiestnenie sa v súťaži, pre vaše dieťa je to nezabudnuteľný moment ich doposiaľ krátkeho života, s ktorým sa zvyknú chváliť aj neznámym ľuďom na autobusovej zastávke kým čakáte na príchod vášho spoja. Tieto medaily s vašimi deťmi ostanú už po celý život – či už ako nezabudnuteľná spomienka alebo dokonca v hmotnej podobe, kedy si s vami ako dospelí budú pripomínať tie sladké, nevinné a hravé detské časy.

 

 

Prečo sú medaily dôležitá súčasť vývoja vášho dieťaťa?

Treba si uvedomiť, akú veľmi dôležitú úlohu počas vývoja dieťaťa hrá ocenenie jeho doposiaľ nadobudnutých a získaných zručností, a osobnostných kvalít. Predškolské obdobie je pre dieťa kľúčové najmä v tom, aký názor si samé o sebe vytvorí, ako sa bude pred inými prezentovať, no najmä ako veľmi bude sebe a svojim kvalitám dôverovať a môcť ich s pýchou prezentovať ostatným. Práve v tomto období je nesmierne dôležité vaše ratolesti podporovať, chváliť ich a odmeniť ich za dobre vykonanú prácu alebo úžasne podaný výkon. A aj keď počas života získajú ešte iné, pre tento svet hodnotnejšie medaily, práve tie z ich detských čias sú tie, na ktoré vždy budú s láskou spomínať a ktoré sú tým základným pilierom pre zdravé sebavedomie. Práve preto vám prinášame ponuku tých najrôznejších medailí na tie nezabudnuteľné a najmä neopakovateľné chvíle, ktoré spolu s vašimi ratolesťami prežívate aj vy. A či môže byť ešte niečo krajšie pre rodiča, ako vidieť radostné iskričky v očiach vašich detí?

Hodnotenie blogu
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hodnotené:
0
x |
Ohodnoťte ako v škole
Diskusia k blogu
21.01.2021 Viac

Businessmenulist

businessmenulis

A hit freelancers swear by exercises — washing your face, putting on real garments ...

19.01.2021 Viac

Custom packaging solutions

buzaradi

Custom packaging solutions  A man was going to the house of some rich person. As ...

27.12.2020 Viac

Re: Cvičenie

Orozekiss

No ono u rotopedu extremne záleží jaký vybereš. Nekvalitní tě asi moc neuspokojí ...

16.07.2020 Viac

Re: Deti a sport

margitazvoncek

Ja som naše dieťa teraz prihlásila na hádzanú. Máme to kúsok a určite by som chcela ...

16.07.2020 Viac

Re: eshopy

margitazvoncek

Tu teda nesbíráš body ale často tam majú zaujímavé zľavy hlavne na topánky ale aj ...

16.04.2020 Viac

Re: SÚKROMNÁ MATERSKÁ ŠKOLKA ...

keilayh

Dala by som do súkromnej iba vtedy ak by nebolo miesto v štátnej, príp. ak by som ...

03.07.2019 Viac

Re: Piatok trinásteho

mechanis

Tak horoskopy su celkom dobre https://horoskopy.pozri.sk jasne iba pre zabavu ale ...

03.07.2019 Viac

Re: Dobre recepty

mechanis

Toto je celkom zaujimave a aj chutne https://recepty.pozri.sk/recept-pyre-z-cervenej-sosovice-514 ...

03.07.2019 Viac

Re: Čo robiť s deťmi, ked vonku ...

mechanis

Ked je zle pocasie https://pocasie.pozri.sk existuje veľa sposobov ako deti zabavit ...

16.06.2019 Viac

Re: voľný cas

siminia

Behať sa dá v pohode aj doma, keď nie je čas venčiť sa v parku .. Nejaký lacnejší ...

353335x Viac

LEN TAK POKECAT

ivetka1980
134184x Viac

BIELA LISTINA

logorejka
128543x Viac

Diéta

swedulka
66891x Viac

Kikusova

JUANET
38401x Viac

Wellness

melindi
38320x Viac

Vianoce

melindi
37932x Viac

Silvester

Jajus345
30573x Viac

Piatok trinásteho

melindi
28457x Viac

Nakupne maniačky

keilayh
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť