Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Aké existujú detské ocenenie

  • 21. 09. 2020
  • Napísal: pipikoula
  • Videné: 522x
Už ste sa niekedy ocitli v situácií, kedy váš drobec urobil niečo zapamätania si hodné? Práve tie momenty a situácie, kedy vás tak príjemne zahreje pri srdci a vaše telo zaplaví pocit ohromnej hrdosti na vášho potomka, ktorý vám pomaly rastie a dospieva pred očami, sú jedny z tých najkrajších, aké vo svojom živote človek môže zažiť.
Aké existujú detské ocenenie

Už ste sa niekedy ocitli v situácií, kedy váš drobec urobil niečo zapamätania si hodné? Práve tie momenty a situácie, kedy vás tak príjemne zahreje pri srdci a vaše telo zaplaví pocit ohromnej hrdosti na vášho potomka, ktorý vám pomaly rastie a dospieva pred očami, sú jedny z tých najkrajších, aké vo svojom živote človek môže zažiť. Možno sa občas aj zamýšľate nad tým, po kom je ten váš krpec taký talentovaný, šikovný, bystrý. Jedno je ale isté – radi sa týmito výnimočnými momentmi chválite nie len medzi rodinnými príslušníkmi, ale aj s rodinnými známymi, kamarátmi a v dnešnej modernej dobe dokonca aj na sociálnych sieťach, ktoré sú častokrát vyplnené fotkami úspechov vašich malých ratolestí.

 

(zdroj: https://www.pohare-bauer.sk/sk/medaile-3/)

 

Kedy je vhodný čas na prvú medailu?

Začína sa to už pri narodení, v momente, kedy vaše dieťatko vidíte po prvýkrát. V tej chvíli by ste ho celé od radosti najradšej vyobjímali a dali mu medailu za to, že vôbec existuje a zvládlo cestu na tento krásny svet. Počas najbližších 2 rokov prichádza obdobie, kedy vás vaše dieťatko prekvapuje každý jeden deň tým, čo nové sa už naučilo a čo už zvládne. Je to obdobie, ktoré je charakteristické slovným spojením „po prvýkrát“. Či už sú to prvé slová, prvé kroky, prvé samostatné jedenie alebo upratovanie si hračiek. Toto a ešte omnoho viac sú momenty, kedy ste na svoju malú ratolesť nesmierne hrdí a šťastní.

Po čase prichádza obdobie škôlky, kde sa vaše dieťa zapája do rôznych súťaží a snáď po prvý raz je odmenené aj niečím iným ako milým slovom, sladkosťou alebo nejakou milou hračkou. Práve predškolské obdobie je čas, kedy vaše dieťa po prvýkrát získa medailu. Či už za účasť alebo dokonca umiestnenie sa v súťaži, pre vaše dieťa je to nezabudnuteľný moment ich doposiaľ krátkeho života, s ktorým sa zvyknú chváliť aj neznámym ľuďom na autobusovej zastávke kým čakáte na príchod vášho spoja. Tieto medaily s vašimi deťmi ostanú už po celý život – či už ako nezabudnuteľná spomienka alebo dokonca v hmotnej podobe, kedy si s vami ako dospelí budú pripomínať tie sladké, nevinné a hravé detské časy.

 

 

Prečo sú medaily dôležitá súčasť vývoja vášho dieťaťa?

Treba si uvedomiť, akú veľmi dôležitú úlohu počas vývoja dieťaťa hrá ocenenie jeho doposiaľ nadobudnutých a získaných zručností, a osobnostných kvalít. Predškolské obdobie je pre dieťa kľúčové najmä v tom, aký názor si samé o sebe vytvorí, ako sa bude pred inými prezentovať, no najmä ako veľmi bude sebe a svojim kvalitám dôverovať a môcť ich s pýchou prezentovať ostatným. Práve v tomto období je nesmierne dôležité vaše ratolesti podporovať, chváliť ich a odmeniť ich za dobre vykonanú prácu alebo úžasne podaný výkon. A aj keď počas života získajú ešte iné, pre tento svet hodnotnejšie medaily, práve tie z ich detských čias sú tie, na ktoré vždy budú s láskou spomínať a ktoré sú tým základným pilierom pre zdravé sebavedomie. Práve preto vám prinášame ponuku tých najrôznejších medailí na tie nezabudnuteľné a najmä neopakovateľné chvíle, ktoré spolu s vašimi ratolesťami prežívate aj vy. A či môže byť ešte niečo krajšie pre rodiča, ako vidieť radostné iskričky v očiach vašich detí?

Hodnotenie blogu
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hodnotené:
0
x |
Ohodnoťte ako v škole
Diskusia k blogu
18.09.2021 Viac

Bestsitenet

bestsitenet

In china , we often have a birthday party at home or in a eating place to have the ...

17.09.2021 Viac

Webbuypost.com

mioouioi11

In this same village, another little dog, who was not quite as happy as the first ...

16.09.2021 Viac

Re: Očkovanie proti klieš.ence ...

wsreviewnet

The entire look of your website is excellent, let alone the content! Also visit my ...

07.09.2021 Viac

Re: good website

Domosedka

Od detstva mám rád rôzne sladkosti. Nachádzam ich doslova všade. Dokonca som si stihol ...

19.08.2021 Viac

Re: spoločný termín

onlinenewne

The entire look of your website is excellent, let alone the content! Also visit my ...

05.05.2021 Viac

Re: Kyselina Hyaluronová-aplik ...

caneshuga

Kyselina hyaluronová môže mať niekoľko foriem a jej schopnosť preniknúť do hlbších ...

17.03.2021 Viac

Re: Cvičenie

Sabinaca

Ja taky doporučuji koukat na konkrétní parametry. Dobrý je článek o výběru rotopedu, ...

09.03.2021 Viac

Re: Cvičenie doma

keilayh

Mám doma eliptical, to je za mňa najlepší cvičiaci stroj. Ale zas záleží či chceš ...

09.03.2021 Viac

Re: Vysporiadanie BSM podľa môjho ...

keilayh

Ahoj, osobne by som asi zašla za právnikom, ktorý by ti v tom osobne pomohol. Inak ...

16.07.2020 Viac

Re: Deti a sport

margitazvoncek

Ja som naše dieťa teraz prihlásila na hádzanú. Máme to kúsok a určite by som chcela ...

1242529x Viac

Cvičenie

veverka1
946101x Viac

Cvičenie doma

Tranula00
815576x Viac

Deti a sport

gombicka1
789684x Viac

Eshopy

terez254
762271x Viac

Dobre recepty

terez254
743550x Viac

Piatok trinásteho

melindi
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť