Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - 50 odtienov sivej/50 shades of grey

50 odtienov sivej/50 shades of grey

od terez254 » Ned Feb 22, 2015 5:21 pm

Videli ste tento film? Co na to poviete?
Bol v poslednej dobe velmi preberany tak som zvedava aky mate nan vy nazor :)

http://www.pluska.sk/plus-7-dni/relax/p ... -sagy.html
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od keilayh » Ned Feb 22, 2015 9:14 pm

Čítala som knihy, na filme som zatiaľ nebola. Aj som plánovala, no akosi sa mi tam nehodia herci ktorých obsadili do hlavných úloh :? takže sa moc neponáhlam :roll:
Ale určite si ho pozriem :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od terez254 » Ned Feb 22, 2015 9:48 pm

kniha bola aka? lebo co som pocula tak celkom dobre recenzie na knihu.
viem, ze hlavnu ulohu mala najprv hrat Alexis Bledel. Tu herecku mam celkom rada, pamatam si ju z Zeny z rodu Gilmorovcov. Vyzera tak nevinne cize by sa mozno na tu ulohu hodila, ale v tych sexualnych scenach si ju neviem predstavit.

tu su herci, ktori tam hraju.
ta hlavna hrdinka by ete usla, ale muzsku rolu mohli vybrat lepsie


https://www.google.sk/search?q=jamie+do ... 000%3B1000

a spominana Alexis Bledel
https://www.google.sk/search?q=jamie+do ... 076%3B1400
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od keilayh » Pon Feb 23, 2015 6:48 pm

terez254 píše:kniha bola aka? lebo co som pocula tak celkom dobre recenzie na knihu.
viem, ze hlavnu ulohu mala najprv hrat Alexis Bledel. Tu herecku mam celkom rada, pamatam si ju z Zeny z rodu Gilmorovcov. Vyzera tak nevinne cize by sa mozno na tu ulohu hodila, ale v tych sexualnych scenach si ju neviem predstavit.


Kniha sa mi páčila, aj keď by sa dala napísať na 1diel :D tri sú podľa mňa uplne zbytočné :roll:
Alexis si tiež pamätám, ale ona sa mi tam vôbec nehodí.
Inak som čítala pár recenzií, a bolo písané vraj aj iné postavy vybrali akosi divno. Tak som na to veru zvedavá.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od terez254 » Pon Feb 23, 2015 7:21 pm

keilayh píše:Kniha sa mi páčila, aj keď by sa dala napísať na 1diel :D tri sú podľa mňa uplne zbytočné :roll:
Alexis si tiež pamätám, ale ona sa mi tam vôbec nehodí.
Inak som čítala pár recenzií, a bolo písané vraj aj iné postavy vybrali akosi divno. Tak som na to veru zvedavá.


mne by sa tam mozno hodila, lebo vyzera tak nevinne a jemne...ale zas od gilmoriek uz par rokov ubehlo a mozno ked ma 32 rokov tak by sa do roly studentky uz nehodila... a mozno ano :D

ty si citala vsetky tri diely knihy?

tu je neoficialny tralier s alexis bledel a matt bomer. ked som sa tak na to pozerala tak mi pride, ze s nimi by to bolo lepsie. najma on je ovela vacsi fesak ako jamie dorman.
https://www.youtube.com/watch?v=swSA_GiB0g0

jamie dorman a matt bomer
Prílohy
untitled.png
untitled.png (168.25 KiB) Zobrazené 2448 krát
untitled1.png
untitled1.png (131.63 KiB) Zobrazené 2448 krát
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od keilayh » Uto Feb 24, 2015 6:41 pm

terez254 píše:mne by sa tam mozno hodila, lebo vyzera tak nevinne a jemne...ale zas od gilmoriek uz par rokov ubehlo a mozno ked ma 32 rokov tak by sa do roly studentky uz nehodila... a mozno ano :D

ty si citala vsetky tri diely knihy?



Ja ju mám tiež zafixovanú z daného seriálu a neviem si ju v inom akosi predstaviť :D
Ano čítala som všetky 3 diely.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od melindi » Str Feb 25, 2015 11:22 am

Chcem aj ja pozrieť ten film. Knihu som nečitala. Ale film chcem pozrieť.
http://www.cas.sk/clanok/233278/citanie ... -cast.html

Teraz je na to akcia v obchode Pantha Rhei.
http://www.pantarhei.sk/knihy/beletria/ ... x-1-3.html

Film má aj internetovú stránku. Tu môžete prečítať zaujímavé články o filme.
http://www.50odtienov.sk/
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od terez254 » Str Feb 25, 2015 4:35 pm

to su uryvky z tej knihy? ja som knihu necitala, videla som film,ale myslim si, ze kniha moze byt ovela lepsia ako film.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od keilayh » Str Feb 25, 2015 6:59 pm

Mne sa páčil ten prvý herec ktorého vybrali. No na neho som čítala veľmi veľa negatívnych komentov :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od terez254 » Str Feb 25, 2015 8:46 pm

keilayh píše:Mne sa páčil ten prvý herec ktorého vybrali. No na neho som čítala veľmi veľa negatívnych komentov :roll:

ktory bol ten prvy herec? viem, ze sa vyberalo z viacerych hercov.

melindi píše:Film má aj internetovú stránku. Tu môžete prečítať zaujímavé články o filme.
http://www.50odtienov.sk/

dnes som citala,ze ten herec, co tam hra, uz nebude hrat v pokracovani,lebo mu to zakazala zena..ale popise sa o tom vela.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od keilayh » Štv Feb 26, 2015 7:01 pm

Úplne prvý bol vybraný Charlie Hunnam, ale zverejnili uplne divnu fotku a "nažhavené slečny" boli zhrozené. Veľmi vela negatívnych reakcií som čítala. On odstúpil, vraj mal vela inej práce, ale čítala som, že odstúpil aj na základe negatívnych reakcií.
No podľa mňa si stačí zadať jeho meno do googlu a vyjde tolko jeho fotiek, že by až take sklamané byť nemuseli :D Ale tak dohovie.
Tamto som tiež čítala, že má Jamie odstúpiť, ale vraj su to zatiaľ len dohady, nebolo nič zverejnené ešte, ani sa o tom nediskutovalo tak to môže byť kludne aj výmysel.
Prílohy
zZZ.jpg
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od terez254 » Štv Feb 26, 2015 10:39 pm

keilayh píše:Úplne prvý bol vybraný Charlie Hunnam, ale zverejnili uplne divnu fotku a "nažhavené slečny" boli zhrozené. Veľmi vela negatívnych reakcií som čítala. On odstúpil, vraj mal vela inej práce, ale čítala som, že odstúpil aj na základe negatívnych reakcií.
No podľa mňa si stačí zadať jeho meno do googlu a vyjde tolko jeho fotiek, že by až take sklamané byť nemuseli :D Ale tak dohovie.
Tamto som tiež čítala, že má Jamie odstúpiť, ale vraj su to zatiaľ len dohady, nebolo nič zverejnené ešte, ani sa o tom nediskutovalo tak to môže byť kludne aj výmysel.


teda vobec nie je moj typ, ale to telo :oops: do toho filmu by sa podla mna viac hodil, lebo v tej knihe je opisany ako taky alfasamec a ten herec, ktory tam nakoniec hra mi taky nepride. tento by sa tam veru hodil.
pozerala som sa na fotky jamieho domnana a v tom filme je uplne iny ako na fotkach, na fotkach vyzera lepsie.
v tej knihe bol hlavny hrdina ako opisany?myslim vlasy,oci,postava...

akourat som zbadala fotky Charlie Hunnam bez brady a dlhych vlasov a veru vyzera ovela lepsie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od melindi » Pia Feb 27, 2015 8:21 am

Počuli ste sa, že kvôli autorke aj režisérka príde o prácu?
Neznášajú sa! Režisérka 50 odtieňov sivej príde o prácu. Kvôli autorke
Po výnimočnom úspechu v kinách po celom svete je už viac ako istá, že filmová adaptácia Päťdesiat odtieňov sivej bude mať aj pokračovanie. Ale asi s inou režisérkou.
Podľa správ britského Daily Mail nebude režisérka Sam Taylor Johnson už režírovať ďalšie dva filmy, ktoré by mali nasledovať po prvom príbehu. Dôvodom sú vraj veľké nezhody s autorkou knižného bestselleru a tiež scenárak prvému filmu E. L. Jamesovou.
Hoci predchádzajúce správy tvrdili, že 47-ročná Taylor Johnson podpísala zmluvu aj na ďalšie dva diely, The Sun tvrdí, že sa snaží z nej vycúvať. „Jej vzťah s E.L. Jamesovou je úplne toxický. Jedna obviňuje druhú z problémov súvisiacich s filmom a neznášajú sa,“ cituje zdroj britský bulvárny denník.
Dôvodom hádok vraj najčastejšie bola podoba erotických scén. Kým spisovateľka ich chcela pikantnejšie a čo najvernejšie filmu, režisérka ich zjemňovala. V rozhovore pre Independent priznala, že na pľaci bola občas dusná atmosféra. „Nebudem klamať, nebolo to jednoduché. Museli sme hľadať spoločnú cestu a pohľad na vec,“ vysvetlila. Na otázku, či sú pravdivé reči o tom, že už nebude režírovať ďalšie časti, odpovedala vyhýbavo. „Ak sa o niečom takom rozhoduje, deje sa to za zatvorenými dverami. A sama v tom mám jasno asi tak ako vy,“ skonštatovala.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od terez254 » Pia Feb 27, 2015 10:32 am

melindi píše:Počuli ste sa, že kvôli autorke aj režisérka príde o prácu?
Neznášajú sa! Režisérka 50 odtieňov sivej príde o prácu. Kvôli autorke
Po výnimočnom úspechu v kinách po celom svete je už viac ako istá, že filmová adaptácia Päťdesiat odtieňov sivej bude mať aj pokračovanie. Ale asi s inou režisérkou.
Podľa správ britského Daily Mail nebude režisérka Sam Taylor Johnson už režírovať ďalšie dva filmy, ktoré by mali nasledovať po prvom príbehu. Dôvodom sú vraj veľké nezhody s autorkou knižného bestselleru a tiež scenárak prvému filmu E. L. Jamesovou.
Hoci predchádzajúce správy tvrdili, že 47-ročná Taylor Johnson podpísala zmluvu aj na ďalšie dva diely, The Sun tvrdí, že sa snaží z nej vycúvať. „Jej vzťah s E.L. Jamesovou je úplne toxický. Jedna obviňuje druhú z problémov súvisiacich s filmom a neznášajú sa,“ cituje zdroj britský bulvárny denník.
Dôvodom hádok vraj najčastejšie bola podoba erotických scén. Kým spisovateľka ich chcela pikantnejšie a čo najvernejšie filmu, režisérka ich zjemňovala. V rozhovore pre Independent priznala, že na pľaci bola občas dusná atmosféra. „Nebudem klamať, nebolo to jednoduché. Museli sme hľadať spoločnú cestu a pohľad na vec,“ vysvetlila. Na otázku, či sú pravdivé reči o tom, že už nebude režírovať ďalšie časti, odpovedala vyhýbavo. „Ak sa o niečom takom rozhoduje, deje sa to za zatvorenými dverami. A sama v tom mám jasno asi tak ako vy,“ skonštatovala.


tiez som to citala,ale bohvie ci je to pravda.
tu je jeden zaujimavy clanok :D

http://topstar.noviny.sk/c/showbiznis/j ... enov-sivej

uvazovali ste nad tym, preco je uplne bezne, ze zena je vo filme uplne naha, ale nahy muz vo filme sa vidi len zriedka?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od melindi » Pia Feb 27, 2015 5:34 pm

Nie. Podľa teba prečo?
Vedeli ste sa, že sexuálne scény tvoria rekordnú časť filmu 50 odtieňov sivej: Najerotickejší film desaťročia!
http://www.cas.sk/clanok/306826/sexualn ... rocia.html
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť