Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Móda - ADIDAS - NIKE ... kde kúpiť???

ADIDAS - NIKE ... kde kúpiť???

od sandras » Ned Máj 30, 2010 10:35 am

Ahojte, chcela by som pre decká aj nám kúpiť na leto nejaké športové veci - šlapky k vode, tenisky, teplakovky, dcere mikinu. Bola som v nejakých obchodoch, ceny ma dosť omráčili (napr. mikča vel 152 pre dceru najlacnejšia Adidas 44€). Nemáte skúsenosť s nejakým E-shopom, prípadne predávajúcou tu, ktorá vozí zo zahraničia trošku lacnejšie a má dobrý výber?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od martinka74 » Ned Máj 30, 2010 1:15 pm

Dobry den,ak chcete nejake sportove oblecko,treba kupovat na MMB,maju dobre ceny aj vyber a su to zarucene originaly,nie ako na BB. Ja moc sportove veci nekupujem,ale teraz som si objednala pre syna teplakovku adidas,stala 20 E a je perfektna,v obchode je mali za 35E,kupila som uz aj viacero tenisiek,tricka,atd.Naozaj originaly vacsinou z Anglicka a velmi kvalitne.Ak by ste chceli,mozem Vam poslat ID alebo mena,ale radsej cez spravu,aby to niekto nebral ako neprijatelnu reklamu alebo marenie obchodu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od sandras » Ned Máj 30, 2010 1:41 pm

Martinka, ak maš dobrú overenú predávajucu, ktorá nepredava faky, za tip budem velmi rada :D
Na MMB som pozerala, ale práveže to ma odrádza, že sa bojím, aby to neboli šmejdy.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od martinka74 » Ned Máj 30, 2010 1:49 pm

Poslem Vam niektore ID do spravy,keby to nahodou niekomu vadilo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od jaja717 » Pia Sep 17, 2010 4:02 pm

ahojte na www.sportsdirect.com anglicka stranka a maju tam vecicky za smiesne ceny...este som od nich neobjednavala ale co som pocula tak to prinesu dost rychlo a ak tovar nemaju vam vratia peniaze...mne tam zatial kupuje svokor ale vyberam si veci z tej stranky
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned Nov 29, 2009 5:53 pm

od sandras » Pia Sep 17, 2010 7:09 pm

ved oni na Slovensko ani nezasielaju
jedine ak by som si nakupila po ceste na letnú dovolenku v Slovinsku :lol:

inak, ja som už nakúpila, ale nakoniec nie na bazariku, ale v normálnom obchode vo výpredaji ... a nie na Slovensku
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od memuska » Uto Apr 12, 2011 11:55 am

sandras píše:ved oni na Slovensko ani nezasielaju
jedine ak by som si nakupila po ceste na letnú dovolenku v Slovinsku :lol:

inak, ja som už nakúpila, ale nakoniec nie na bazariku, ale v normálnom obchode vo výpredaji ... a nie na Slovensku


ale zasielaju, uplne v pohode. Mne odtial chodia veci uz vyse roka, do 4-5 pracovnych dni mi to dovezie DHL pred dvere a este si aj sledujem zasielku na nete :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Uto Mar 04, 2008 1:00 am

od vlasticka185 » Pia Jún 17, 2011 8:00 am

mozem potvrdit,ze zasielaju z tade zasielky,nakolko si aj synovec cez kamarata z tade objednava,a aj ja mam na plane si z tade objednat,avsak si musim este vyzistit ako je to s tym platenim
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Štv Nov 06, 2008 10:23 am

od bronipo » Pon Júl 18, 2011 1:32 pm

aj ja odtiaľ objednávam, poštovné vyjde na cca 24 Eur, ale objednávame naraz so sestrou aj kamoškou, tak si to rozdelíme, a platí sa hneď ako urobíš objednávku, ak máš debet kartu, zadáš číslo karty a kód zo zadnej strany... veľa šťastia pri objednávaní :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 12:00 am

od 22Evka22 » Pon Júl 18, 2011 1:56 pm

jaja717 píše:ahojte na www.sportsdirect.com anglicka stranka a maju tam vecicky za smiesne ceny...este som od nich neobjednavala ale co som pocula tak to prinesu dost rychlo a ak tovar nemaju vam vratia peniaze...mne tam zatial kupuje svokor ale vyberam si veci z tej stranky



Treba sa tam aj registrovat???Dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 250
Registrovaný: Ned Jún 21, 2009 9:52 pm

od vlasticka185 » Pon Júl 18, 2011 2:00 pm

bronipo píše:aj ja odtiaľ objednávam, poštovné vyjde na cca 24 Eur, ale objednávame naraz so sestrou aj kamoškou, tak si to rozdelíme, a platí sa hneď ako urobíš objednávku, ak máš debet kartu, zadáš číslo karty a kód zo zadnej strany... veľa šťastia pri objednávaní :D



dakujem za radu,teraz som si objednala cez toho uz spominaneho synovcovho kamarata,kurzom nezaraba a postovne si tiez delime podla poctu objednavatelov,ale urcite vyskusam aj sama niekedy objednat :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Štv Nov 06, 2008 10:23 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť