Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Vianoce, Veľká noc – iné sviatky - AJ VY MATE PROBLEM S "JEZISKOM"????

AJ VY MATE PROBLEM S "JEZISKOM"????

od natusa » Str Okt 21, 2009 9:19 am

baby ja som zufala ,neviem co detom pod stromcek .kazdy rok to je len na mne a pri dnesnych detoch......starsie dcery povedia ze nechcu "nic"a maly ma tolko hraciek ze by sme mohli zalozit hrackarstvo :wink: vlastne maju vsetko co potrebuju aj co nepotrebuju ako asi skoro vsetky deti v tejto dobe.dcerky maju 13 a 11 a maly ma 17 mesiacou poradte ako to budete riesit vy ?????tento rok mi napady fakt dosli.malemu sme chceli kupit akumotorku a ked to pocula krsna tak ze ona mu ju kupi aspom nemusi nic vymyslat.no a ja uz som v koncoch.skuste poradit :roll: :wink: :roll: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

Re: AJ VY MATE PROBLEM S "JEZISKOM"????

od adinka33 » Str Okt 21, 2009 12:47 pm

natusa píše:baby ja som zufala ,neviem co detom pod stromcek .kazdy rok to je len na mne a pri dnesnych detoch......starsie dcery povedia ze nechcu "nic"a maly ma tolko hraciek ze by sme mohli zalozit hrackarstvo :wink: vlastne maju vsetko co potrebuju aj co nepotrebuju ako asi skoro vsetky deti v tejto dobe.dcerky maju 13 a 11 a maly ma 17 mesiacou poradte ako to budete riesit vy ?????tento rok mi napady fakt dosli.malemu sme chceli kupit akumotorku a ked to pocula krsna tak ze ona mu ju kupi aspom nemusi nic vymyslat.no a ja uz som v koncoch.skuste poradit :roll: :wink: :roll: :wink:




natuska, aka som rada, ze v tom nie som samaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,,,,,

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od sandras » Str Okt 21, 2009 12:58 pm

u nás sa hračky cez rok kupujú fakt z mierou a veeeelmi výnimočne, takže aspon nemám problem, čo na vianoce, či sviatok
dcerka sa poteší ešte aj bábike, modernému oblečeniu (kludne aj drahší kúsok alebo módny výstrelok, značkové tenisky...), prípadne školské potreby(také krajšie, bežné praktické septembri)

Malému kupime nejakú hračku, možno origoš LEGO ...

no a dcerka potrebuje velkú gitaru a syn postel, takže príbuzenstvu poviem, nech kúpia len drobnosť a radšej prispejú na toto
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: AJ VY MATE PROBLEM S "JEZISKOM"????

od natusa » Str Okt 21, 2009 1:38 pm

adinka33 píše:
natusa píše:baby ja som zufala ,neviem co detom pod stromcek .kazdy rok to je len na mne a pri dnesnych detoch......starsie dcery povedia ze nechcu "nic"a maly ma tolko hraciek ze by sme mohli zalozit hrackarstvo :wink: vlastne maju vsetko co potrebuju aj co nepotrebuju ako asi skoro vsetky deti v tejto dobe.dcerky maju 13 a 11 a maly ma 17 mesiacou poradte ako to budete riesit vy ?????tento rok mi napady fakt dosli.malemu sme chceli kupit akumotorku a ked to pocula krsna tak ze ona mu ju kupi aspom nemusi nic vymyslat.no a ja uz som v koncoch.skuste poradit :roll: :wink: :roll: :wink:




natuska, aka som rada, ze v tom nie som samaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,,,,,




TAK TOTO SA DALO CAKAT :lol: :lol: :lol: :lol: NEBUD SEBEC A HOD NEJAKY NAPAD :wink:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od natusa » Str Okt 21, 2009 1:44 pm

sandras píše:u nás sa hračky cez rok kupujú fakt z mierou a veeeelmi výnimočne, takže aspon nemám problem, čo na vianoce, či sviatok
dcerka sa poteší ešte aj bábike, modernému oblečeniu (kludne aj drahší kúsok alebo módny výstrelok, značkové tenisky...), prípadne školské potreby(také krajšie, bežné praktické septembri)

Malému kupime nejakú hračku, možno origoš LEGO ...

no a dcerka potrebuje velkú gitaru a syn postel, takže príbuzenstvu poviem, nech kúpia len drobnosť a radšej prispejú na toto




SANDRY MAS TO SAKRA DOBRE VYMYSLENE :wink: :wink: :wink: ANI MI NEKUPUJEME EXTRA CEZ ROK HRACKY A AJ NA MENINY A NARODKY BOMBONIERU A TORTU KED TAK NEJAKU DROBNOST.NO AJ TAK SA MI ZDA ZE MAJU VSETKO.

ALE MAS PRAVDU ,MALU ESTE DRZI HIGH SCHOOL MUZICAL TAK JEJ ASI POZREM NICO DO SKOLY.MINULY ROK IM KUPIL TATO LYZE A MP4 A TENTO ROK SOM NAHRANA :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od alex » Str Okt 21, 2009 2:36 pm

My sme malému tiež kúpili tú akumulátorovú motorku, nakoľko bol z nej nadšený keď ju mal niekto cudzí vonku.... no dlho ho to nebavilo, musel sa na to sústrediť (nebol tam volant-čo bolo asi najhoršie :lol: ) a išla dosť pomaly... lepšie by bolo zrejme autíčko, ale keď už motorka sa ľahšie odnesie pri protestoch ako to auto :wink:
Náš malý má obľúbené hračky z Cars, čiže tam je vždy čo to dokúpiť...

Natuska, takým veľkým kočkám sa skôr asi zavďačíš nejakým oblečkom, prípadne doplnkami...
Malému nejakým odrážadlom, alebo aj legom (to už tu bolo spomenuté), prípadne magnetickou tabulou alebo aj tabulou s kriedou, plastelínou...
Inak môj malý by sa potešil aj dievčenskej kuchynke, pračke alebo žehličke :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od natusa » Str Okt 21, 2009 6:56 pm

alex píše:My sme malému tiež kúpili tú akumulátorovú motorku, nakoľko bol z nej nadšený keď ju mal niekto cudzí vonku.... no dlho ho to nebavilo, musel sa na to sústrediť (nebol tam volant-čo bolo asi najhoršie :lol: ) a išla dosť pomaly... lepšie by bolo zrejme autíčko, ale keď už motorka sa ľahšie odnesie pri protestoch ako to auto :wink:
Náš malý má obľúbené hračky z Cars, čiže tam je vždy čo to dokúpiť...

Natuska, takým veľkým kočkám sa skôr asi zavďačíš nejakým oblečkom, prípadne doplnkami...
Malému nejakým odrážadlom, alebo aj legom (to už tu bolo spomenuté), prípadne magnetickou tabulou alebo aj tabulou s kriedou, plastelínou...
Inak môj malý by sa potešil aj dievčenskej kuchynke, pračke alebo žehličke :lol: :lol: :lol:



ak mu to s tou kuchynkou,prackou a zehlickou vydrzi dlksie berieme ho za zata :lol: :lol: :lol:
asi neuveris ale nas maly vsetky spomenute veci ma.vela hraciek ma po dievcencoch ,skladacky a tak aj plastelinu sme minuly rok dali Saske ale uz ju zdedil Marko.magneticku tabulku dostal na meniny od babky a tu skriedou by som asi este neriskovala :wink: no fakt na co si pomyslim asi maju ase fakt to je asi tym ze si dievcence vobec nic neznicili.no a Natalka chcela snoubord ale mala pruser a neviem ako to dopadne ci to ten jezisko vidi ako nasa pubertacka poslucha :lol: :wink: :lol: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od sandras » Str Okt 21, 2009 8:30 pm

inak, naš malý je totálne zaťažený na drevenú TESCO železničku... dostal sadu na minulé vianoce a odvtedy dokupujeme raz to - raz ono ... aj teraz na vianoce dostane nejakú mašinku a tunel. Plánovala som mu tú dielničku s náradím... ale je to dosť malé a on je vysoký ...
Páčia sami aj dráhy sautami od firmy WADER, maju to aj v školke a tam sa s tým hráva, skladačku SEVA... On si vybral v katalogu poschodovú garáž pre angličáky... Minulý rok dostal vysávač a hráva sa s ním skoro stále

Hračky po dcerke sme darovali do školky, čo nebolo vhodné pre chlapca.... takže sa v izbe ešte hýbať dá :lol: :lol: :lol:

Natuska, ved velká kočka ma rada značkové, tak jej možeš niečo na jar, či?

elektrickú štvorkolku máme doma, kupovalis me ešte dcerke ... niekedy sa na tom vozí, ale nie daleko od domu, ono to je fakt doť pomalé, navyše hlučné a ťažké ... ked to niekde vidia, strááááášne sa chcú voziť, na vlastnej doma ich to ani nenapadne :roll: Naša má nosnosť do 30kg, značka SMOBY .
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od natusa » Str Okt 21, 2009 8:40 pm

sandras píše:inak, naš malý je totálne zaťažený na drevenú TESCO železničku... dostal sadu na minulé vianoce a odvtedy dokupujeme raz to - raz ono ... aj teraz na vianoce dostane nejakú mašinku a tunel.

Natuska, ved velká kočka ma rada značkové, tak jej možeš niečo na jar, či?

elektrickú štvorkolku máme doma, kupovalis me ešte dcerke ... niekedy sa na tom vozí, ale nie daleko od domu, ono to je fakt doť pomalé, navyše hlučné a ťažké ... ked to niekde vidia, strááááášne sa chcú voziť, na vlastnej doma ich to ani nenapadne :roll: Naša má nosnosť do 30kg, značka SMOBY .


znackove...len ci si zasĺuzi :twisted: mi by sme jej kupili ten snoubord ale ....slecna si nasla "kamosa"a prevolala s mojho mobilu styritaci.no muz ju skoro...no zda sa ze si uvedomila co urobila ale on jej zrusil lyzovacku aj snoubord a co teraz?uz by jej ten snoubord kupil ale to by si sral do vlastej huby tak sa nam to takto zamotalo :wink: a Saska tej vobec neviem co aj keby sme Natke nakoniec ten snou...kupili tak aj tak neviem co dalej fuu ha skoda ze jezisko neposiela aspom napady :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od sandras » Str Okt 21, 2009 8:47 pm

to verím, že ste sa na nu naštvali... ale láááska je láááska a vianoce su sviatky radosti :wink: Tak jej tú radosť urob... aj ked možno menším darčekom, ako bol pôvodne v pláne a vytrestaj ju iným spôsom... napr. krátením vreckového, uplným zákazom mobilného telefonovania a tááák.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od inguli » Str Okt 21, 2009 9:00 pm

fiha natuska to je suprr :roll: moj syn zasa na kamosku :wink: ale z vllastneho a 20 eur no ani to neni malo aspon pre nas ..tak mal smolu musel platit zo svojich :roll: kedze sa to tri ci 4 mesiace zopakovalo teraz uz kamosku nema tak mal 9 eur tel :lol:

ja tiez mam starosti co im kupit achh gerino chce bycikel /to mal na vianoce ked mal 9 rokov a potom zasa ked mal 11 rokov kupili rodicia na vianoce na dedinu aby aj tam mal/a teraz co chce zas?????no samozrejme bycikel kedze to boli take horske co ma a teraz bmx s cim moze aj tak skocit stoji to okolo 4,5 tisic no samozrejme my na to asi nemame :cry: takze neviem co dostane
a maly skoro nic nema kedze od malicka ho zaujali len stipce ma par auticok a tak po gerinovi nic/ kedze vsetko ostalo v dome kde sme s byvalym zili a on aj saty aj hracky mu spalil vyhodil takze malemu vsetko odznova/...ale to je to ze on sa vsetkeho boji

po meste siel taktiez taky 17 mesacny chlapcek na ovladacom aute a moj maly sa rozplakal :roll: :roll: takze mi taketo asi vynechame a mame motorku doma ale aj do toho buchal s ruckami ze prec a ani si na nu nesada
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od jania21 » Štv Okt 22, 2009 8:26 am

tak tento problem mame aj my.nemame sanky ktore sme chceli kupit ale krstna nas predbehla a uz kupila.oblecenia ma az az na to ze ma 17 mesiacov.tak som tiez zufala.nas maly je vysadeni na thomasa.tak rozmyslam ze mu kupim hracky odtial a ten nafukovaci detsky thomas gauc.tiez vobec neviem.a mozno sa budeme stahovat do vianoc tak rozmyslam ze by som mu komplet zariadila detsku ako darcek.tiez som zufala
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 101
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:13 pm

od natusa » Štv Okt 22, 2009 8:42 am

sandras píše:to verím, že ste sa na nu naštvali... ale láááska je láááska a vianoce su sviatky radosti :wink: Tak jej tú radosť urob... aj ked možno menším darčekom, ako bol pôvodne v pláne a vytrestaj ju iným spôsom... napr. krátením vreckového, uplným zákazom mobilného telefonovania a tááák.


no to si napisala pekne :wink: vreckove nedostavaju vzdy sme im dali na to co potrebovali a Natalka bola fakt najskomnejsie dievca ake poznam ,(no co s babou urobi taky maly chlap :wink: )telefon jej muz zobral lebo ona prevolala este aj svojich 15ečiek :cry: on jej dal na svoj pausal taky super telefon a sam mal starsi tak ten super tel dal Saske .a ja som jej povedala ze kym nezarobim na BB celu sumu co minula ma zaracha aj na pocitac aby si uvedomila kolko trva zarobit tolke peniaze(no len keby mala cakat len na zarobok odtialto tak by sa na pocitac dostala snat az ked bude plnoleta :wink: :lol: :wink: )
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od natusa » Štv Okt 22, 2009 8:45 am

jania21 píše:tak tento problem mame aj my.nemame sanky ktore sme chceli kupit ale krstna nas predbehla a uz kupila.oblecenia ma az az na to ze ma 17 mesiacov.tak som tiez zufala.nas maly je vysadeni na thomasa.tak rozmyslam ze mu kupim hracky odtial a ten nafukovaci detsky thomas gauc.tiez vobec neviem.a mozno sa budeme stahovat do vianoc tak rozmyslam ze by som mu komplet zariadila detsku ako darcek.tiez som zufala



myslim ze izbicka by bola super vec a dik za radu tak ma napadlo ze by sa malemu tiez zisli nejake police alebo nieco na hracky :wink: :wink: :wink: to je super napad k tomu nejaku malu hracku a je.ved oni si myslim v tomto veku maju viac radosti zo sviecok na stromceku a s atmosfery ako s dakcekov.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od natusa » Štv Okt 22, 2009 8:51 am

inguli píše:fiha natuska to je suprr :roll: moj syn zasa na kamosku :wink: ale z vllastneho a 20 eur no ani to neni malo aspon pre nas ..tak mal smolu musel platit zo svojich :roll: kedze sa to tri ci 4 mesiace zopakovalo teraz uz kamosku nema tak mal 9 eur tel :lol:

ja tiez mam starosti co im kupit achh gerino chce bycikel /to mal na vianoce ked mal 9 rokov a potom zasa ked mal 11 rokov kupili rodicia na vianoce na dedinu aby aj tam mal/a teraz co chce zas?????no samozrejme bycikel kedze to boli take horske co ma a teraz bmx s cim moze aj tak skocit stoji to okolo 4,5 tisic no samozrejme my na to asi nemame :cry: takze neviem co dostane
a maly skoro nic nema kedze od malicka ho zaujali len stipce ma par auticok a tak po gerinovi nic/ kedze vsetko ostalo v dome kde sme s byvalym zili a on aj saty aj hracky mu spalil vyhodil takze malemu vsetko odznova/...ale to je to ze on sa vsetkeho boji

po meste siel taktiez taky 17 mesacny chlapcek na ovladacom aute a moj maly sa rozplakal :roll: :roll: takze mi taketo asi vynechame a mame motorku doma ale aj do toho buchal s ruckami ze prec a ani si na nu nesada



no to teda neni malo ,ved ja som tiez rozmyslala ci jej kupit ten snou...lebo v zlave to cele vyslo 200€ aj som muzovi hovorila ci to neni prilis no ked ze chodime lyzovat tak rozhodol tato ze jej ho kupime a zrazu toto.no ja som revala jak male decko,ani som nevedela ci koli peniazom alebo koli tomu ze mi dcera dospieva.

to tvoj byvali spalil malemu veci???no to musel byt riadny vajcovod :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť