Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Snažíme sa o bábätko - Ako dlho ste sa snažili a čo potom?

Ako dlho ste sa snažili a čo potom?

od donna111 » Uto Aug 19, 2014 2:58 pm

Ako dlho ste sa snažili otehotnieť a kedy ste si povedali, že už nebudete čakať viac?Boli ste potom na umelom oplodnení alebo ako ste to riešili ďalej?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Pon Aug 30, 2010 5:49 pm

Re: Ako dlho ste sa snažili a čo potom?

od Katulienka15 » Uto Aug 26, 2014 10:31 am

Ahoj, my sme pri prvom snažilkovali asi rok a keď sme to začali riešiť, že ideme k odborníkom, otehotnela som :-) No a teraz snažilkujeme už 4. mesiac, zatiaľ nič, ale neprestávam veriť.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Str Feb 02, 2011 11:53 pm

Re: Ako dlho ste sa snažili a čo potom?

od Jajus345 » Str Aug 27, 2014 8:16 pm

Ahoj, vydávala som sa ako 21 ročná septembri, rok nato v oktobri som mala chlapca, malý ma teraz v oktobri 9 rokov a zatiaľ nič.....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Ako dlho ste sa snažili a čo potom?

od Katulienka15 » Str Aug 27, 2014 10:18 pm

Netreba sa vzdávať, teraz mi gynekologička poradila nový prípravok, volá sa Mimistar a je pre snažilky, ktoré sa dlhodobo snažia otehotnieť, dokonca aj keď už sú v starostlivosti centra asistovanej reprodukcie, tak ho začínam brať, vyskúšajte aj vy :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Str Feb 02, 2011 11:53 pm

Re: Ako dlho ste sa snažili a čo potom?

od tmartina1512 » Sob Sep 06, 2014 1:47 pm

Ahojte :) My sme sa snažili tiež pomerne dosť dlho až pokým mi lekárka nepovedala, že všetko je o psychike. V prvom rade nemôže žena na to myslieť musia to obaja partneri vyhodiť z hlavy a spávať spolu preto, že majú na to chuť a nie sa na silu snažiť. Ďalšia vec je, že žena počas stresu ťažko otehotnie preto by mala byť v pohode a nemyslieť na to...A jedna super rada čo Vám môžem odporučiť tabletky ACIDOFOLAN. Sú to čisto vitamíny s veľkým obsahom kyseliny listovej, ktorá napomáha až veľmi dobre by som povedala k správnemu fungovanie ženského tela...Nie su ani drahé nejakých 5eur stoja a ja som po jednej krabičke hned ostala tehotná. A každý jeden odborník Vám odporúči aby ste brali kyselinu listovu keď chcete otehotnieť. :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pia Sep 05, 2014 12:05 pm

Re: Ako dlho ste sa snažili a čo potom?

od Katulienka15 » Ned Sep 07, 2014 9:31 am

Ahoj, veď aj Mimistar obsahuje kyselinu listovú, k tomu inositol a vitamíny a minerály :D , ktoré pomáhajú aby bola žena v psychickej pohode. Úplne súhlasím, netreba na to myslieť, no niekedy sa to nedá.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Str Feb 02, 2011 11:53 pm

Re: Ako dlho ste sa snažili a čo potom?

od keilayh » Ned Sep 07, 2014 10:25 am

Katulienka15 píše: netreba na to myslieť, no niekedy sa to nedá.


akutat ma to napadlo, že väčšinou sa hovori nemysli na to, len zas ono sa to málokedy dá :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Ako dlho ste sa snažili a čo potom?

od Sona14 » Pon Nov 03, 2014 3:10 pm

Hlavne netreba byť v strese, ale v pohode. Nám to vyšlo druhý mesiac od snaženia sa :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Pon Nov 03, 2014 1:14 pm

Re: Ako dlho ste sa snažili a čo potom?

od vladkaPD » Pon Nov 03, 2014 11:48 pm

skuste povedat zene ktora chce strasne decko ze nemysli na to, sak vas rovno prizabije. a ked vidim ako si kupuju ovulacne testy este ani neskusili ist na plno jeden mesiac a uz stresuju ze ako to treba a jako sa to pocita mam dost. boze sak sexujem pre radost a urcite sa zadari nie? a ked by sa teda nezadarilo pol roka tak potom to budem riesit. ale niektore su take uderene ze len testuju a testuju, potom ostanu tehotne a testuju sa kazdy den 3x a daju to este na internet ze kukajte mojich 50 ocurany testov sak nestaci jeden ze? :shock: boze boze boze
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Ako dlho ste sa snažili a čo potom?

od usmievava31 » Uto Nov 04, 2014 3:21 am

Je to tazke ,ja som strasne chcela babetko 4 roky no nedarilo sa,a uz som bola taka zufala,ze som si namyslala,ze uz nemozem mat deti a podobne(podotykam mala som 2 deti v puberte).a raz som sa s priatelom pohadala a povedala som mu ze uz nechcem dieta ze ja sa na to mozem vykaslat a za mesiac som zistila ze cakame babetko......takze nestresovat,nemysliet stale nato inak sa to nepodari...a mozem povedat ze na prveho ho cakala 2 roky,kym som otehotnela,ale bol to ten isty scenar,ze uz nechcem dieta a hla mesiac nato som otehotnela.........takze mne sa to osvedcilo,lebo som nato nemyslela od tej chvile a telo bolo uvolnenejsie a mohlo sa pripravit.........takze drzim vsetkym snazilkam palceky nech sa im to podari.
P.S.: treit syn sa mi narodil 17 rokov po prvom synovi....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Štv Júl 09, 2009 12:11 am

Re: Ako dlho ste sa snažili a čo potom?

od keilayh » Uto Nov 04, 2014 6:26 pm

usmievava31 píše:Je to tazke ,ja som strasne chcela babetko 4 roky no nedarilo sa,a uz som bola taka zufala,ze som si namyslala,ze uz nemozem mat deti a podobne(podotykam mala som 2 deti v puberte).a raz som sa s priatelom pohadala a povedala som mu ze uz nechcem dieta ze ja sa na to mozem vykaslat a za mesiac som zistila ze cakame babetko......takze nestresovat,nemysliet stale nato inak sa to nepodari...a mozem povedat ze na prveho ho cakala 2 roky,kym som otehotnela,ale bol to ten isty scenar,ze uz nechcem dieta a hla mesiac nato som otehotnela.........takze mne sa to osvedcilo,lebo som nato nemyslela od tej chvile a telo bolo uvolnenejsie a mohlo sa pripravit.........takze drzim vsetkym snazilkam palceky nech sa im to podari.
P.S.: treit syn sa mi narodil 17 rokov po prvom synovi....


Bola si tak vnutorne presvedčena, že nechceš dieťa? Veď to sa tak lahko hádam ani nedá.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Ako dlho ste sa snažili a čo potom?

od usmievava31 » Uto Nov 04, 2014 11:46 pm

dlho nie ....poviem to takto:v auguste som dostala menzes normalne,ale koncom augusta zaciatkom septembra som po hadke povedala ze uz nestojim o dieta a uz nechcem ziadne,ale co clovek nechcel 15.09. som zistila ze som tehotna,teda mala som take tusenie a test bol pozitivny....asi tolko ako som sa zbytocne 4 roky trapila....proste asi nase telo jednoducho tiez prestane reagovat na tu myslienku a lahsie zena otehotnie,ako byt neustale v strese ci uz otehotnenla alebo nie.....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Štv Júl 09, 2009 12:11 am

Re: Ako dlho ste sa snažili a čo potom?

od keilayh » Str Nov 05, 2014 11:01 am

usmievava31 píše:dlho nie ....poviem to takto:v auguste som dostala menzes normalne,ale koncom augusta zaciatkom septembra som po hadke povedala ze uz nestojim o dieta a uz nechcem ziadne,ale co clovek nechcel 15.09. som zistila ze som tehotna,teda mala som take tusenie a test bol pozitivny....asi tolko ako som sa zbytocne 4 roky trapila....proste asi nase telo jednoducho tiez prestane reagovat na tu myslienku a lahsie zena otehotnie,ako byt neustale v strese ci uz otehotnenla alebo nie.....



Ono si už mohla byť tehu aj v tom auguste nie? sem-tam sa stane že ms ešte príde aj keď je žena tehotná. Toto bude asi skôr len náhoda :wink: lebo keď to povieš v hneve, nemusíš to tak myslieť. To by bola pekná rychlovka reagovanie tela :D že nechce? dobre tak najust :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Ako dlho ste sa snažili a čo potom?

od usmievava31 » Str Nov 05, 2014 2:06 pm

mozno ano,ale toto som zazila aj pri prvom synovi a tiez som povedala ze uz nechcem a na druhy mesiac som otehotnela,ale zistila som az v tretom mesiaci..........ano clovek to povie v hneve aj ked to tak nemysli,ale potom ta radost....na nezaplatenie
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Štv Júl 09, 2009 12:11 am

Re: Ako dlho ste sa snažili a čo potom?

od Katulienka15 » Štv Nov 27, 2014 11:01 pm

usmievava31 píše:mozno ano,ale toto som zazila aj pri prvom synovi a tiez som povedala ze uz nechcem a na druhy mesiac som otehotnela,ale zistila som az v tretom mesiaci..........ano clovek to povie v hneve aj ked to tak nemysli,ale potom ta radost....na nezaplatenie


Ja som to mala podobne pri dcérke, najprv som strašne chcela bábo a nedarilo sa, potom som sa pohadala s drahym a začala som rozmýšľať nad tým, či to s ním stojí za to. Na to mi bolo blbo, tak som si urobila test a vysiel negatívny, tak som sa na to úplne vykašľala a po dvoch týždňoch som zistila, že som tehu. Teraz sa snažíme pol roka, posledné dva mesiace beriem aj mimistar, pekne mi upravil cyklus, zatiaľ som neotehotnela, no snažím sa na to nemyslieť, v duchu už riešim vianoce, mám veľa práce a potajomky dúfam, že sa zadarí :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Str Feb 02, 2011 11:53 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť