Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Batoľa 1 až 3 roky - Ako mám odnaučiť malú od plienok?

od nanaaa » Uto Júl 28, 2009 11:39 am

sisu22 píše:
alex píše:
nicolett píše:ahojte mile maminy ja sa chcem k tejto teme opytat ako ste odnaučili od plienok ale v noci moja mala ma 21mesiacov cez den nemame plienky a pyta sa na nočnik cikat kakatmame nohavičky ale v noci ako by som to mala začat? toto je moje prve babo tak neviem ako dalej dakujem


to si musí dieťa samé uvedomiť... podľa mňa sa to naučiť nedá


no moj krpec (v auguste 2 roky) si to uvedomuje az veeelmi :wink: krici,cuuur,dam ho na serblik,sedi,stupne si a pocika sa..ani za nic do serblika :( ale sme pokrocili,skor si tam bez plienky nechcel ani sadnut,teraz uz aj bez plienky,tak hadam to dako pomaly pojde


Sisu, neskúšala si veľký záchod? Možno by mu to išlo lepšie. Môj malý nikdy nechcel chodiť na šerblík, u nás zbytočná kúpa. Kúpila som redukciu na veľké WC a o dva dni sa bez problémov pýtal cikať aj kakať. Akurát, že odmotá všetok toaleťák. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 489
Registrovaný: Štv Sep 04, 2008 10:45 am

od sisu22 » Pia Júl 31, 2009 10:04 pm

nanaaa píše:
sisu22 píše:
alex píše:
nicolett píše:ahojte mile maminy ja sa chcem k tejto teme opytat ako ste odnaučili od plienok ale v noci moja mala ma 21mesiacov cez den nemame plienky a pyta sa na nočnik cikat kakatmame nohavičky ale v noci ako by som to mala začat? toto je moje prve babo tak neviem ako dalej dakujem


to si musí dieťa samé uvedomiť... podľa mňa sa to naučiť nedá


no moj krpec (v auguste 2 roky) si to uvedomuje az veeelmi :wink: krici,cuuur,dam ho na serblik,sedi,stupne si a pocika sa..ani za nic do serblika :( ale sme pokrocili,skor si tam bez plienky nechcel ani sadnut,teraz uz aj bez plienky,tak hadam to dako pomaly pojde


Sisu, neskúšala si veľký záchod? Možno by mu to išlo lepšie. Môj malý nikdy nechcel chodiť na šerblík, u nás zbytočná kúpa. Kúpila som redukciu na veľké WC a o dva dni sa bez problémov pýtal cikať aj kakať. Akurát, že odmotá všetok toaleťák. :wink:


cau moja,skusala,on ma taha k wc,aj tam usedii,dnes tam vydrzal cca 5 min.ale necikal,chcel ist dole,vbehol do postele a tam to pocural :twisted: a krical bak :twisted: no herec je to :wink: ten toaletak ma pobavil
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sisu22 » Pia Júl 31, 2009 10:06 pm

alex píše:
sisu22 píše:no moj krpec (v auguste 2 roky) si to uvedomuje az veeelmi :wink: krici,cuuur,dam ho na serblik,sedi,stupne si a pocika sa..ani za nic do serblika :( ale sme pokrocili,skor si tam bez plienky nechcel ani sadnut,teraz uz aj bez plienky,tak hadam to dako pomaly pojde


Môj malý sa "odučil" keď mal cez 2,5r. takže ešte máš čas :wink: a potom to išlo veľmi rýchlo ... do 2týždňov bol bez plienky aj na noc ... netreba to siliť ...



vela som tu citala,ze to pride samo...tak to neriesim:-) len sa ho pytam,ci nechce cikat,ked nie,necham ho ked ano,pytam sa kam chce ist,ukaze mi,posedi si a je to:- ) len ten obsah neni,tam kde by mal byt.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sisu22 » Pia Aug 14, 2009 9:28 pm

Baby toto vam musim napisat...ja umrem :D taka som rada,moj maly dnes na serbliku cural :-)))) sice len raz,potom tam uz ist nechel,ale taka som bola stastna,az no....sa tesil,ked sme to isli splachnut,a sedel na nom pol hod. no uzas. :D :D :D :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od dannii » Pia Aug 14, 2009 9:38 pm

sisu22 píše:Baby toto vam musim napisat...ja umrem :D taka som rada,moj maly dnes na serbliku cural :-)))) sice len raz,potom tam uz ist nechel,ale taka som bola stastna,az no....sa tesil,ked sme to isli splachnut,a sedel na nom pol hod. no uzas. :D :D :D :D :D :D



Sisu gratulujem,daj malemu backo :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od adinka33 » Pia Aug 14, 2009 9:41 pm

sisu22 píše:Baby toto vam musim napisat...ja umrem :D taka som rada,moj maly dnes na serbliku cural :-)))) sice len raz,potom tam uz ist nechel,ale taka som bola stastna,az no....sa tesil,ked sme to isli splachnut,a sedel na nom pol hod. no uzas. :D :D :D :D :D :D



no jeeeeeeeejo,,, :P veliky chlapisko,,,, :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od sisu22 » Pia Aug 14, 2009 9:42 pm

dannii píše:
sisu22 píše:Baby toto vam musim napisat...ja umrem :D taka som rada,moj maly dnes na serbliku cural :-)))) sice len raz,potom tam uz ist nechel,ale taka som bola stastna,az no....sa tesil,ked sme to isli splachnut,a sedel na nom pol hod. no uzas. :D :D :D :D :D :D



Sisu gratulujem,daj malemu backo :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


daaam,som rada :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sisu22 » Pia Aug 14, 2009 9:42 pm

adinka33 píše:
sisu22 píše:Baby toto vam musim napisat...ja umrem :D taka som rada,moj maly dnes na serbliku cural :-)))) sice len raz,potom tam uz ist nechel,ale taka som bola stastna,az no....sa tesil,ked sme to isli splachnut,a sedel na nom pol hod. no uzas. :D :D :D :D :D :D



no jeeeeeeeejo,,, :P veliky chlapisko,,,, :lol: :lol: :lol:


pche,velky ano,rozumu ma ako adamovsky richtar,ale na serbel ist nechel:-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od adinka33 » Pia Aug 14, 2009 9:48 pm

sisu22 píše:
adinka33 píše:
sisu22 píše:Baby toto vam musim napisat...ja umrem :D taka som rada,moj maly dnes na serbliku cural :-)))) sice len raz,potom tam uz ist nechel,ale taka som bola stastna,az no....sa tesil,ked sme to isli splachnut,a sedel na nom pol hod. no uzas. :D :D :D :D :D :D



no jeeeeeeeejo,,, :P veliky chlapisko,,,, :lol: :lol: :lol:


pche,velky ano,rozumu ma ako adamovsky richtar,ale na serbel ist nechel:-)



no tak to by ste mali vidiet nasho Adka,,, :lol: :lol: :lol: krici o 106, ze "cikam" a nist... :twisted: :twisted: :twisted: no sa pri nom nacakam, kym sa nauci bez plienky,,, :lol: mozno dovtedy aj porodim... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od dannii » Pia Aug 14, 2009 9:49 pm

a mala Emus?ved do 2,5milovala curat do gati :D :D :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od jogobella » Štv Aug 20, 2009 11:09 pm

nanaaa píše:
sisu22 píše:
alex píše:
nicolett píše:ahojte mile maminy ja sa chcem k tejto teme opytat ako ste odnaučili od plienok ale v noci moja mala ma 21mesiacov cez den nemame plienky a pyta sa na nočnik cikat kakatmame nohavičky ale v noci ako by som to mala začat? toto je moje prve babo tak neviem ako dalej dakujem


to si musí dieťa samé uvedomiť... podľa mňa sa to naučiť nedá


no moj krpec (v auguste 2 roky) si to uvedomuje az veeelmi :wink: krici,cuuur,dam ho na serblik,sedi,stupne si a pocika sa..ani za nic do serblika :( ale sme pokrocili,skor si tam bez plienky nechcel ani sadnut,teraz uz aj bez plienky,tak hadam to dako pomaly pojde


Sisu, neskúšala si veľký záchod? Možno by mu to išlo lepšie. Môj malý nikdy nechcel chodiť na šerblík, u nás zbytočná kúpa. Kúpila som redukciu na veľké WC a o dva dni sa bez problémov pýtal cikať aj kakať. Akurát, že odmotá všetok toaleťák. :wink:


ahojte tiez by ma zaujimalo ako ho odnaucim 2 roky bude mat az v oktobri , cez den beha bez plienky ale nevypyta sa cikat cika a aj nas zavola ukazat kde spravil mlacku, ale nocnik a WC je pre neho spanielska dedina ......a ked davate tie prihody , mali prisiel za mnou ze mi ide dat pusu a ocikal mi nohu a potom sa s tym chvali babke a kazdemu koho stretol a to takto citujem´´ ocikal nohu mame´´
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Uto Jún 02, 2009 8:08 pm

od sisu22 » Pia Aug 21, 2009 10:43 pm

jogobelko pocuj,ja som to robila tak..ze od soboty som ho davala na hrniec kazdej pol hod. a sedel,ked sa nevycural nic,ked sa vycural chvalila som ho. A dnes je piatok a ked a mu chce curat krici cur,a uteka na hrniec :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť