Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Začíname prikrmovanie - Ako naucit papat???

od sisu22 » Str Nov 19, 2008 2:40 pm

Andreake- pohoda,klud,to pride... ja som s toho mojho lupeznika na nervy,ten zase popri papani musio nieco robi,tak ma v miske cerealie a misa to a papa....najradsej mam,ked pekne papa a zachvilu to vypluva,slak ma ide trafit...neboj,bude dobre :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od altea17 » Str Nov 19, 2008 11:25 pm

Ahoj Andreake,no my máme 10 mesiacov a nepokoročili sme vôbec :( .Malá Sofi začala pekne papať v piatom mesiaci,čo trvalo asi týždeň,ale potom sme boli hospitalizovaní na 4 dni pre febrility a tam sa prerušilo a akosi po návrate seklo.Odvtedy odmieta,do pusy dostanem 3-4 lyžičky výživy,alebo zeleninky s mäskom,kaše odmieta úplne.A len mliečko,a mliečko a mliečko.Písala som aj do poradne pediatra a bolo mi poradené:VYDRŽAŤ !!! takže vydržať.Prajem veľa úspechov a trpezlivosti.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pia Sep 26, 2008 10:23 pm

od Andreake » Štv Nov 20, 2008 3:55 pm

Aj Vam, Altea, vela trpezlivosti, drzte sa! Aj ja som sa uz radila s jednym velmi dobrym pediatrom a odbornikom na vyzivu a ten mi povedal, ze sa v prvom rade mam prestat stresovat, lebo vtedy mala citi, ze sa deje nieco veeelmi dolezite a nezvycajne a to tak nie je spravne - jedenie ma byt prijemne, ale musi to zostat nieco bezne a normalne - nic viac a nic menej. A hlavne - povedal, ze mam s nou prestat bojovat a zacat sledovat jej rytmus - boj a plac nie je dobry pre dietatko a uz vobec nie pre maminu a to, ze do nej nasilu vtisnem o dve lyzicky viac sa mi vrati na druhy den, ked nebude chciet zjest uz vobec nic. Tak si teda navzajom drzme palce, snad sa tie nase zazraky umudria :wink:
A este raz velmi pekne dakujem vsetkym mamickam za rady a skusenosti, ste zlate! :) :) :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Štv Okt 18, 2007 12:00 am

od sisu22 » Ned Nov 23, 2008 10:19 pm

Cau Andy,ako podracujete? Ten moj maly,ma zase jedoval,davala som mu dnes kuracie maso a tarhonu...gulicky vypluval,masko papal,a potom ani masko nie,pozvachal a islo to z neho ako z mlynka.....ale este sa nerozculujem :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od Andreake » Pon Nov 24, 2008 11:09 am

Tak na nas teraz plati "ofaj so servitkou" - dcerka sa babre s papierovou servitkou a ja v bojovej pozicii cakam, kym si ju chce strcit do ust a vtedy utocim - a sup s lyzickou do ust... 8) asi to nie je velmi pedagogicke, ale zatial nam to funguje a uz tri dni takto papame. Dnes idem aj ja vyskusat prvykrat masko, tak mi drzte palce. Dam vediet ako sme dopadli :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Štv Okt 18, 2007 12:00 am

od Andreake » Pon Nov 24, 2008 5:58 pm

Ahoj Sisu, tak uz to mame za sebou - krst ohnom alebo lepsie povedane kuracinkou so zemiacikom a mrkvou... :wink: Zacali sme krasne - ani servitku sme nepotrebovali, ale ked mala zistila, ze to nie je jablcko, tvarila sa asi takto :? , potom takto :x , no a nakoniec uz nechcela ani otvorit ustocka. Tak som doniesla hracky a postupne sme si ich pchali do ust a ja popritom sup s lyzickou. Tak sa nam podarilo zjest skoro vsetko, co som pre nu pripravila - 5 poriadne plnych malych lyziciek. Bol to sice poriadny boj - mrkvu mala este aj v uskach a kompletne vsetky hracky skoncili spolu s riadom v umyvacke, ale stalo to za to a uz som zvedava, ako dopadneme zajtra :lol: Maj sa!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Štv Okt 18, 2007 12:00 am

od sisu22 » Uto Nov 25, 2008 10:30 am

Ajoj,aj ja myslim,ze taketo krmenie neni bohvieco,a hlavne ked vidim kamoskinho maleho,ako pekne sedi a papa,a ked si predstavim,ze ja pri papani mam plno "versajchu" :lol: slak ma ide trafit,no ale co narobim,hlavne ze papa...teraz si zase zmyslel,zle chce jest sam,berie mi lyzicku a snazi sa papat,no ale to je des :roll: tak sa trapime,ale hovorim,tesim sa kazdej troche :lol: :lol: :lol:

este som zabudla podotknut,mlieka moze vypit aj cisternu,ked vidi flasku usmev nema konca kraja :lol: ale flasku zacinam obmedzovat,aj cajik mu davam s pohariku.... daj vediet ako pokracujete :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť