Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Detské choroby - Ako nejak predísť chorobe????

od danabr » Štv Sep 18, 2008 3:45 pm

tak pipula a už sme chorlavy aj my.Pred 2 týž.dobral atb a oddnes mame zase sopel,teploty.Nemáte niektora mamina skúsenosti s teplotami u 2 roč.dieťatka,keď tie teploty skáču?ráno 37,2 v konečníku,naobed 37,7 a potom aj 37,9.My sa s tým mordujeme už skoro rok,raz je chvilu normalna teplota t.j. 37,ov zadočku potom je 2-3 dni 37,7,vysledky z krvi,moč,je ok,ale podla mňa tam niečo musí byť čo sposobuje tie teploty.Doktorka mi povedala,že normál je 37.5 v zadočku,tak poraďte prosíííííím. :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pia Aug 24, 2007 12:00 am

od Misiacik81 » Štv Sep 18, 2008 7:54 pm

Ahoj Danka,ak meráš v konečníku a obyčajným teplomerom alebo rýchlobežkou,tak vždy musíš pol stupna odpočítat aspon mne tak doktorka hovorila.ak meráš digitálnym tak tam musí byt nejaký výrus,lebo to nieje možné aby tak skákala teplota,jedine ak by mu išli zúbky. :) :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Uto Júl 15, 2008 12:00 am
Bydlisko: Topolčany

od samantha788 » Štv Sep 18, 2008 9:47 pm

Ja tiež keď na malého niečo lezie dám cibulu s medom. A nie je to vôbec zlé. Nakrájam cibulu na kocky zalejem medom, môže byť aj cukor, to pustí šťavu a dám mu len to. Štava je sladká tak nemá problém to vypiť. Na jar mi bol malý dlho chorý, vybral asi 5 druhov antibiotík a potom mi kamoška poradila cibulu s medom a bolo po probléme. Od vtedy sme mali raz soplík, hneď som to naordinovala a na druhý deň som ani nevedela že na malého niečo liezlo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Uto Máj 06, 2008 12:00 am

od danabr » Pia Sep 19, 2008 9:58 am

veľmi pekne vám ďakujem za odpovede a rady,dnes ajtak ideme k doktorke tak uvidíme a ak možem poprosiť o recept na ten cibulovy zazrak,vopred veľmi pekne ďakujem aj miške aj samanthe,ozvem sa ako sme dopadli zatiaľ pekny dnik. :P a veľa zdravíčka vašim rodinkám!!!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pia Aug 24, 2007 12:00 am

od danabr » Pia Sep 19, 2008 12:44 pm

tak maminky už sme doma,maly ma len mierne zvyšené leukocyty,nedala nam ATB,ale tak sme sa bavili,že ja s mužom sme alergici,a či nemože mať maly zapal v tele z alergie,no a toto ma ani NENAPADLO!!!!mňa, čo v rodine všetkym radím ohľadom alergie,že čo maju robiť atď.tak v pondelok letím k alergologičke,bude brať krv na bunkovú imunitu,tak asi bude bobak alergik a z toho tie skakajuce teplotky,no uvidíme,ale aspoň sme sa o kusok pohli k niečomu,tak zatiaľ sa majte a prajeme krasny víkend,Dana a Samko.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pia Aug 24, 2007 12:00 am

od danabr » Ned Apr 18, 2010 3:33 pm

Mamičky poradte,počuli ste o rybom oleji Marin Q,je tam taky nemo na obale,je to na imunitu,poradila mi to kamaratka,mali ste to niektora pre deti ? je to vlastne klasicky rybi olej,čo sme bravali ako deti,len tento je ochuteny,chcem ho vyskušat,tak preto sa pytam,poradte .
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pia Aug 24, 2007 12:00 am

od danabr » Štv Apr 22, 2010 5:39 pm

kočeny neviete žiadna ??? ja som si dnes zistovala v lekarnach a zistila som toto: marin Q rybaci olej sa už nedovaža ,firma je zrušena,ale su ine oleje napr.uplna novinka ja pikovit s rybim olejom ale ten je pre deti od 1-3 rokov,čiže pre nas už slaby,ale su ine značky sice iba na nete,ale pozistujem si to ešte v lekarnach,ak by ste o niečom vedeli prosim o info,vdaka. :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pia Aug 24, 2007 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť