Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Kočíky kombinované - Ako poslat kocik postou ??

Ako poslat kocik postou ??

od Z21uzana » Pon Sep 27, 2010 2:32 pm

Vie mi niekto poradit ako mam poslat kocik postou ??? Nejako sa to musi zabalit alebo ako ???, ake su cenove tarify ?? Dakujem. Zuzana
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 2:50 pm

od alex » Pon Sep 27, 2010 6:25 pm

golfky som balila do potravinarskej folie, prípadne do saklu na smeti, prelepila poriadne lepiacou páskou a previazala špagátom.
šporťák som dávala už do krabice, resp do viacerych zlepených krabíc.
poštovné je okolo 5€
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od sandras » Pon Sep 27, 2010 8:07 pm

záleží od váhy
pošta berie balíky do 15kg, potom už len poštový kurier, alebo nejaká ina kurierska služba
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od rikisz » Str Sep 29, 2010 12:45 pm

tak ako písala sandra bud poštou do 15 kg alebo kuriérom ja osobne posielam kuriérom je to pohodlné a rýchle jeden deň si ho objednáš , druhý deň vyzdvihne kočík a tretí deň má kupujúci kočík doma, a netreba to ani extra nejako baliť ja balím do veľkých sáčkov do smetného koša, previažem a hotovo najviac som platila zatiaľ okolo 10 eur a to kočík vážil asi 14 kg
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon Jún 02, 2008 12:00 am

od kriskovalud » Ned Okt 03, 2010 12:46 am

ja som zatial predala 4 kociky a sli kurierom po posledny si prisli osobne kurier ma stal 4E zabalila som to do vreca na odpad ako vravela alex navrch adresa a telefon kedze kurier telefonicky kontaktuje adresata zatial som nemala s tym problem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť