Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Snažíme sa o bábätko - Ako si merať bazálnu teplotu?

Ako si merať bazálnu teplotu?

od Tarajova » Pon Júl 30, 2012 2:52 pm

Ahojte diecčatá!
Ktorá máte skúsenosti s meraním bazálnej teploty? Na internete som toho veľa čítala, ale veľmi tomu nerozumiem. Viete mi to vysvetliť úplne po lopate? snažíme sa o bábo a chcem vedieť presne kedy som plodná! Ďakujem!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Štv Feb 05, 2009 3:11 pm

od mariana74 » Pon Aug 13, 2012 10:08 pm

ja som tak otehotnela ,merala som si rámo teplotu vždy v nejaký presný čas ,ešte predtým ako som vstala z postele.robila som si graf a keď mi teplota stúpla zo dňa na deň o 5/a viac / dielikov hore,mala som plodné dni.napr. sa mi to pohybovalo okolo36,4*36,6 a potom mi to stúplo na 37,2 .mala som plodné dni.Meria sa to v pošve,mala som na to vyhradený teplomer.merala som si to vždy v ten istý čas,aj keď bol víkend,vstala som na budík ,odmerala a spala ďalej.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am

od kriskovalud » Štv Dec 06, 2012 6:08 pm

ahoj a neskusala si ovulacne testy ja mam s nimi dobru skusenost
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

Re: Ako si merať bazálnu teplotu?

od zuzkkag » Štv Jan 22, 2015 4:14 pm

Aj ja som začala s meranim bazalnej teploty od 6dna cyklu a uz 3den mam stale rovnaku teplotu 36,6 :? je to v poriadku? Snazit sa treba v den ked teplota stupne alebo rapidne klesne lebo to som velmi nepochopila
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon Sep 03, 2012 2:05 pm

Re: Ako si merať bazálnu teplotu?

od mariana74 » Štv Jan 22, 2015 6:39 pm

tá teplota je v poriadku,ono sa to bude pohybovať skoro rovnako a v deň ovuklácie cca 10-14 deň niekedy aj neskoršie vyskočí o 4 dieliky alebo aj 5-6,mne to z 36,4-5 vyskočilo na 37,00 alebo 36,9 ,to je individuálne , takto by to malo byť zo tri dni a potom to mierne klesne,treba si to len značiť a čas ukáže ,kedy to vyskočilo viac a vtedy boli plodné dni.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť