Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Pôrod a šestonedelie - Ako spoznam ze ide uz o porod?

Ako spoznam ze ide uz o porod?

od LenocQa » Sob Sep 13, 2014 9:01 pm

Prosim Vas o radu dnes sme sa vratili domov pre plany poplach z nemocnice. Vedeli by ste mi poradit ako urcite budem vediet ze mam ist... Mali sme nepravidelne kontrakcie 3 az 6 minutove ale doky povedal ze musia byt pravidelne aby som mohla rodit. Tak co robit?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Str Sep 03, 2014 9:04 pm

Re: Ako spoznam ze ide uz o porod?

od keilayh » Sob Sep 13, 2014 9:39 pm

LenocQa píše:Prosim Vas o radu dnes sme sa vratili domov pre plany poplach z nemocnice. Vedeli by ste mi poradit ako urcite budem vediet ze mam ist... Mali sme nepravidelne kontrakcie 3 az 6 minutove ale doky povedal ze musia byt pravidelne aby som mohla rodit. Tak co robit?


Je určite lepšie keď tam prídete v podstate zbytočne, akoby sa malo niečo pokaziť. Každý doktor postupuje inak, niektorí si ťa tam nechajú, iní ťa pošlú domov. Ja si myslím, že ty nemáš ako zistiť, že je to planý poplach.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Ako spoznam ze ide uz o porod?

od Janka81 » Sob Sep 13, 2014 10:02 pm

LenocQa píše:Prosim Vas o radu dnes sme sa vratili domov pre plany poplach z nemocnice. Vedeli by ste mi poradit ako urcite budem vediet ze mam ist... Mali sme nepravidelne kontrakcie 3 az 6 minutove ale doky povedal ze musia byt pravidelne aby som mohla rodit. Tak co robit?



Hmm,ťažko toto len tak povedať..podľa mna je to u každej iné,,ja som šla tiež skôr,lebo som mala také slabunké krvácanie a tiež povedali,že skoro..No ale nakoniec mi dali vyvolávačku o niekoľko hodín a pustili vodu a porodila som..ľutujem toho,pretože to je podľa mna aj dôvod,prečo bol môj malý taký podráždený a umrnčaný,aj ked mu nič nebolo a nespával skoro vôbec :roll: :?
Som toho názoru,že to dieťatko proste musí dozrieť :wink: Takže radšej ísť aj 3x,ale vždy sa vrátiť,ak už nerodíš náhodou :D :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Ako spoznam ze ide uz o porod?

od melindi » Pia Okt 03, 2014 7:42 am

Ja som išla vtedy, keď mi odtiekla plodova voda. Vtedy som bolesti ešte nemala. Potom po 15 hodín mi narodilo dcérka.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť