Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Krása a staroslivosť o telo - Ako vyrovnať vlasy

Ako vyrovnať vlasy

od pupavicka22 » Pon Okt 13, 2014 1:31 pm

ahojte, chcem sa opytať, nepoznate nejaky vyrovnavač vlasov aby som si nemusela vlasy stale žehliť? myslim nejake serum? existuje vobec niečo take? ďakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Str Júl 14, 2010 6:12 pm

Re: Ako vyrovnať vlasy

od keilayh » Str Okt 15, 2014 4:41 pm

pupavicka22 píše:ahojte, chcem sa opytať, nepoznate nejaky vyrovnavač vlasov aby som si nemusela vlasy stale žehliť? myslim nejake serum? existuje vobec niečo take? ďakujem


Môžeš skusiť šampóny, ktoré su určené na rovné vlasy, ale moc tomu šancu nedávam. Podľa mňa žehličku nenahradí nič :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Ako vyrovnať vlasy

od pupavicka22 » Pon Okt 27, 2014 10:48 am

keilayh píše:
pupavicka22 píše:ahojte, chcem sa opytať, nepoznate nejaky vyrovnavač vlasov aby som si nemusela vlasy stale žehliť? myslim nejake serum? existuje vobec niečo take? ďakujem


Môžeš skusiť šampóny, ktoré su určené na rovné vlasy, ale moc tomu šancu nedávam. Podľa mňa žehličku nenahradí nič :?


ďakujem, vyskušam aspoň to
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Str Júl 14, 2010 6:12 pm

Re: Ako vyrovnať vlasy

od Sona14 » Uto Nov 04, 2014 10:03 am

Ja som používala výrobok od Nivei bolo to sérum alebo vosk, ale vlasy boli pekne rovné.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Pon Nov 03, 2014 1:14 pm

Re: Ako vyrovnať vlasy

od keilayh » Pon Nov 10, 2014 12:20 pm

Sona14 píše:Ja som používala výrobok od Nivei bolo to sérum alebo vosk, ale vlasy boli pekne rovné.


A to si len začesala do vlasov? či ako sa to používalo?
Ja by som chcela niečo overené na žehlenie vlasov, resp. po vyžehlení. Používala som take pred žehlením od wella, no akosi to teraz nemali v obchode tak som zobrala ine a to nieje až take dobre :? A hlavne potrebovala by som asi niečo na zafixovanie, lebo po pár hodinách som mala "strapaté" vlasy :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Ako vyrovnať vlasy

od vdovecXY » Pon Nov 10, 2014 4:11 pm

Ja Vám poradím ako vyrovnať vlasy.Zoberte do ruky strihací strojček,adaptér nastavte na 2 cm,rep.bez neho,zapnite ho a niekoľko krát si s ním prejdite po hlave.Garantujem Vám,že za pár minút máte vlasy rovné.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pon Nov 10, 2014 8:29 am

Re: Ako vyrovnať vlasy

od keilayh » Pon Nov 10, 2014 4:59 pm

vdovecXY píše:Ja Vám poradím ako vyrovnať vlasy.Zoberte do ruky strihací strojček,adaptér nastavte na 2 cm,rep.bez neho,zapnite ho a niekoľko krát si s ním prejdite po hlave.Garantujem Vám,že za pár minút máte vlasy rovné.


hahaha zasmiali sme sa :o :arrow: :|
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Ako vyrovnať vlasy

od vladkaPD » Pon Nov 10, 2014 10:48 pm

vdovecXY píše:Ja Vám poradím ako vyrovnať vlasy.Zoberte do ruky strihací strojček,adaptér nastavte na 2 cm,rep.bez neho,zapnite ho a niekoľko krát si s ním prejdite po hlave.Garantujem Vám,že za pár minút máte vlasy rovné.


no povedala by som ze to mas trosku pomotane, ale tak nevadi nemozeme byt vsetci mudri a pekni ze ano :lol: :lol: :lol: len by som taketo nedavala von verejne, lebo si o tebe kazdy pomysli .. ale asi nie v dobrom :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Ako vyrovnať vlasy

od vdovecXY » Uto Nov 11, 2014 8:03 am

Nič nemám v hlave pomotané...Bol to len"pokus"o vtip.Ak sa Vás to dotklo,tak sa ospravedlňujem.Ale chcel by som odcitovať výrok jedného pána:"KTO NEMÁ ZMYSEL PRE HUMOR,MAL BY SI POŽIADAŤ O INVALIDNÝ DôCHODOK".
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pon Nov 10, 2014 8:29 am

Re: Ako vyrovnať vlasy

od gombicka1 » Uto Nov 11, 2014 8:51 am

dotycna chcela serioznu radu, nejedna sa ani o zmysel pre humor, lebo to nebolo vobec smiesne :shock: :roll: 8) :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: Ako vyrovnať vlasy

od keilayh » Ned Nov 30, 2014 9:02 pm

Teraz som objavila jedno sérum čo sa dáva pred fénovaním alebo žehlením a veru celkom to vyrovná vlasy hneď po očesaní. Možno by to niekomu stačilo len tak, aj bez toho žehlenia :wink:
Prílohy
a.jpg
a.jpg (7.65 KiB) Zobrazené 4973 krát
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Ako vyrovnať vlasy

od terez254 » Pon Dec 01, 2014 5:30 pm

skusala si keratinovu kuru?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Ako vyrovnať vlasy

od pupavicka22 » Uto Dec 02, 2014 11:16 am

vladkaPD píše:
vdovecXY píše:Ja Vám poradím ako vyrovnať vlasy.Zoberte do ruky strihací strojček,adaptér nastavte na 2 cm,rep.bez neho,zapnite ho a niekoľko krát si s ním prejdite po hlave.Garantujem Vám,že za pár minút máte vlasy rovné.


no povedala by som ze to mas trosku pomotane, ale tak nevadi nemozeme byt vsetci mudri a pekni ze ano :lol: :lol: :lol: len by som taketo nedavala von verejne, lebo si o tebe kazdy pomysli .. ale asi nie v dobrom :roll:


nebolo to vobec vtipne, možno tak chlapi by sa na to zasmiali. ja som založila tuto temu lebo chcem normalne rady ako na to, lebo to nieje sranda stale si ničiť vlasy žehlenim, fenovanim alebo kulmou :?
od keilayh: ďakujem vyskušam, veď skušam už všetko tak aj toto môžem :)
od terez254: neskušala som keratinovu kuru, to je iba take ako maska na vlasy? či treba isť do kadernictva?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Str Júl 14, 2010 6:12 pm

Re: Ako vyrovnať vlasy

od terez254 » Uto Dec 02, 2014 4:48 pm

pupavicka22 píše:
vladkaPD píše:
vdovecXY píše:Ja Vám poradím ako vyrovnať vlasy.Zoberte do ruky strihací strojček,adaptér nastavte na 2 cm,rep.bez neho,zapnite ho a niekoľko krát si s ním prejdite po hlave.Garantujem Vám,že za pár minút máte vlasy rovné.


no povedala by som ze to mas trosku pomotane, ale tak nevadi nemozeme byt vsetci mudri a pekni ze ano :lol: :lol: :lol: len by som taketo nedavala von verejne, lebo si o tebe kazdy pomysli .. ale asi nie v dobrom :roll:


nebolo to vobec vtipne, možno tak chlapi by sa na to zasmiali. ja som založila tuto temu lebo chcem normalne rady ako na to, lebo to nieje sranda stale si ničiť vlasy žehlenim, fenovanim alebo kulmou :?
od keilayh: ďakujem vyskušam, veď skušam už všetko tak aj toto môžem :)
od terez254: neskušala som keratinovu kuru, to je iba take ako maska na vlasy? či treba isť do kadernictva?



keratinovu kuru si mozes spravit aj doma,ale lepsie je ist do kadernictva,aby si nahodou nieco nepokazila. ale na vyrovanie vlasov je najlepsia tepla nie studena.
Kamoska to mala a celkom jej to pomohlo. Ty mas kucerave alebo vlnite vlasy?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť