Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Batoľa 1 až 3 roky - akoo to riesit?ci vobec mam riesit?..

akoo to riesit?ci vobec mam riesit?..

od inguli » Ned Sep 19, 2010 10:24 pm

syncek mal koncom maja 2 roky a ma uz vlastnu postel vedla brata ale neviem ci ho tam uz mozem dat spinkat kedze sa toci celu noc na posteli ako na kolotoci :? bojim sa aby nespadol ..
pozerala som zabranu na postel ale su len take 120 cm dlhe a to sa mi zda malo :( kedze on sa zvykne posadit v noci a vyda sa dole k noham ...
bol cas ked tak pekne spinkal kludne necestoval po posteli a teraz ked uz maju chlapci hotovu izbu a mohol by tam spinkat tak...
aj vase deti sa tocia takto v noci?
ako ste to riesili?
zatial som na tom tak ze zostava medzi namy nadalej ...a mozno casom sa to zlepsi :roll:
starsi ten zasa rozprava zo spanku:)ked manzel v praci obaja spia somnou a je snimi v noci fakt zabava :lol:
jednemu vravim pssst spi a druheho davam stokrat do normalnej polohy :roll: :? :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

Re: akoo to riesit?ci vobec mam riesit?..

od livijja » Ned Sep 19, 2010 10:38 pm

inguli píše:syncek mal koncom maja 2 roky a ma uz vlastnu postel vedla brata ale neviem ci ho tam uz mozem dat spinkat kedze sa toci celu noc na posteli ako na kolotoci :? bojim sa aby nespadol ..
pozerala som zabranu na postel ale su len take 120 cm dlhe a to sa mi zda malo :( kedze on sa zvykne posadit v noci a vyda sa dole k noham ...
bol cas ked tak pekne spinkal kludne necestoval po posteli a teraz ked uz maju chlapci hotovu izbu a mohol by tam spinkat tak...
aj vase deti sa tocia takto v noci?
ako ste to riesili?
zatial som na tom tak ze zostava medzi namy nadalej ...a mozno casom sa to zlepsi :roll:
starsi ten zasa rozprava zo spanku:)ked manzel v praci obaja spia somnou a je snimi v noci fakt zabava :lol:
jednemu vravim pssst spi a druheho davam stokrat do normalnej polohy :roll: :? :lol:


ahoj moj maly sa neskutocne tocil v postielke niekedy sa aj sam postavi, no tak som sa rozhodla ze skusim postel bala som sa no dala som na zem matrac ktrosy sme mali v postielke par krat spadol no ja som lezala hned vedla neho tak som ho zdvihla a potom sam od seba sa prestal krutit a spinka pekne nasiel si svoje miesto a je fajn

mali sme aj zabranku ale tej sa viac bal cize osm ju dala prec a teraz krasne spinka nechcela som to riesit tak ze bude spat medzi nami my spime v spalni a maly sam v detskej aby sa naucil kusok samostatnosti

na zaciatku to nebolo jednoduche bala som sa velmi sale som zazerala ale stalo to za to
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 743
Registrovaný: Sob Júl 19, 2008 12:00 am

od Haannka » Pon Okt 04, 2010 10:30 pm

ahoj, aj môj malý sa prvé 2 mesiace po "prechode" na veľkú posteľ točil v kuse celú noc, cestoval zhora nadol, zľava doprava a stále nenormálne polohy striedal...tiež to mám poriešené ako livija, mám vedľa postele podložený madrac z postielky. teraz už sa tak netočí, už spí kľudnejšie ale stále ho treba prikrývať. no, hoci sa tak "nacestoval" :lol: spadol iba jedinký krát aj to si spinkal na madraci ďalej bez problémov :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Pia Nov 30, 2007 1:00 am

od inguli » Ned Okt 10, 2010 7:10 pm

Haannka píše:ahoj, aj môj malý sa prvé 2 mesiace po "prechode" na veľkú posteľ točil v kuse celú noc, cestoval zhora nadol, zľava doprava a stále nenormálne polohy striedal...tiež to mám poriešené ako livija, mám vedľa postele podložený madrac z postielky. teraz už sa tak netočí, už spí kľudnejšie ale stále ho treba prikrývať. no, hoci sa tak "nacestoval" :lol: spadol iba jedinký krát aj to si spinkal na madraci ďalej bez problémov :wink:


no nakoniec som sa rozhodla ze ostane medzi nami spinkat a ked pojde do skolky tam maju male nizke postielky hadam tam si zuzvykne nato:)ako ma lezat a spinkat:)
ja mam matrac aj s postieloku davno predany a iny matrac nemame len deky a tie su o nicom na takyto pripad:)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od vlasticka185 » Str Máj 11, 2011 4:17 pm

Ahoj Ingi,ak doma nemas matrac,skus dat na podlahu vedla postele dve na seba ulozene periny,ja to riesim tak,a este jednu perinu mam stocenu pri okraji postele,aby citil,ze tam je nerovnost postele.maly mi este nespadol,asi vyciti,ze je uz na okraji,on tiez vela cestuje,takze my sme si vymenili postele,on je na manzelskej a ja na jeho,este mam zaluzku jednu otocenu,aby ked v noci vstane,-sadne si,aby mal predstavu,kde je a kde sa moze hodit na vankus,Jednoducho u nas je hlava rodiny -najmladsi :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Štv Nov 06, 2008 10:23 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť