Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Športovanie a koníčky - aku detsku sedacku na bicykel

aku detsku sedacku na bicykel

od hanah25 » Uto Máj 04, 2010 9:59 am

ahojte, viete poradit nejaku sedacku na bicykel pre dieta?ake mate skusenosti?ja si pamatam ze ma moj otec vozil v takej co sa davala do predu ale teraz som videla aj vzadu,co je lepsie?dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 73
Registrovaný: Štv Aug 21, 2008 4:42 pm

Re: aku detsku sedacku na bicykel

od sisu22 » Uto Máj 04, 2010 10:00 am

hanah25 píše:ahojte, viete poradit nejaku sedacku na bicykel pre dieta?ake mate skusenosti?ja si pamatam ze ma moj otec vozil v takej co sa davala do predu ale teraz som videla aj vzadu,co je lepsie?dakujem


ja mam tu "v predu" a som max. spokojna,aspon na drobca vidim.Takto keby bol vzadu,moze sa odpopnut,co on dost casto robi,a takto mam o jeho "cinoch" prehlad :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od hanah25 » Uto Máj 04, 2010 10:17 am

ja ked som vcera prisla do cykloobchodu a povedala som ze chcem tu prednu tak na mna pozrerali ci som zdrava ze to je nebezpecne a tak,no mne sa tiez viac paci lebo vzadu by mala aninic nevidela si myslim.kolko stoji ta predna aj s tymi stupajami na nozicky?dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 73
Registrovaný: Štv Aug 21, 2008 4:42 pm

od alex » Uto Máj 04, 2010 10:19 am

Ja som mala obe... teda jednu ešte mam :lol: ta dopredu je super (mala som taku umelu ako sa dava aj dozadu), len je iba do nejakého veku, nakolko mne tam maly potom zavadzal výškou, a teraz sa musia nosiť aj prilby, čiže to by sme vôbec takto už "nefungovali"
Inak keď som bola v obchode, tak mi strašne tu prednu vyhovárali ... no, možno aj preto, že ju ani na predajni nemali :roll:
Teraz máme tú zadnú a v pohode :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od hanah25 » Uto Máj 04, 2010 12:35 pm

ja som skor myslala prednu co byvali este kedysi za socializmu. taku dopredu co vyzera ako ta zadna mi ani neponukli.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 73
Registrovaný: Štv Aug 21, 2008 4:42 pm

od natusa » Uto Máj 04, 2010 12:39 pm

hanah25 píše:ja som skor myslala prednu co byvali este kedysi za socializmu. taku dopredu co vyzera ako ta zadna mi ani neponukli.






ja som kupila dopredu umelu aj s drziakmu na nozicky a pasmi na priputanie a stala presne tak isto ako ta volakedajsia kovova(v tom obchode mali oba tipy)mas maly ma dva roky no dozadu by som ho nedavala mam veciu istotu ked ho vidim :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od inguli » Uto Máj 04, 2010 12:40 pm

ja som mala prednu aj pri prvom synovi /13rokov ma/a tu istu pouzivame teraz kedze ja si tiez myslim ze dozadu clovek nevidi a takto aspon ked padame tak ho viem chytit este a menej sa udrie ale vzadu to asi tazko..
a ja mam tiez certika ktory zachvilu tam kludne sediet uz nebude :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od edita22 » Uto Máj 04, 2010 3:02 pm

ja mam tiez klasicku prednu (ma 14 rokov) a podla mna je lepsia ako zadna,takto mam maleho pred ocami a on ma zase vyhlad a z tej zadnej by mal vyhlad iba na moju zadnu cast tela :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Str Sep 26, 2007 12:00 am

od hanah25 » Uto Máj 04, 2010 3:23 pm

s tym vyhladom si aj ja myslim. myslite taku tu kov+latka?lebo taku som povodne chcela no v obchode ma odradzali, no mne sa aj tak najviac pozdava
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 73
Registrovaný: Štv Aug 21, 2008 4:42 pm

od edita22 » Uto Máj 04, 2010 3:30 pm

ano,ta obycajna kovova ale mi ju mame s takou pevnou kozenkou,nie s latkou,skuste este pozriet cez net, :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Str Sep 26, 2007 12:00 am

od hanah25 » Uto Máj 04, 2010 3:37 pm

ja viem, aj mna v takej s kozou vozieval moj otec ked som bola mala, teraz su take kovove s latkou materialu ako su kociky.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 73
Registrovaný: Štv Aug 21, 2008 4:42 pm

od hanah25 » Uto Máj 04, 2010 3:38 pm

na nete som odpisala na vsetky co som nasla(pouzite) no este nikto sa neozval a nove na nete som nenasla, vsetko su len tie plastove:(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 73
Registrovaný: Štv Aug 21, 2008 4:42 pm

od mimuscha » Uto Máj 04, 2010 10:27 pm

ja som minulé leto kupovala-drobo mal 8mes.-tú kovovú dopredu a je super...ja mám prehlad o drobcovi,on má prehlad čo sa kde deje.... :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Ned Apr 05, 2009 12:43 pm

od Martus24 » Str Máj 05, 2010 8:42 pm

Ja tiež už druhú sezónu používam tú prednú /kov, látka/ a som spokojná. Nechcela som takú dozadu z dôvodov čo už boli spomenuté. A v obchode mi práve túto odporučili. Malá sa mi zvykne mykať hore dole, či doprava doľava, neviem ako by som udržala rovnováhu keby bola vzadu. Takto ju môžem ľahko usmerniť, vidím na ňu, rozprávame sa, pozorujeme okolie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Str Okt 01, 2008 7:26 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť