Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Krása a staroslivosť o telo - aký je váš najoblubenjší parfum ??? poradte :D

od Janka81 » Ned Apr 18, 2010 5:36 pm

adinka33..neozve sa jedna,bude druhá-ved ich tu je ako maku :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od veronci89 » Štv Apr 29, 2010 12:39 pm

inguli píše:ja mam coco chanel madmoselle a je super
ja nemam rada napr.sladke parfumy




ten sa páči aj mne a velmi len je drahý :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od veronci89 » Štv Apr 29, 2010 12:41 pm

edita22 píše:ja neviem odolat Versace Versense alebo BVLGARI OMNIA CRYSTALLINE,su to prijemne a nevtierave vone


jj su krásne , len rýchlo vyprchaju

v parfumerii som skusala kenzo jungle elephant , nieje to neviem aká krásna vona , ale neuveríte su tomu 2 týzdne a na mojej mikine ju stále dost cítit , tomu hovorím sila.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od veronci89 » Štv Apr 29, 2010 12:43 pm

Janka81 píše:No babenky..ale najnovšie ma dostal ALIEN od Thierry Mugler :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Keby stál menej,liala by som ho na seba na kýble :wink:


www.parfumeriazet.sk/THIERRY-MUGLER-Ali ... tml?page=1



to by si dopadla :D kýble, uz po jednom streku je ho všade dost :D je to riadne silná pecka. no mne akosi nevonia je dost tazký a velmi zvláštny. ale je pravda ze silný a riadne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od veronci89 » Štv Apr 29, 2010 12:46 pm

ingridd píše:najsamlepšia pre mna, nosim ako neviditelné šaty :wink: JOOP: ALL ABOUT EVE http://www.parfumworld.sk/joop/joop-all ... -ml-tester

príjemná, nevtieravá MOSCHINO: LIGHT CLOUDS http://www.parfumworld.sk/moschino/mosc ... -ml-tester

a ešte jedno, trochu iné Moschino: I lOVE LOVE http://www.parfumworld.sk/moschino/mosc ... t-w-100-ml

zmyselná, a príjemná givenchy: HOT COUTURE http://www.parfumworld.sk/givenchy/give ... -ml-tester



ja skor také orientálnejsie asi . i love love super , neviem zrejme mám fajnový nos. stále som si nič nevybrala :(

uz som rozmýslala nad lancome hypnose sensens , klas. hypnose, miracle, miracle forever. ja ozaj neviem

lancome tresor som este nevonala. vie niekto ako vonia?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od Janka81 » Štv Apr 29, 2010 6:54 pm

veronci89 píše:
Janka81 píše:No babenky..ale najnovšie ma dostal ALIEN od Thierry Mugler :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Keby stál menej,liala by som ho na seba na kýble :wink:


www.parfumeriazet.sk/THIERRY-MUGLER-Ali ... tml?page=1



to by si dopadla :D kýble, uz po jednom streku je ho všade dost :D je to riadne silná pecka. no mne akosi nevonia je dost tazký a velmi zvláštny. ale je pravda ze silný a riadne.


Ved práve..je silnýýýý a zvláštny..odlišný..a to ma baví :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od inguli » Štv Apr 29, 2010 9:21 pm

veronci89 píše:
inguli píše:ja mam coco chanel madmoselle a je super
ja nemam rada napr.sladke parfumy




ten sa páči aj mne a velmi len je drahý :(


kupovala som za 900 v sk v madarsku tu stoji okolo 2000 v sk
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Janka81 » Štv Apr 29, 2010 9:23 pm

inguli píše:
veronci89 píše:
inguli píše:ja mam coco chanel madmoselle a je super
ja nemam rada napr.sladke parfumy




ten sa páči aj mne a velmi len je drahý :(


kupovala som za 900 v sk v madarsku tu stoji okolo 2000 v sk


Ked pôjdeš na nákupy,zober aj mňa :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od veronci89 » Štv Apr 29, 2010 10:05 pm

inguli píše:
veronci89 píše:
inguli píše:ja mam coco chanel madmoselle a je super
ja nemam rada napr.sladke parfumy




ten sa páči aj mne a velmi len je drahý :(


kupovala som za 900 v sk v madarsku tu stoji okolo 2000 v sk



kolko ml???? a kde v madarsku ??
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od veronci89 » Štv Apr 29, 2010 10:06 pm

Janka81 píše:
inguli píše:
veronci89 píše:
inguli píše:ja mam coco chanel madmoselle a je super
ja nemam rada napr.sladke parfumy




ten sa páči aj mne a velmi len je drahý :(


kupovala som za 900 v sk v madarsku tu stoji okolo 2000 v sk


Ked pôjdeš na nákupy,zober aj mňa :wink: :wink: :wink:



jj pripájam sa , som taku cenu este nikde nevidela len ak tak za najmensie balenie ale aj to je tusim drahsie
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od inguli » Štv Apr 29, 2010 10:07 pm

ja som kupovala v ostrihome konkretne ale manzel ma opravil 9000 ft stal a to je trochu viac ako som pisala v sk 50 ml a v drogerii ..myslite si ze to neni orginal? :shock: :roll: kedze si velmi nemozem parfumy dovolit tak sa ani moc nevyznam v nich ...ale podla manzela je orginal :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od veronci89 » Štv Apr 29, 2010 11:01 pm

inguli píše:ja som kupovala v ostrihome konkretne ale manzel ma opravil 9000 ft stal a to je trochu viac ako som pisala v sk 50 ml a v drogerii ..myslite si ze to neni orginal? :shock: :roll: kedze si velmi nemozem parfumy dovolit tak sa ani moc nevyznam v nich ...ale podla manzela je orginal :roll:



no neviem za taku cenu . a v drogeriach sa taketo drahe značky nepredavaju. to vám viem naisto povedat. ale priznám sa mala som uz z tejto vone fejk a bol super. len nevydrzal tak ako klasický originál coco . neviem vám povedat či je originál alebo nie ale za 9000 ft. a este 50 tku, čo ja viem . ja ked si kupujem parfumy , tak cez dobrého známeho, on nakupuje v budapešti vo velkoskladoch a tam nemaju take ceny , tak si myslím ze originál zrejme nebude. ale vsak hlavné je ze vonia a ked vydrzí.

no škoda ja by som ho tiez brala zial nan nemám :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od inguli » Pia Apr 30, 2010 9:03 am

vonia krasne a dlho tak to je hlavne :lol: :wink:
premna to bolo drahe i tak...ani som nechcela dovolit manzelovi aby mi kupil nooo on trval natom :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od veronci89 » Pia Apr 30, 2010 12:51 pm

inguli píše:vonia krasne a dlho tak to je hlavne :lol: :wink:
premna to bolo drahe i tak...ani som nechcela dovolit manzelovi aby mi kupil nooo on trval natom :wink:



tak ano hlavne ze pekne vonia a dlho. na inom nezálezí.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od otrida11 » Pia Apr 30, 2010 10:57 pm

veronci89 píše:
edita22 píše:ja neviem odolat Versace Versense alebo BVLGARI OMNIA CRYSTALLINE,su to prijemne a nevtierave vone


jj su krásne , len rýchlo vyprchaju

v parfumerii som skusala kenzo jungle elephant , nieje to neviem aká krásna vona , ale neuveríte su tomu 2 týzdne a na mojej mikine ju stále dost cítit , tomu hovorím sila.


KENZO - JUNGLE ELEFANT :arrow: NEMA CHYBU. JA JU ZBOZNUJEM. :!: POUZIVAM JU OD JESENE DO JARI. RANO JEDNU STREKNES, ANI VECER NEZMYJES. :lol: :lol: :lol: A NESTRETNEM CLOVEKA, KTORY BY NEPODOTKOL, ZE CO JE TO ZA NESKUTOCNU VONU. ALE HLAVNE MNE VELMI VYHOVUJE. TRAPIM SA LEN V LETE, LEBO VTEDY HO POUZIVAT JE NONSENS. :( :( :( V LETE SKOR TAKE NIECO AKO - LAURA BIAGOTTI, NAPR. SOTTO VOCE. :wink: TIEZ MNAM. :wink: :wink: :wink:
Naposledy upravil otrida11 dňa Sob Máj 01, 2010 8:51 am, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť