Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Móda - Aký kabát?

Aký kabát?

od Sona14 » Uto Nov 04, 2014 10:36 am

Aký kabát si vybrať túto zimu? Čo sa nosí? Neviem sa rozhodnúť medzi žltou, modrou a hnedou farbou...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Pon Nov 03, 2014 1:14 pm

Re: Aký kabát?

od veverka1 » Uto Nov 04, 2014 10:48 am

Sona14 píše:Aký kabát si vybrať túto zimu? Čo sa nosí? Neviem sa rozhodnúť medzi žltou, modrou a hnedou farbou...


modne su farebne, treba vyskušať ktora farba ti pôjde, alebo v ktorej sa budeš dobre citiť. ladit to netreba s topankami alebo kabelkami takže nemusiš byť tym obmedzena. mne sa pačia zelene, ale nejdu mi, pride mi že mi aj tvár ozelenie :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 80
Registrovaný: Pon Jan 19, 2009 9:14 pm

Re: Aký kabát?

od keilayh » Uto Nov 04, 2014 6:21 pm

Sona14 píše:Aký kabát si vybrať túto zimu? Čo sa nosí? Neviem sa rozhodnúť medzi žltou, modrou a hnedou farbou...


Najskôr podla toho čo vynosíš. Žltá je pekná farba no bude náchylná na ušpinenie + žlta je asi len teraz tak viac v mode, tak by som sa obávala čo s kabátom ďalšiu sezónu.
Modrú ak námornícku tak tú vynosíš v pohode aj niekoľko sezón. Ak uvažuješ nad bledšou tak to bude asi to iste ako žltá.
Hnedá je klasika, osobne zemite tóny nemusím. Ak by som mala voliť štandard tak čiernu alebo šedú. Ak nejakú farbu tak kludne červenú :wink:

A hlavne záleží aj na strihu, poskúšaj a uvidíš. Možno budeš chcieť hnedý ale nebudú mať pekný strih, nesadne ti a nakoniec vyberieš uplne inu farbu nad ktorou si ani nepremýšlala :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Aký kabát?

od melindi » Štv Nov 06, 2014 6:38 pm

Ja som kúpila hnedú. Takú mám aj čižmu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť