Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Popôrodná depresia - Ano ci nie?

Ano ci nie?

od wewa96 » Pia Okt 03, 2014 2:31 pm

Neviem ci dom mala poporofnu depresiu, ale PREDPORODNU urcite ano;)
Ak teda nico take existuje..
A co vy? Mali ste alebo nie?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 11:59 am

Re: Ano ci nie?

od keilayh » Sob Okt 04, 2014 11:01 am

wewa96 píše:Neviem ci dom mala poporofnu depresiu, ale PREDPORODNU urcite ano;)
Ak teda nico take existuje..
A co vy? Mali ste alebo nie?


Samozrejme, že existuje. Ale skôr ta popôrodna ako predpôrodna. O predpôrodnej som teda nepočula zatiaľ. Ako sa ti to prejavovalo?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Ano ci nie?

od wewa96 » Sob Okt 04, 2014 12:29 pm

Tak ze dom sa vobec netedila na nho ani dom sa nepripravovala skoro na nic pocas tehotensva...mozno by sa dalo aj povedat ze som ho nechcela...
Ale vsetko sa napravili po porode ked som ho uz mala na izbe starala sa on ho . Urcite ze nic nelytujem ze ho mam to zas nie :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 11:59 am

Re: Ano ci nie?

od melindi » Ned Okt 05, 2014 7:34 am

Ja som veľmi bála od začiatku tehotenstva. Bála som že, môžem potratiť. Bola som veľmi nervozná počas tehotenstva. Možno, že kvôli tomu, som mala problémy. Tri krát som bola v nemocnice. Ja som mala tehotensku depresiu. :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Ano ci nie?

od vladkaPD » Ned Okt 05, 2014 8:32 am

to ze sa bojite alebo netesite na dieta neni tehotenska depresia. Chcete to len nejako pomenovat ale s depresiou to nema nic spolocne. ta sa prejavuje ovela horsie ako iba toto ze sa bojite alebo netesite :roll: trosku si to nastudujte. co sa tyka poporodnej depresie ta je velmi casta u zien a tiez sa da velmi rychlo rozpoznat
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Ano ci nie?

od wewa96 » Pon Okt 06, 2014 11:39 am

A ako?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 11:59 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť