Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Lekári a zdravie - antibiotikum

antibiotikum

od melindi » Štv Dec 11, 2014 3:21 pm

Poznáte antibiotikum Cefzil? Je to lepší ako Zinat?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: antibiotikum

od melindi » Pia Dec 26, 2014 9:11 am

Poznáte ten Klacid? Ktoré antibiotika brali už Vaše deti? Aké probiotikum ste dávali ktomu?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: antibiotikum

od gombicka1 » Pia Dec 26, 2014 11:27 am

antibiotika nepoznam, lebo sa im snazime vyhybat co najviac ako sa len da. neni potrebne detom hned davat antibiotika, lebo organizmus si zvykne a ked bude naozaj tie antibiotika treba, nepomozu. na to pozor! probiotika si pytaj vzdy v lekarni pri kupe antibiotik, oni ti budu vediet poradit, ktore su najlepsie k lieku ktory kupujes
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: antibiotikum

od melindi » Sob Dec 27, 2014 10:50 am

Moja dcérka má 19 mesiacov. Teraz sme dostali druhý krát antibiotikum. Predtým, keď vypíše náš lekár, vždy zoberie krv. Potom, podľa výsledku dostaneme antibiotikum.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: antibiotikum

od melindi » Str Jan 21, 2015 4:46 pm

Váš lekár zvykne urobiť CRP vyšetrenie, predtým keď vaším deťom prepíše antibiotikum?

http://najmama.aktuality.sk/clanok/2303 ... dajte-crp/
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť