Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Kočíky kombinované - Babypoint

Babypoint

od Trnka77 » Pon Jan 26, 2009 4:31 pm

Má niekto z vás skúsenosti s kočíkom Babypoint V3 alebo V4.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon Jan 26, 2009 3:50 pm

od lotoss » Uto Feb 03, 2009 3:16 pm

ja mam babypoint V3.kupila som ho spod ruky.co mi na nom trosku vadi,ze to nie je kocik do terenu.tak nie ze by som nepresla,ale hlavne aj teraz v zime ked bolo nasnezene a ten sneh taky zamrznuty po chodnikoch tak sa mi s nim tazsie zvladali tie prekazky.ono na take obdobie su najlepsie velke nafukovacie kolesa.inac som s nim spokojna,co sa tyka vanicky,tak si myslim ze je dostatocne priestranna a to ma moja mala skoro 5 mesiacov a vojde tam aj s fusakom.sportak ma tu vyhodu ze sa da otacat v smere a aj v protismere jazdy.len sa neda dat uplne nalezato poloha opierky chrbatika.ja si chcem kupit este jeden sportovy kocik,ktory bude hlavne priestrannejsi aj pre vacsie dieta.tento sportak babypoint ma taku uzsiu sedacku,cca 28cm.do jedneho roka v pohode,ale potom sa zacne ziadat nieco priestrannejsie.a hlavne na zimu ked musis viac naobliekat a dat aj fusak popripade.keby som sa mala este raz rozhodnut,tak si kupim od zaciatku taky kocik,kde hlavne bude ta sportova cast priestrannejsia aby som nemusela neskor spekulovat.pokial je to dietatko take mensie do 1 roku tak by som tam dala taku vlozku za chrbatik a neskor by som ju vybrala a malo by tam viac miesta.to maju napr.nove modely jane nomad,al jane slalom.a tieto kociky su aj velmi lahucke.ale zase aj raz tak drahe.a urcite by som chcela ked uz na styl babypointu,tak taky kocik co ma vsetky 4 kolesa nafukovacie.napr X lander.ale je aj viac druhov,treba popozerat.tento moj kocik dost vrzga,asi je uz dost rozhegany.ak ta bude este nieco zaujimat ,pytaj sa
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Uto Máj 20, 2008 12:00 am

od natusa » Uto Feb 10, 2009 2:38 pm

aj ja som mala najrv V3 myslim ze to je jeden najlacnejsich tym aj najednoduksich na nasom trhu.ja som s nim spokojna nebola hlavne co mi vadilo za sa skoro vobec nedal napratat do auta.inac som prisla na to cim je kocik skladnejsi tym je draksi a tento sa teda skoro vobec zlozit nedal
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od lotoss » Štv Feb 12, 2009 7:23 pm

Ja so skladanim problem nemam,zlozim ho v pohode.A aj do auta sa zmesti.Praveze v porovnani s takymi velkymi stvorkolesovymi kocikmi ktore sa nedaju ani zlozit mi este pride skladanie tohto rychle a jednoduche.Len odkliknem vanicku a podvozok ide tiez lahko a rychlo zlozit.Mozno tie drahsie sa skladaju este jednoduchsie,ale zas vyhodit 20-25 000 sk za kocik je pre mnohych ludi luxus.Ja by som tolko za kocik nedala.Mozno spod ruky nejaky kvalitny,to ano.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Uto Máj 20, 2008 12:00 am

od natusa » Štv Feb 12, 2009 7:46 pm

lotoss píše:Ja so skladanim problem nemam,zlozim ho v pohode.A aj do auta sa zmesti.Praveze v porovnani s takymi velkymi stvorkolesovymi kocikmi ktore sa nedaju ani zlozit mi este pride skladanie tohto rychle a jednoduche.Len odkliknem vanicku a podvozok ide tiez lahko a rychlo zlozit.Mozno tie drahsie sa skladaju este jednoduchsie,ale zas vyhodit 20-25 000 sk za kocik je pre mnohych ludi luxus.Ja by som tolko za kocik nedala.Mozno spod ruky nejaky kvalitny,to ano.

nevravim ze sa zle sklada ,sklada sa lahko ale podla mna nie je skladny mi sme ho mali plny kufor(mame favoritku)a pri troch detoch mi tripadal aj zlozeny strasne velky.ale s cenou mate pravdu.ani ja by som nedala tolko za kocik a baby point je v cenovej norme
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od Trnka77 » Pia Feb 13, 2009 9:46 am

Ďakujem,za odpovede.
Bola som sa pozrieť na kočík v obchode,ale športová časť sa mi zdá veľmi úzka.
Čo sa týka cien kočíkov-ako keby sa výrobcovia zbláznili.V Košiciach-Barca otvorili nový obchod(maďarský majiteľ)kde sú kočíky aj o 100-150€ lacnejšie ako v meste(centrum Košíc).Kladiem si otázku aká môže byť ich skutočná cena???? :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon Jan 26, 2009 3:50 pm

od sandras » Pia Feb 13, 2009 10:41 am

Trnka77 píše:Ďakujem,za odpovede.
Bola som sa pozrieť na kočík v obchode,ale športová časť sa mi zdá veľmi úzka.
Čo sa týka cien kočíkov-ako keby sa výrobcovia zbláznili.V Košiciach-Barca otvorili nový obchod(maďarský majiteľ)kde sú kočíky aj o 100-150€ lacnejšie ako v meste(centrum Košíc).Kladiem si otázku aká môže byť ich skutočná cena???? :roll: :roll:

no to maš pravdu, ale nie vyrobcovia, ale slovenskí predajcovi sa asi zbláznili :roll: :roll: :roll:
my ked sme kupovali kočík, v Polsku v obchode (nie na trhu!) nas značkový vyšiel o 4000 lacnejšie ako na SK ... no niet čo dodať ... a teraz VDAKA KURZU SU ROZDIELY V CENáCH EšTE VäčšIE
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od swedulka » Pia Feb 13, 2009 10:50 am

sandras píše:
Trnka77 píše:Ďakujem,za odpovede.
Bola som sa pozrieť na kočík v obchode,ale športová časť sa mi zdá veľmi úzka.
Čo sa týka cien kočíkov-ako keby sa výrobcovia zbláznili.V Košiciach-Barca otvorili nový obchod(maďarský majiteľ)kde sú kočíky aj o 100-150€ lacnejšie ako v meste(centrum Košíc).Kladiem si otázku aká môže byť ich skutočná cena???? :roll: :roll:

no to maš pravdu, ale nie vyrobcovia, ale slovenskí predajcovi sa asi zbláznili :roll: :roll: :roll:
my ked sme kupovali kočík, v Polsku v obchode (nie na trhu!) nas značkový vyšiel o 4000 lacnejšie ako na SK ... no niet čo dodať ... a teraz VDAKA KURZU SU ROZDIELY V CENáCH EšTE VäčšIE

Ano,boli sme v Polsku,smiešne ceny kociarov oproti Slovensku.Niektore boli parááádne!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od natusa » Pia Feb 13, 2009 11:06 am

tak to tiez odporucam polsko som tam doma tak viem o com hovorim cena je o polovicku nissia a to su lepsie kociky ako u nas ale to som zistila az neskoro .myslela som ze tu su kvalitnejsie ale to je omyl.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od sandras » Pia Feb 13, 2009 11:27 am

natusa píše:tak to tiez odporucam polsko som tam doma tak viem o com hovorim cena je o polovicku nissia a to su lepsie kociky ako u nas ale to som zistila az neskoro .myslela som ze tu su kvalitnejsie ale to je omyl.


ked kupiš konkretnu zančku, tak je predsa jedno, či ju kupiš tu alebo tam
ja mam značkovy GRACO, vtedy nas vyšiel 8900 a tu stal na nete od 13.000 vyššie av obchodoch bol len na objednávku, v Čechách stál 10.000 českých (lenže kurz bol vtedy 1,30), takťe rovnako ako na SK.
Osobne by som nešla kupovať nejaký polsky TAKO na trh, ale v obchde normalne značkovy a oplatí sa to.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od natusa » Pia Feb 13, 2009 1:29 pm

nepozerala som na znacko ale aby sa mi pacil a aby bol skladny a tako by som tiez v zivote nekupila.pozerala som tam krasnu trojkolku bledo modry dala sa nakliknut na konstrukciu aj autosedacka a toto sme napr.mi vyuzili na maximum no nam povedali ze budeme mat dievcatko tak som ho nekupila a nakoniec mame predsa len chlapca tak som trosku banovala.ale boli sme tam aj v obcodoch a znacky co boli aj u nas tam boli fakt o dost lacnejsie
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od swedulka » Pia Feb 13, 2009 1:47 pm

sandras píše:
natusa píše:tak to tiez odporucam polsko som tam doma tak viem o com hovorim cena je o polovicku nissia a to su lepsie kociky ako u nas ale to som zistila az neskoro .myslela som ze tu su kvalitnejsie ale to je omyl.


ked kupiš konkretnu zančku, tak je predsa jedno, či ju kupiš tu alebo tam
ja mam značkovy GRACO, vtedy nas vyšiel 8900 a tu stal na nete od 13.000 vyššie av obchodoch bol len na objednávku, v Čechách stál 10.000 českých (lenže kurz bol vtedy 1,30), takťe rovnako ako na SK.
Osobne by som nešla kupovať nejaký polsky TAKO na trh, ale v obchde normalne značkovy a oplatí sa to.

No tak to GRACO som kupila u nas v hrackarni za 16 000, a kamoska v Polsku na trhu za 12 000!!!!!Tak to teda som bola riadne potom nastvaná...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť