Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Financie, Sociálne dávky - Banka a účet v banke

Re: Banka a účet v banke

od pettka23 » Str Jan 14, 2015 10:19 pm

Ja som praveze teraz rusila ucet v banke,a isla do manzelovej.Je to hlavne koli poplatku,ja som pomaly platila v banke aj za to ze som presla okolo nej,v banke kde ma mm ucet ho mame zadara so vsetkymi sluzbami,lebo odtial mame aj hypoteku.Piatok ideme do banky,ucet bude manzelsky pisany na nas oboch.Vsetky poplatky idu z uctu a ked potrebujem peniaze poviem muzovi a on da kolko potrebujem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Str Aug 19, 2009 8:19 am

Re: Banka a účet v banke

od keilayh » Štv Jan 15, 2015 10:55 am

pettka23 píše:Ja som praveze teraz rusila ucet v banke,a isla do manzelovej.Je to hlavne koli poplatku,ja som pomaly platila v banke aj za to ze som presla okolo nej,v banke kde ma mm ucet ho mame zadara so vsetkymi sluzbami,lebo odtial mame aj hypoteku.Piatok ideme do banky,ucet bude manzelsky pisany na nas oboch.Vsetky poplatky idu z uctu a ked potrebujem peniaze poviem muzovi a on da kolko potrebujem.


To je aka banka? Manželský účet som totiž ešte nepočula. Viem že väčšinou býva účet iba na jedného (väčšinou na manžela) a manželka má iba podpisové právo.
Vy to budete mať inak?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Banka a účet v banke

od pettka23 » Štv Jan 15, 2015 12:03 pm

Tatrabanka,ucet je pisany na oboch,nevyhoda je len v tom ze ked sa nieco riesi v banke musime tam ist a podpisat obaja.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Str Aug 19, 2009 8:19 am

Re: Banka a účet v banke

od keilayh » Štv Jan 15, 2015 9:19 pm

pettka23 píše:Tatrabanka,ucet je pisany na oboch,nevyhoda je len v tom ze ked sa nieco riesi v banke musime tam ist a podpisat obaja.


To je veru nevýhoda :? Nebodaj by manžel zostal chorý a nemohol by sa do banky dostaviť, tak ty nebudeš môcť nič urobiť? A tak hádam sa nič také nestane a bude to fungovať bez problemov :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Banka a účet v banke

od pettka23 » Pia Jan 16, 2015 12:12 am

Ale malo co zas riesime v banke,peniaze vytahujeme z bankomatu,trvale zriadime cez mobilnu apku alebo IB,a vlastne skoro vsetko sa tak riesi,v banke sme boli zatial dva krat,vybavit ten ucet a podpisat hypoteku :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Str Aug 19, 2009 8:19 am

Re: Banka a účet v banke

od terez254 » Uto Jan 27, 2015 1:07 pm

keilayh píše:Stretli ste sa niekto s tým, že by vo vašom okolí ludia nemali založený účet v banke? Čo si o tom myslíte? Prípadne aký majú na to dôvod?


stretla som sa s tym, ale bud su to starsi ludia(dochodci) alebo velmi mladi ludia, ktori este nepracuju cize nemaju trvaly prijem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Banka a účet v banke

od betka86 » Štv Jan 12, 2017 11:49 am

keilayh píše:Stretli ste sa niekto s tým, že by vo vašom okolí ludia nemali založený účet v banke? Čo si o tom myslíte? Prípadne aký majú na to dôvod?

Keď treba nemajú dostatočný, alebo istý príjem. Väčšina bánk totiž ponúka výhody, len ak máte na účte nejakú čiastku, alebo vám naň pravidelne chodí :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Štv Jan 12, 2017 11:27 am

Re: Banka a účet v banke

od javid17 » Štv Jan 19, 2017 10:08 am

Ja poznam takych. Predavaju vlastne vyrobky na jarmokoch atd, "vyplatu" maju tym padom v hotovosti, nic by im na ucet neprislo, keby si to sami nevlozia. Ked treba ale daco zaplatit, tak bezia na postu alebo do banky spravit prevod, co mi pride odveci v dnesnej dobe. Su ale nazoru, ze banky a ich poplatky zivit nebudu.
Zrejme nezarabaju vela, alebo mozno aj hej, a pchaju to doma do vankusa :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Pia Mar 12, 2010 12:49 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť