Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Lekári a zdravie - Bolestivá menštruácia

Re: Bolestivá menštruácia

od melindi » Ned Aug 31, 2014 1:47 pm

Popradsky caj vyskusam aj. Bolesto mi začali po porode.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Bolestivá menštruácia

od disha11 » Ned Aug 31, 2014 2:26 pm

ja verím, že mne po pôrode zmiznú :) ale či naozaj, to netuším. Ale u mojej mamy to tak bolo. Bola by som rada, ak by trošku ustúpili tie bolesti, lebo som z nich zúfala :( Verím, že popradský pomôže, potom daj vedieť, či aj pomohol :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Bolestivá menštruácia

od melindi » Ned Aug 31, 2014 2:43 pm

disha11 píše:ja verím, že mne po pôrode zmiznú :) ale či naozaj, to netuším. Ale u mojej mamy to tak bolo. Bola by som rada, ak by trošku ustúpili tie bolesti, lebo som z nich zúfala :( Verím, že popradský pomôže, potom daj vedieť, či aj pomohol :)


Dobre. Dufam, že dostanem v meste taký čaj. Skúsim aj v lekárni. Možno aj oni majú.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Bolestivá menštruácia

od disha11 » Ned Aug 31, 2014 2:55 pm

ja som ho dostala od priateľa, on ho kúpil v Coop Jednote, ale u nás ho nemajú. Skús sa popýtať a uvidíš :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Bolestivá menštruácia

od melindi » Ned Aug 31, 2014 3:05 pm

Dakujem. Super. Utorok idem do Jednote. Je to supermarket. Možno maju.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Bolestivá menštruácia

od Janka81 » Ned Aug 31, 2014 4:32 pm

disha11 píše:Ak sa môžem vyjadriť ja, hoci som písala, že tabletky neberiem, ale ak sú bolesti neznesiteľné tak vezmem Novalgin, no ten sa nedá kúpiť bez predpisu. Moja starká ich užíva od bolesti, tak som skúsila aj ja. Ale základom pri každej tabletke je dobre sa najesť, preto beriem tabletky po obede, lebo vtedy sa do sýtosti najem a keď zoberiem tabletku, tak zaberie. Je jedno aká tabletka to je. Mám to odskúšané. :) :) Čítala som, že aj Alchemilkový čaj zaberá na menštruáciu a ešte je dobrý jeden Popradský čaj Pre ženy zmes - ten mi pomohol. Ale nikde ho neviem zohnať :(



Fúha..Novalgin je už dosť silné analgetikum,preto je aj na recept..dúfam,že to berieš ozaj iba výnimočne :wink:
Ja som ho naposledy mala po operácii kolena,ale už na druhý deň som ho vysadila radšej :wink: bylinky majú veľkú moc,treba pogoogliť a nájde sa tá pravá s vysokm účinkom a hlavne bez nežiadúcich účinkou :wink: :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Bolestivá menštruácia

od disha11 » Ned Aug 31, 2014 5:02 pm

Áno tabletky beriem iba výnimočne, radšej si dávam tie čaje bylinkové, alebo pretrpím bolesť, ak sa to dá. Ak nemusím, tak radšej neberiem žiadne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Bolestivá menštruácia

od Janka81 » Ned Aug 31, 2014 5:44 pm

disha11 píše:Áno tabletky beriem iba výnimočne, radšej si dávam tie čaje bylinkové, alebo pretrpím bolesť, ak sa to dá. Ak nemusím, tak radšej neberiem žiadne.



Treba pozrieť staré bylinkárske knihy a nájsť tam niečo..pevne verím,že sú na to bylinky a zaberú rovnako proti bolesti,respektíve zariadia,aby tá bolesť ani nevznikla :wink: Mám doma jednu takú knižku-asi prepis nejakých starých záznamov babiek :wink: idem kuk a napíšem :) :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Bolestivá menštruácia

od marika171 » Ned Aug 31, 2014 5:58 pm

Ahojte, moje zdravotne problemy ako aj celej rodiny riesim produktami od Českej firmy. Ponukaju prirodne bylinkove produkty. Ziadnymi liekami si nazatazujem moj organizmus. V pripade zaujmu piste na moj email: marika.hamorova@gmail.com
Marika
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Str Apr 28, 2010 3:23 pm

Re: Bolestivá menštruácia

od melindi » Str Sep 10, 2014 4:40 am

Kupila som si ten čaj. Je to veľmi dobré.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Bolestivá menštruácia

od disha11 » Str Sep 10, 2014 11:20 am

To ma naozaj teší, že zabral a kde si ho kúpila?? Ja ho totiž nemôžem zohnať, u nás ho nikde nemajú. Ja som už na tie moje bolesti vyskúšala takmer všetko a nič mi nejako nezaberalo až na tento čaj. Je fakt skvelý a som rada, že pomohol aj tebe :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Bolestivá menštruácia

od melindi » Str Sep 10, 2014 12:12 pm

V lekárni som kupila. Mala som cely tyždeň menštruaciu. Panadol som požival jeden krat. Predtym aj denne dva.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť