Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Materské dovolenka - brigady

brigady

od wewa96 » Str Okt 01, 2014 12:44 pm

Popri materskej zkusam hocijake zpodoby privirobenia...naprikkad chodia mi placene maily - klikacky reklamy adt. Ale zatial dom na zacatku..ma s timmto niekdo zkusenost( praca na nete) aneb vyplati sa to???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 11:59 am

Re: brigady

od melindi » Ned Okt 05, 2014 1:57 pm

Ahoj, aj ja robím to od augusta. Dostanem maily, vyplním dotazníky. Zatiaľa nič, ani cent som z toho nevidela. Musela by som pozvať ľudi. Za to dávajú body. Zatiaľ nikto nechce z mojich známich dotazníky vyplniť.Na ktorých stránkach si zaregistrovaná?
tie české stránky posielajú každý druhý deň svoje emaili. Už som zaregistrovala mojho muža. Ale zatiaľ nič.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: brigady

od wewa96 » Pon Okt 06, 2014 11:35 am

Ahojky no ja pod sebou nemam nikoho ties to robim okolo dvoch msacov preto chcem vedet ze ci naozaj vyplacaju...ono ajtak to asi nazbieras asi za rok ten limit na vyplatu ze? Ja mam as desat klikacek..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 11:59 am

Re: brigady

od wewa96 » Str Okt 08, 2014 8:38 am

To je mozne ja mam asi len jeden slovensky to ke tusim ten coinformail a od tial chodia maily dokopi aj s ceskkymi mi pride za den adi 10-13 mailov ale strasne dlho trva kym sa to nazbiera.teras som sa registrovala na reklamisimo- Poznas to? Zatial cakam na prvu reklamu mali by vyplacat ihned ako ju pozres prevodom na ucet...

Aaach...prave mi prisiel mail s brigadou:
Roznasanie letakov v kostyme lisiaka
Viete co na to chcu?
- Stediskolske vzdelanie s MATURITOU:((
Co poviete, trosku prehnane...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 11:59 am

Re: brigady

od melindi » Str Okt 08, 2014 1:28 pm

To je vážne?
U nás do výrobnej firmy od robotníka chcú anglický jazyk.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: brigady

od melindi » Str Okt 08, 2014 1:32 pm

wewa96 píše:To je mozne ja mam asi len jeden slovensky to ke tusim ten coinformail a od tial chodia maily dokopi aj s ceskkymi mi pride za den adi 10-13 mailov ale strasne dlho trva kym sa to nazbiera.teras som sa registrovala na reklamisimo- Poznas to? Zatial cakam na prvu reklamu mali by vyplacat ihned ako ju pozres prevodom na ucet...


Nie. Ja som registrovaná na týchto strankách:
Peniazemail, rmail, zumail, výskumy, slovenský národný panel,onlineklub, mnforcepanel,mindtake online panel. ivýskumy, iprieskum. Poznáš tieto stránky?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: brigady

od wewa96 » Str Okt 08, 2014 1:58 pm

Tie prve dva mam aj ja tie ostatne nepoznam kolko platia za mail?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 11:59 am

Re: brigady

od melindi » Štv Okt 09, 2014 2:17 pm

Zumail-0,02 cent. Ostatné sú dotazníkové stránky. Aj tie sú veľmi dobre.
Dostaneš tam body. Potom tie body môžeš vymeňať na darčeky alebo na peniaze. Keď chceš môžem tebe ihneď poslať pozvánku.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: brigady

od wewa96 » Štv Okt 09, 2014 3:33 pm

Tak by si mi mohla poslat nejake adresy na dotazniky? To by malo byt lepsie platene ze u rmailu je za jeden dotaznik 20 kc.
Kolko dostanes bodov za jeden dotaznik a kolko ich musis nazbierat? Ano mozes mi poslat pozvanku na veronikavelsmidova@seznam.cz
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 11:59 am

Re: brigady

od melindi » Pia Okt 10, 2014 2:50 pm

Poslala som tebe pozvánky. Niekedy 100, niekedy 20.
Ja som zaregistrovala aj mojho priateľa, aby som dostala viac emailov. Chcem zaregistrovať aj mojho otca, aj matku namiesto, nich urobím tie dotazníky ja.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: brigady

od wewa96 » Pia Okt 10, 2014 5:01 pm

Tak som sa registrovala no tom emailungu a na vyzkumoch tak uvidim kedy mi pridu prve maily;) Ja som takto rovnako registrovala sestru a ties to robim ja;) este mi nic nedoslo..nevadi ze kef niekoho registrujes ze ma tu iistu ip adresu?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 11:59 am

Re: brigady

od melindi » Ned Okt 12, 2014 1:46 pm

My máme doma počitač a notebook. Moje robím na počítač, a priateľovi na notebook. Ja si myslím že nie.
Len na tie cookies dávaj pozor. Cokees sú vírusy, ktoré pochádzajú zo zdrojov z iných domén, ktoré majú položky, ako sú reklamy alebo obrázky, vložené do stránky. Ja denne kontrolujem počitač.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: brigady

od wewa96 » Pon Okt 13, 2014 2:02 pm

A to nespadne hned do spamu? Jak sa to da vyhladat v telefone nevies? dneska mi prisiel prvy mail z emailingu;)) :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 11:59 am

Re: brigady

od melindi » Pon Okt 13, 2014 2:06 pm

Bohužial, to neviem. Ja mám aj v telefone AVG.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: brigady

od keilayh » Pon Nov 03, 2014 2:25 pm

wewa96 píše:nevadi ze kef niekoho registrujes ze ma tu iistu ip adresu?


Jednu IP adresu môže mať aj 100ludi čiže na to ony určite nepozerajú.

melindi píše:My máme doma počitač a notebook. Moje robím na počítač, a priateľovi na notebook. Ja si myslím že nie.


Melindi záleží od pripojenia, nie či robíš jedno na pc a druhé na ntb :wink: Ip budeš mať rovnakú na oboch :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť