Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Krása a staroslivosť o telo - CLIP IN HAIR :)) - prosim o radu

CLIP IN HAIR :)) - prosim o radu

od Jenny794613 » Str Aug 11, 2010 11:58 pm

Ahojček,

potrebovala by som radu od niekoho, kto má skúsenosti s CLIP IN vlaskami akehokolvek tipu a znacky (umele ci zive,od deluxe ci od remi... to je jedno, praveze, mi ide to, ich porovnat).

Zive vlasky clip in su velmi drahe, lacnejsie ako 50 eur sadu, kt. pokryje celu hlavu nekupim (7 ks). Podla mojich info. Ak o niecom viete, tak pls napiste :)

Tiez napiste co si myslite o teorii, ze je jedno ci su clip in zive vlasy alebo umele. Podla mna to nei je jedno z toho hladiska, ze zive sa daju natacat ci farbit, umele nic...
Ale neviem ci je to jedno z hladiska takeho, vyzoroveho... ci je to velmi spozorovatelne, ze mate vlasy umele a nie svoje vlastne. Cize uvitam ak mi niekto poradi aj v tomto :) Ja osobne som zatial clip in na zivo nevidela, len videa na youtube... a tam sa mi zda, ze nie je to velmi vidiet, mylsim ten rozdiel medzi zivym a umelym vlasom.


Rozmyslam, ze si objednam celu sadu dlhu 38cm, dokopy siroku 80 cm, 7 ks... zive vlasy, za 65 eur.

Oplati sa mi to ? Ci radsej umele ? A nie su prikratke ? Radsej dlhsie ? :D

Pls poradte mi, uvitam akekolkvek skusenosti s clip in.

VOPRED DAKUJEM
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Sob Feb 13, 2010 1:05 pm

od livijja » Štv Aug 12, 2010 12:11 am

ahoj tak ja mam skusenosti aj zo zivymi aj s umelymi klipami , zive klipy su perfektne umele su o nicom vydrzia strasne kratko ale z mojej skusenosti co sa tyka klipov a priceskou mne osobne znicili velmi vlasky , mam porblem s vypadavanim a mala som taky ako keby komplex pretoo som ich zacala pouziva, no viac sa mi este znicili moje vlasky su totiz tazke a nicia povodne vlasky , skor predlzenie vlaskou ale aj to ma vwla za a proti po prve je to drahe a o dalsie ked to odrasta a nechodi sa pravidelne je to skarede , je to na kazdom co si zvoi ale osobne by som ziadne kliy nekupila a nenosila uz to mam za sebou a viem ze to skodi vlasom , ale mozno ma niekto iny lepsiu skusenost, zive vlasky sa daju rychlo rozoznat od umelych umele su jemnucke krasne sa rozcesavaju su specialne prostiedkky na nich na udrzbu sprejiky , mozu sa farbit naacat co pri umelych je to opak aj ked sa pouziju pripavky kratko klip ci picesok vydrzi je to diskutabilna tema no tazko s priceskami
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 743
Registrovaný: Sob Júl 19, 2008 12:00 am

od Jenny794613 » Štv Aug 12, 2010 12:43 am

livijja píše:ahoj tak ja mam skusenosti aj zo zivymi aj s umelymi klipami , zive klipy su perfektne umele su o nicom vydrzia strasne kratko ale z mojej skusenosti co sa tyka klipov a priceskou mne osobne znicili velmi vlasky , mam porblem s vypadavanim a mala som taky ako keby komplex pretoo som ich zacala pouziva, no viac sa mi este znicili moje vlasky su totiz tazke a nicia povodne vlasky , skor predlzenie vlaskou ale aj to ma vwla za a proti po prve je to drahe a o dalsie ked to odrasta a nechodi sa pravidelne je to skarede , je to na kazdom co si zvoi ale osobne by som ziadne kliy nekupila a nenosila uz to mam za sebou a viem ze to skodi vlasom , ale mozno ma niekto iny lepsiu skusenost, zive vlasky sa daju rychlo rozoznat od umelych umele su jemnucke krasne sa rozcesavaju su specialne prostiedkky na nich na udrzbu sprejiky , mozu sa farbit naacat co pri umelych je to opak aj ked sa pouziju pripavky kratko klip ci picesok vydrzi je to diskutabilna tema no tazko s priceskami


Diky za nazor, ja som na tom takto... vidim ako si kamosky zehlia vlasy, kazdy den super nove ucesy pomocou tepelnych uprav atd a vlasy krasne zdrave ! Uvedomila som si ze moje vlasy nie su take kvalitne a chcela som si ich sestrit...tak som si dal aostrihat polamane konce a kupila si sampon za 20 eur + medovu masku. Vlasy som si susila pred ventilatorom, nezehlila, nesuchala uterakom, cesala najopatrnejsie ako sa len dalo... skratka som na ne davala velky pozor ako keby to boli moje deticky :) a nosila som cez den cop, vecer rozpustene aby neboli zatazene stale. NO A AKY JE VYSLEDOK ? HROZNY !!! POLAMANE,SUCHE, VYZOR SLAMY, ROZDVOJENE KONCEKY, STRAPATE... nezdrave. Stravou to neni, ja jem vsetko do radu. S vypadavanim nemam vazny problem, ... len kolkokrat precesem, tolko krat mi nieco vypadne. Staci potiahnut minimalne, a uz mi zostane v ruke polka hlavy....

A TO SI ICH ANI NEFARBIM ! 2 KRAT SOM ICH MALA FARBENE A AJ TO UZ PRED 100 ROKMI... irituje ma ako baby v mojom okoli stale menia farbu, zehlia, natacaju, a maju huste a zdrave vlasy.
Vlasy robia vela na zene...

CIZE ROZHODLA SOM SA, ZE NEBUDEM CAKAT NA ZAZRAK A SETRIT NIECO, CO NEMA VYZNAM SETRIT. PRETO SI CHCEM KUPIT KLIP IN ABY SOM PRI PRILEZITOSTIACH MAL APEKNE VLASY :) NAPR. SVADBA, NARODENINY, HODY... CI TAK NEICO. Nenosila by osm ich casto :) A keby mi z toho vypadli vlasy, asi by som sa len tesila, kupila by sm si rovno parochnu ! neznasam svoje vlasy, maju vsetko co potrebuju a su predsa take hnusne !

Ak toto neikto precital tak ho obdivujem a dakujem ze somsa mohla podelit s tymto pocitom... :D

TAKZE LIVIJJA podla Vas sa oplatia tie zive na celu hlavu za tie peniaze 64 eur ? Vy ste mali za kolko ak sa smiem spytat a kolko ks ste mali v sade ? Diky vopred.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Sob Feb 13, 2010 1:05 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť