Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Krása a staroslivosť o telo - Čo je najlepšie na celulitídu?

Čo je najlepšie na celulitídu?

od anette23 » Pon Feb 01, 2010 11:26 pm

Viete mi kočajdy poradiť nejaký dobrý prípravok na celulitídu,samozrejme viem,že najlepšie zaberá cvičenie ale skombinovala by som :) Dajte tipa :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 238
Registrovaný: Pia Nov 07, 2008 3:59 pm

od natusa » Uto Feb 02, 2010 10:23 am

niekde som citala ze pomaha striedava sprcha a piling zo sodou bikarbonou.moze to byt pravda lebo pokozka je vtedy pevnejsia ked je prekrvena
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od anette23 » Uto Feb 02, 2010 9:44 pm

hej,podobné som aj ja počula,vraj dosť pomáha sprcha+špongiou si prekrviť pokožku okrúhlymi pohybmi...aj som raz skúšala,ale bolela ma z toho ruka :lol: :lol: :lol: ,tak,ale ja mám iba nábeh na celulitídu,pretože dosť málo cvičím,preto som myslela,že keď nemám pomaranča :lol: :lol: ,tak stačí iba nejaký dobrý prípravok :wink:,aby som sa moc nemordovala cvičením,pretože som strašneee lenivá :lol:
Naposledy upravil anette23 dňa Uto Feb 02, 2010 11:22 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 238
Registrovaný: Pia Nov 07, 2008 3:59 pm

Re: Čo je najlepšie na celulitídu?

od adinka33 » Uto Feb 02, 2010 9:46 pm

anette23 píše:Viete mi kočajdy poradiť nejaký dobrý prípravok na celulitídu,samozrejme viem,že najlepšie zaberá cvičenie ale skombinovala by som :) Dajte tipa :lol:



no v prvom rade ako uz pisala aj natuska, treba sa pri sprchovani pilingovat, potom kremovat a treba aj cvicit,,, :wink: :wink: :wink:

no a aby som nezabudla, treba tu vodicku aj trosku striedat,, cize tepla s chladnejsou,,, uz to aj natuska pisala
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od anette23 » Uto Feb 02, 2010 10:18 pm

jasne adi,ďakujem aj tebe natuska :wink: budem to praktizovať takto,šak ruka nejak vydrží :lol: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 238
Registrovaný: Pia Nov 07, 2008 3:59 pm

od natusa » Uto Feb 02, 2010 10:23 pm

anette23 píše:jasne adi,ďakujem aj tebe natuska :wink: budem to praktizovať takto,šak ruka nejak vydrží :lol: :wink:




este jedna rada ,zlato kasli na to ved ked bude vecer zhasni svetlo a verim ze to bude jedno ci mas alebo nemas celulitidu ani si na nu nespomenies :lol: :arrow:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od anette23 » Uto Feb 02, 2010 10:34 pm

natusa píše:
anette23 píše:jasne adi,ďakujem aj tebe natuska :wink: budem to praktizovať takto,šak ruka nejak vydrží :lol: :wink:




este jedna rada ,zlato kasli na to ved ked bude vecer zhasni svetlo a verim ze to bude jedno ci mas alebo nemas celulitidu ani si na nu nespomenies :lol: :arrow:


:lol: :lol: :lol: ale vieš,keď drahý bude chcieš robiť lásku cez deň,tak to neskovám :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 238
Registrovaný: Pia Nov 07, 2008 3:59 pm

od smajas » Uto Feb 02, 2010 11:02 pm

anette23 píše:
natusa píše:
anette23 píše:jasne adi,ďakujem aj tebe natuska :wink: budem to praktizovať takto,šak ruka nejak vydrží :lol: :wink:




este jedna rada ,zlato kasli na to ved ked bude vecer zhasni svetlo a verim ze to bude jedno ci mas alebo nemas celulitidu ani si na nu nespomenies :lol: :arrow:


:lol: :lol: :lol: ale vieš,keď drahý bude chcieš robiť lásku cez deň,tak to neskovám :lol: :lol: :lol:


tak sa budete hrat na slepeho banditu :lol: zaviazes mu oci :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 236
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 12:31 pm

od anette23 » Uto Feb 02, 2010 11:10 pm

na smajas,to by aj šlo,dobrá inšpirácia s tými zaviazanými očami,spravím z neho zora :lol: :lol: :lol:,ale ja skôr vojenské uniformy júj :wink: :lol:taký kapitánko :roll: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 238
Registrovaný: Pia Nov 07, 2008 3:59 pm

od bubufo » Uto Feb 02, 2010 11:17 pm

natusa píše:
anette23 píše:jasne adi,ďakujem aj tebe natuska :wink: budem to praktizovať takto,šak ruka nejak vydrží :lol: :wink:




este jedna rada ,zlato kasli na to ved ked bude vecer zhasni svetlo a verim ze to bude jedno ci mas alebo nemas celulitidu ani si na nu nespomenies :lol: :arrow:



ked v noci sa dost blbo opaluje na plazi :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od anette23 » Uto Feb 02, 2010 11:21 pm

bubufo píše:
natusa píše:
anette23 píše:jasne adi,ďakujem aj tebe natuska :wink: budem to praktizovať takto,šak ruka nejak vydrží :lol: :wink:




este jedna rada ,zlato kasli na to ved ked bude vecer zhasni svetlo a verim ze to bude jedno ci mas alebo nemas celulitidu ani si na nu nespomenies :lol: :arrow:



ked v noci sa dost blbo opaluje na plazi :D :D :D


no aj to :lol: :wink: je jedno z negatív :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 238
Registrovaný: Pia Nov 07, 2008 3:59 pm

od smajas » Uto Feb 02, 2010 11:55 pm

anette23 píše:
bubufo píše:
natusa píše:
anette23 píše:jasne adi,ďakujem aj tebe natuska :wink: budem to praktizovať takto,šak ruka nejak vydrží :lol: :wink:




este jedna rada ,zlato kasli na to ved ked bude vecer zhasni svetlo a verim ze to bude jedno ci mas alebo nemas celulitidu ani si na nu nespomenies :lol: :arrow:



ked v noci sa dost blbo opaluje na plazi :D :D :D


no aj to :lol: :wink: je jedno z negatív :lol: :lol:


tak sa budes opalovat aj kupat ako moslimky 8) aspon sa zasmejeme ked obchody neidu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 236
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 12:31 pm

od anette23 » Str Feb 03, 2010 12:10 am

na uvidíme,dajako to už poriešime :lol: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 238
Registrovaný: Pia Nov 07, 2008 3:59 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť