Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

O portáli BabyBazar.sk - Co si myslite o tej novinke neregistrovany uzivatelia

Témy týkajúce sa nášho portálu. Čo vylepšiť? Čo Vám tu chýba, vadí?

Co si myslite o tej novinke neregistrovany uzivatelia

od lenea18 » Pon Feb 07, 2011 2:48 pm

Podla mna to neni dobry napad lebo ked nebude registrovany nebudem ani vedet ci je spolahlivy/a ked bude chcet napr na dobierku si dat poslat balik
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Ned Máj 02, 2010 10:30 pm

Re: Co si myslite o tej novinke neregistrovany uzivatelia

od alex » Pon Feb 07, 2011 3:10 pm

lenea18 píše:Podla mna to neni dobry napad lebo ked nebude registrovany nebudem ani vedet ci je spolahlivy/a ked bude chcet napr na dobierku si dat poslat balik


stačí neposielať na dobierku :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od lenea18 » Pon Feb 07, 2011 4:06 pm

ano to je jedna moznost:Dumna to neni problem ale vela ludi tu posielat napr len na dobierku co nemaju ziadny uccet
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Ned Máj 02, 2010 10:30 pm

od alex » Pon Feb 07, 2011 6:52 pm

lenea18 píše:ano to je jedna moznost:Dumna to neni problem ale vela ludi tu posielat napr len na dobierku co nemaju ziadny uccet


peniaze sa daju poslať aj poštovou poukážkou na adresu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od Janka81 » Str Feb 09, 2011 9:49 am

fíha alex...čo to tu máme za novinky??ani som nepostrehla :wink: ale ved aj ja si občas odbehnem na iný bazár "k susedom" a pošlú mi :wink: a dobierky ani nepoužívam,kupujem cez net snád všetko a všade a len super skúsenosti..naposledy som kúpila aj tú novú chladničku a rohovú lavicu :lol: takže si myslím,že net je celkom bezpečný i na kúpu drahších vecí a ľudia na bazároch by sa nemali zbytočne stresovať :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od alex » Str Feb 09, 2011 9:59 am

Janka81 píše:fíha alex...čo to tu máme za novinky??ani som nepostrehla :wink: ale ved aj ja si občas odbehnem na iný bazár "k susedom" a pošlú mi :wink: a dobierky ani nepoužívam,kupujem cez net snád všetko a všade a len super skúsenosti..naposledy som kúpila aj tú novú chladničku a rohovú lavicu :lol: takže si myslím,že net je celkom bezpečný i na kúpu drahších vecí a ľudia na bazároch by sa nemali zbytočne stresovať :P


Bolo potreba niečo taketo poriešiť. veľa ľudi je takych, že pokiaľ sa je treba registrovať tak radšej hladaju inde.
čiže teraz keď maju možnosť nakupovať aj nereg., tak hádam pôjdu obchody lepšie :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od martinka74 » Str Feb 09, 2011 10:19 am

No ja predavam aj na MMB a tam neregistorovaní vzdy len poklikaju ale len obcas nieco kupia,takze si myslim ,ze to obchodom moc nepomoze.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od alex » Str Feb 09, 2011 11:30 am

martinka74 píše:No ja predavam aj na MMB a tam neregistorovaní vzdy len poklikaju ale len obcas nieco kupia,takze si myslim ,ze to obchodom moc nepomoze.


ja mam praveže dobre skusenosti (klop klop :-) )
a berem to aj podla seba. Ak sa mam niekde registrovať, tak hladam radšej inde. Už som na 3 bazaroch a stači mi. Registrovať sa viac už nechcem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od vivien166 » Str Feb 09, 2011 12:41 pm

Ahojte !!! Už aj u mňa nakupovali neregistrované tu cez BB .volali mi na telefon a nebol s nimi žiadny problém,poslali peniažky vopred na účet nadiktovali mi adresu a všetko prebehlo ok a dokonca som mala aj viac dobierok a všetko bolo ok,takže aj ja mám s tým dobrú skúsenosť,ale možná som vychytila dobré zákazníčky :D a prajem Vám ich každej :lol: Ingi
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Str Mar 18, 2009 7:15 pm

od Janka81 » Str Feb 09, 2011 12:56 pm

martinka74 píše:No ja predavam aj na MMB a tam neregistorovaní vzdy len poklikaju ale len obcas nieco kupia,takze si myslim ,ze to obchodom moc nepomoze.


ked ono to je niekedy úplne jedno,či je niekto reg.,alebo nie..šarapatu vedia narobiť aj registrované kočky---čo si budeme hovoriť :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od Janka81 » Str Feb 09, 2011 12:58 pm

alex píše:
Janka81 píše:fíha alex...čo to tu máme za novinky??ani som nepostrehla :wink: ale ved aj ja si občas odbehnem na iný bazár "k susedom" a pošlú mi :wink: a dobierky ani nepoužívam,kupujem cez net snád všetko a všade a len super skúsenosti..naposledy som kúpila aj tú novú chladničku a rohovú lavicu :lol: takže si myslím,že net je celkom bezpečný i na kúpu drahších vecí a ľudia na bazároch by sa nemali zbytočne stresovať :P


Bolo potreba niečo taketo poriešiť. veľa ľudi je takych, že pokiaľ sa je treba registrovať tak radšej hladaju inde.
čiže teraz keď maju možnosť nakupovať aj nereg., tak hádam pôjdu obchody lepšie :wink:


ved práve alex,ani mne sa nechce všade registrovať-už mám plný notes :lol: :lol: :lol: Tak nech sa nám všetkým darí-ked už nič iné,aspon úspešne peniaze míňať :wink: :P :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od nelly123 » Str Feb 09, 2011 9:56 pm

Janka81 píše:
martinka74 píše:No ja predavam aj na MMB a tam neregistorovaní vzdy len poklikaju ale len obcas nieco kupia,takze si myslim ,ze to obchodom moc nepomoze.


ked ono to je niekedy úplne jedno,či je niekto reg.,alebo nie..šarapatu vedia narobiť aj registrované kočky---čo si budeme hovoriť :wink: :wink: :wink:


Ahoj jani-presne si to vystihla"... :wink: a čo nove,dlho som ta "nevidela" :D :D :D ...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Sob Feb 28, 2009 11:50 pm

od Janka81 » Štv Feb 10, 2011 8:43 pm

nelly123 píše:
Janka81 píše:
martinka74 píše:No ja predavam aj na MMB a tam neregistorovaní vzdy len poklikaju ale len obcas nieco kupia,takze si myslim ,ze to obchodom moc nepomoze.


ked ono to je niekedy úplne jedno,či je niekto reg.,alebo nie..šarapatu vedia narobiť aj registrované kočky---čo si budeme hovoriť :wink: :wink: :wink:


Ahoj jani-presne si to vystihla"... :wink: a čo nove,dlho som ta "nevidela" :D :D :D ...


čau Denka :lol: :lol: :lol: :lol: všetko je super-srdečne Ta zdravím :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od nelly123 » Štv Feb 24, 2011 9:13 am

Janka81 píše:
nelly123 píše:
Janka81 píše:
martinka74 píše:No ja predavam aj na MMB a tam neregistorovaní vzdy len poklikaju ale len obcas nieco kupia,takze si myslim ,ze to obchodom moc nepomoze.


ked ono to je niekedy úplne jedno,či je niekto reg.,alebo nie..šarapatu vedia narobiť aj registrované kočky---čo si budeme hovoriť :wink: :wink: :wink:


Ahoj jani-presne si to vystihla"... :wink: a čo nove,dlho som ta "nevidela" :D :D :D ...


čau Denka :lol: :lol: :lol: :lol: všetko je super-srdečne Ta zdravím :wink:



:D diky aj my vas :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Sob Feb 28, 2009 11:50 pm

od lenea18 » Štv Mar 10, 2011 11:49 am

no takze inak diky pekne za tuto novinku na bazos.sk som prestala preto predavat lebo mi tam pisali všeliaky uchylaci a perverzaci a preto som ostala tu na baby bazar kedze uz mozu mi pisat aj neregistrovany tak hop a uz jeden uchyl mi pise toto sa dalo čakat tak teraz clovek sa tesi ze prisla sprava ze si nekto chce neco kupit a nie nejaky perverzak chce odomna aby som som nohavicky ktore predavam onosila a potom mu predala fakt diky pekne
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Ned Máj 02, 2010 10:30 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť