Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Snažíme sa o bábätko - Cvicenie podla L. Mojzisovej

Cvicenie podla L. Mojzisovej

od Roberta79 » Sob Nov 01, 2014 10:24 pm

Myslite ze cviky pomozu na rychlejsie otehotnenie? Prip. co moze pomoct?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Sob Nov 01, 2014 9:50 pm

Re: Cvicenie podla L. Mojzisovej

od vladkaPD » Sob Nov 01, 2014 11:32 pm

Roberta79 píše:Myslite ze cviky pomozu na rychlejsie otehotnenie? Prip. co moze pomoct?


nemyslim si ze nieco moze ovplyvnit otehotnenie. ani strava ani cvicenie ani nejake vitaminy. poznam baby ktore sa stravuju perfektne, chodia cvicit udrziavaju sa, nepiju nefajcia a nedari sa. pripadne maju jedno dieta ktore mali ani nevedia ako a druhe ani za ten svet a pritom nic nezmenili. najskor to bude o psychike, aj tie co si daju napriklad kyselinu listovu budu mat len dobry pocit ze nieco pre to robim a mozno to pomoze
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Cvicenie podla L. Mojzisovej

od Roberta79 » Ned Nov 02, 2014 1:26 pm

vladkaPD
ja som citala ze tie cviky prekrvia panvove dno, tym padom myslim ze aj maternicu a vajecniky. A moze to dopomoct asi aj k lepsiemu vyvoju folikulov a uhniezdeniu, nie?
Ale aj tie cvicenia co som citala su take relaxacne, takze aj zena sa dostane do vacsej pohody, alebo jej to pojde nanervy ze je to take pomale :D :D
Ja som skusala este akumpresuru, alebo ako sa to pise. Bola som raz ale neviem, ci to pomaha...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Sob Nov 01, 2014 9:50 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť