Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Vianoce, Veľká noc – iné sviatky - Darceky pre rodicov

Darceky pre rodicov

od skalka7 » Pon Dec 01, 2014 5:06 pm

ahojte, chcela by som sa spytat co kupujete rodicom na vianoce? my vzdy rozmyslame nad nejakym univerzalnym darcekom aby sme nemuseli kupovat zvlast mame a zvlast otcovi. minuly rok sme kupili deku, predtym masazny pristroj samozrejme po dohode s rodicmi, no teraz by sme chceli aj nejake prekvapko. chceme aby to aj vyuzili a akosi nas nic nenapada. darcekove poukazy a welnes take nie, chceli by sme nejaku vec :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon Sep 27, 2010 6:23 pm

Re: Darceky pre rodicov

od sandras » Pon Dec 01, 2014 6:47 pm

my tiež takto kupujeme, aj nejakú drobnosť osobne, aj nejaký spoločný
napíšem, čo sme tak kúpili za psledné roky, možno sa ti hodí ako tip:

mixér, panvice, obliečky na periny, uteráky + osušky (takú súpravu), hodiny do kuchyne, meteostanicu, kalendár som dala vyrobiť s fotkami detí ...
Svokrovcom sme aj také drahšie, lebo tam sa na to skladali vždy 3-4 ludia - menší televízor do spálne, vysávač, koberec, chladnička, mikrovlnka

ešte ma napadá digitálny rámik na fotky ( a nahrať tam foto vnúčat)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Darceky pre rodicov

od keilayh » Štv Dec 04, 2014 1:16 pm

My tiež kupujeme takto dokopy. Kupovali sme napr. náplne do dolce gusto, vždy samozrejme viac krabíc :D vieme, že s tým neurazíme a že budu využité. Väčšinou sa ale pýtame, lebo v terajšej dobe už maju všetci všetko a je ťažko ulahodiť. Teraz sme sa dohodli, že sa kúpi iba deťom a hotovo. Máme o jedno bremeno menej :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť