Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Oblečenie a obuv - dávate oblečenie menším detičkám oblečenie po starších?

dávate oblečenie menším detičkám oblečenie po starších?

od zuzana241285 » Str Okt 15, 2014 7:47 am

baby ako to riešite s vecičkami?nechávate oblečenie od starších pre tie menšie?a ked máte chlapčeka a dievčatko ?ja mam par neutralnych veci po synovy teraz tie malinkej oblečem inak skor všetko nové kupujeme.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Ned Okt 12, 2014 9:15 pm

Re: dávate oblečenie menším detičkám oblečenie po starších?

od keilayh » Str Okt 15, 2014 9:45 am

zuzana241285 píše:baby ako to riešite s vecičkami?nechávate oblečenie od starších pre tie menšie?a ked máte chlapčeka a dievčatko ?ja mam par neutralnych veci po synovy teraz tie malinkej oblečem inak skor všetko nové kupujeme.


Mam iba jedno takže takyto problem som nemala. Ale :D kludne by som to tak riešila. Kamoška má prvé dievčatko a kludne mladšiemu oblečie aj ružové. Samozrejme doma, pyžamko, teplačiky a tak. A mne sa to páči, strašne je v tom chutný :D :D :D
Keď je prvý chlapec, tam je skôr problem, že tí väčšinou oblečenie zničia a určite každá mama si potrpí na šatôčky či sukničky. Ale veci na doma či na dvor by som kludne dávala aj po chlapcovi.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: dávate oblečenie menším detičkám oblečenie po starších?

od Lucika14 » Str Okt 15, 2014 1:45 pm

Ja mám tiež staršieho 7-ročného syna a teraz mladšiu 2,5-ročnú dcérku. Keď bola malá bežne sme nosili modré dupačky.Teraz je kus staršia a na doma a na dvor, bežne nosíme modré veci. Keď ideme von už si ju viac vyparádim, ale v prípade že je zlé počasie, resp. ideme niekam kde sa môže zamazať, dám jej trebárs nohavice po synovi a doplním to ružovým tričkom, čiapočkou... alebo naopak svetlomodré tričko s ružovou sukienkou vyzerá celkom pekne. Syn tiež zdedil zopár vecí po sesternici, a v jednom ružovom roláku vyzerá úplne super, 8) len je už starší a ani za nič si ho neoblečie "medzi ľudí". :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 2:07 pm

Re: dávate oblečenie menším detičkám oblečenie po starších?

od zuzana241285 » Str Okt 15, 2014 3:55 pm

ja som kupila zopár vecíod kamošky co sme bolispolu v porodnici pred 4rokmi a teraz ma 2 baby a nema to komu dat tak nam to dobre padlo.ale väčšinou z bazarou kupujem ked bol sám vždy sme mu kupovali všetko nové z obchodu a teraz je to iné
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Ned Okt 12, 2014 9:15 pm

Re: dávate oblečenie menším detičkám oblečenie po starších?

od sandras » Str Okt 15, 2014 4:51 pm

ja mam dcéru a syna, vyše 5-ročný rozdiel, takže nie nedávam mladšiemu po staršej
ked bol malinký, tak som použila par dupačiek, body, nejaký zimný overal, tepláky, ale to je asi tak všetko.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: dávate oblečenie menším detičkám oblečenie po starších?

od zuzana241285 » Štv Okt 16, 2014 4:54 pm

kupujete aj z bazarov nosene alebo nové z obchodu.ja som pár nových kúskov za dobrú cenu našla
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Ned Okt 12, 2014 9:15 pm

Re: dávate oblečenie menším detičkám oblečenie po starších?

od sandras » Štv Okt 16, 2014 5:53 pm

kupovala som, kým boli deti menšie, teda asi tak do 5-6 rokov
ale teraz už maj veci z obchodu, dcéra už nosí dámske čísla, má 173cm, takže tam už nie je o čom
lenže jej ked kúpim, tak to aj vynosí a zoderie, lebo už tak nerastie
synovi kupujem nové tiež, pozerám po akciách, alebo ak mám nejaký zlavový kupón do Takko, alebo C&A

Po vynosení sa m už ani nedarí veci predávať, tak darujem kamarátkam pre ich deti.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: dávate oblečenie menším detičkám oblečenie po starších?

od keilayh » Pia Okt 17, 2014 12:30 pm

Tiež som kupovala z bazarov keď bol malý, dali sa zohnať značkové veci za super ceny. Teraz tie väčšie veci už v podstate niesu. Buď to decká zoderú alebo neviem, možno pre tie väčšie už tak neinvestuju do oblečenia :)
Kupujem tiež väčšinou CA,HM a take, daju sa zohnať tričká do 5€ niekedy dokonca aj lacnejšie a za rovnakú cenu su na bazare nosene, čiže sa to v podstate neoplatí.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: dávate oblečenie menším detičkám oblečenie po starších?

od emkaemkam » Štv Sep 08, 2016 11:06 pm

Dobry pisem vaam mile mamicku ak by ste boli hodne podarovaat veci chlapcekovi velkoat 74 boli by sme vdacny dakujem vopred
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv Sep 08, 2016 10:51 pm

Re: dávate oblečenie menším detičkám oblečenie po starších?

od IvanaKK » Pon Nov 21, 2016 7:20 pm

Pani Emmka, napiste mi adresu do spravy. Mam zopar ( nie sice najkrajsich veci), ale mozno sa Vam nieco hodi. A odporucim napisat inzerat aj na iny portal, napisem do emailu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned Nov 20, 2016 12:57 pm

Re: dávate oblečenie menším detičkám oblečenie po starších?

od IvanaKK » Pon Nov 21, 2016 7:21 pm

Pani Emmka, napiste mi adresu do spravy. Mam zopar ( nie sice najkrajsich veci), ale mozno sa Vam nieco hodi. A odporucim napisat inzerat aj na iny portal, napisem do emailu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned Nov 20, 2016 12:57 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť