Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Spánok - Dcérka (17mesiacov) odmieta piť- poradíte?

Dcérka (17mesiacov) odmieta piť- poradíte?

od kondllova » Sob Nov 29, 2008 1:05 am

Naša 17 mesačná dcérka začala asi pred 2 týždňami odmietať akékolvek tekutiny. Predtým pila úplne normálne čajík aj kojeneckú vodu. A zrazu nechce nič. Nie je chorá, nebolí ju hrdlo, len nechce. Je ešte kojená a niekedy mám pocit, že mlieko je to jediné čo pije+ na obed polievka, a snažím sa jej dávať vela šťavnatého ovocia. Už sme vyskúšali všetko možné- nové čaje, šťavy, ale nič. Predtým pila ešte z flaše, teraz keď tak sa mi podarí niečo do nej dostať lyžičkou, poháriky sme kúpili rôzne, ale len sa s nimi hrá. velkácky pohár takisto. Máme 3 deti, ale so staršími sme to nezažili. Ak niektorá mamina má s tým skúsenosť, poraďte, aj keď každé dieťa je iné, ale vyskúšame všetko. ďakujem za každú odpoveď. Mirka
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 12:00 am

od martuskab » Sob Nov 29, 2008 10:55 am

Ahoj.Ja mám 8 mesačného chlapčeka a tiež mi odmietal piť z flaše.Vypil max 20ml za deň!!! Skúsila som mu potom dávať piť len z lyžičkou a ide to doteraz.Len z lyžičkou.Je to dosť prácne a aj mokré podbradníky a aj niekedy vecičky máme,ale čo už.Držím palčeky.Dajte potom vedieť ako pokračujete.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od sisu22 » Sob Nov 29, 2008 3:24 pm

ja som zacala davat malemu pit s pohara,lebo tiez pitiu vela nedal...a ked ani neraz nechcel,tak som mu to davala hravou formu..asi takto: Chces cajik?Pod si glgnut...a ked sa napil,usmievala som sa a hovorila mu,uau to su glgy...a on sa chcechtal,a teraz stale chodi do kuchyne ukazuje na poharik a smeje sa :lol: a pyta si glgat :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od dannii » Sob Nov 29, 2008 8:44 pm

Ahoj,skus malemu podavat pit so slamkou,nasej to zabera,je to pre nu velmi zaujimave,za skusku nic nedas :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od kondllova » Sob Nov 29, 2008 11:59 pm

Slamkou nám to zatial nejde, ešte to malá nevie potiahnuť, ale bublinky jej robiť idú, aspoň sme sa nasmiali, mala z toho zábavu. Aj tak ďakujem všetkým maminám za odpoveď, snáď sa to časom znovu zlepší.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 12:00 am

od silviaaa » Str Dec 03, 2008 4:36 pm

Ahoj aj mi sme mali takyto problem.Mali mi prestal pit.ALE BOL KOJENY.SME SA PITALI AJ LEKARKY A POVEDALA NAM ZE VOBEC TO NEVADI ZE KED NECHCE PIT.ZE MU MATERSKE MLIECKO STACI.PO CASE HO TO PRESLO A TERAZ MAME OPACNY PROBLEM.STALE SA NALIEVA CAJOM DEN A NOC.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Str Okt 29, 2008 7:14 am

od martuskab » Ned Dec 28, 2008 7:59 pm

kondllova píše:Slamkou nám to zatial nejde, ešte to malá nevie potiahnuť, ale bublinky jej robiť idú, aspoň sme sa nasmiali, mala z toho zábavu. Aj tak ďakujem všetkým maminám za odpoveď, snáď sa to časom znovu zlepší.
Ahoj.Ako pokračujete? Už je to lepšie?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od kondllova » Pon Dec 29, 2008 8:43 pm

Ahojky, no my sme teraz cez Vianoce začali piť sami z hrnčeka, ale normálneho dospeláckeho, sama si vypýta keď má chuť, nenútili sme ju a teraz je to OK. Ale iba dojčenskú vodu, ale to je v pohode. Pa pa.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 12:00 am

od sisu22 » Pon Dec 29, 2008 10:18 pm

nazdarek,tak to je super!!!gratulujem :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od martuskab » Štv Jan 01, 2009 9:26 pm

kondllova píše:Ahojky, no my sme teraz cez Vianoce začali piť sami z hrnčeka, ale normálneho dospeláckeho, sama si vypýta keď má chuť, nenútili sme ju a teraz je to OK. Ale iba dojčenskú vodu, ale to je v pohode. Pa pa.
Teším sa s tebou :lol: :lol: :lol: ,už to bude ok.My sme mali ďalšie obdobie bez pitia,ale teraz pijeme pekne z fľaštičky :lol: :lol: :lol: .
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od sisu22 » Pia Jan 02, 2009 12:08 am

martuskab píše:
kondllova píše:Ahojky, no my sme teraz cez Vianoce začali piť sami z hrnčeka, ale normálneho dospeláckeho, sama si vypýta keď má chuť, nenútili sme ju a teraz je to OK. Ale iba dojčenskú vodu, ale to je v pohode. Pa pa.
Teším sa s tebou :lol: :lol: :lol: ,už to bude ok.My sme mali ďalšie obdobie bez pitia,ale teraz pijeme pekne z fľaštičky :lol: :lol: :lol: .


srdco a normalne z deckej??lebo moj zbrojnos videl mojho brat pit kofolu s flasky(klasickej velkej) a teraz ako na potvoru maly chce slopat tiez z velkej flase,tak ma ide slak trafit :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od martuskab » Pia Jan 02, 2009 11:54 am

Sisu,moj pije z normálnej detskej flaše.Skús dať tvojmu malému na tú veľkú fľašu taký ten ,,dzindzik,, čo je na fľaškách, čo netečie-taký sosáčik.nejak sa neviem vykoktať :lol: :lol: :lol: .Švagrinin malý tiež takto pil... no skús,uvidíš či mu bude chutiť :wink: :wink: :wink: .
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od sisu22 » Pia Jan 02, 2009 2:05 pm

martuskab píše:Sisu,moj pije z normálnej detskej flaše.Skús dať tvojmu malému na tú veľkú fľašu taký ten ,,dzindzik,, čo je na fľaškách, čo netečie-taký sosáčik.nejak sa neviem vykoktať :lol: :lol: :lol: .Švagrinin malý tiež takto pil... no skús,uvidíš či mu bude chutiť :wink: :wink: :wink: .


on je nervak,bude to odtial odtrhavat,aj keby som tu dieru zaliala betonom,to nepomoze.... :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od dannii » Pia Jan 02, 2009 2:09 pm

no Sisu,tak pevne nervy,malej sa strasne paci taka farebna flaska figo,su na nej zvieratka a hrozn rada z nej pije,tak vyskusaj.hovor mu,ze aj zvieratka piju ako on.tiez sme mali problemy s pitim,nic nechcela,len moje prso,upravilo sa to az po kojeni
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť