Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - Detská postel

Detská postel

od keilayh » Sob Máj 16, 2015 1:45 pm

Rozmýšlam o kúpe novej detskej postele. Chcela by som ale niečo také, aby sa dala z pod postele vytiahnuť ešte jedna postel. Nemáte s takou skúsenosť?
Alebo by bola lepšia poschodová posteľ? Nemohla by byť ale mohutná, nakoľko máme menšiu izby do ktorej ju chcem dať.

Ešte dodám, že postel by mala byť už na stálo, pre dieťa 10r. a viac.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Detská postel

od sandras » Sob Máj 16, 2015 8:57 pm

pozri si firmu Domestav, máme od nich postel pre dcéru masívnu bukovú, bola drahšia, ale slúži bez problémov 10 rokov, len matrac už má druhý. http://www.domestav.sk/sk

synovi sme kúpili lacnú postel za 50 eur v Mercury Markete a tiež bez problémov slúži, len on nemá ani 40 kíl ešte, takže časom určite bude treba lepšiu

A či tú s tým "šuflíkom", alebo poschodovú ... neviem, či to chceš na denné spanie, alebo len príležitostne.
Ten "šuflík" mi príde skor ako také riešenie, že prespí občas kamoš, alebo rodič, ak je dieťa choré, nie na denné spanie. My chceme k posteli ešte rozťahovacie kreslo, ja mám rada pod postelou vzuch, aj preto, že máme podlahové kúrenie a ono sa to potom strašne nahrieva.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Detská postel

od keilayh » Ned Máj 17, 2015 2:44 pm

V podstate nám stačí jedna posteľ, tú druhú chcem pre prípadné spanie. Ale izba v ktorej bude posteľ je dosť malá. Zatiaľ sme to riešili nafukovacím matracom, ale to nám moc nevyhovuje.
Pozerala som aj stránku ikea, tam boli poschodové postele aj za dobrú cenu, len dohovie kolko to vydrží.
Pozriem ešte tamtú čo si pridala ty. Dik :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Detská postel

od sandras » Ned Máj 17, 2015 6:50 pm

s postelami IKEA skúsenosť nemám, odtial máme len dekoracie do bytu, syn má detský koberec, svietidlo, úložný systém Trofast, stoličku k písaciemu stolu ... to všetko je super, funkčné a praktické
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Detská postel

od keilayh » Pon Máj 18, 2015 10:01 pm

My práve máme aj stôl aj postel, no postel je skôr pre menšie deti. Možno mi to príde labilné len skrz tú nízku cenu :roll: ale asi to pôjdem omrknúť. Predsa je to iné vidieť v reále a na fotke.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť