Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Športovanie a koníčky - detske korcule

detske korcule

od adrykaa » Štv Máj 21, 2009 7:58 am

Nikde som to tu nenasla tak Vas pekne prosim o radu :wink: Idem malej kupit korcule a neviem ci je vhodne kupit c.30 ked topanky nosi c.29. :roll:Dakujem za vase rady :wink: Ja sa bojim,ci jej to nebude zbytocne velke ale zase nechcem nech to ma na tesnotku :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Pia Sep 26, 2008 10:26 pm

od mataka » Štv Jún 04, 2009 9:31 pm

Treba odmerat aj vnútornú dlžku korčúl ale inlainové korčule majú byt tesne lebo sa jej bude velmi zle korčulovat
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 93
Registrovaný: Ned Feb 01, 2009 2:24 pm

od ellanoir » Pia Jún 05, 2009 9:35 am

Ja som kupila roztahovacie, bolo tam rozmedzie niekolkych cisel, a vzdy sa dali super prisposobit nohe. Moja dcera ich pouzivala niekolko rokov.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 311
Registrovaný: Pia Aug 01, 2008 12:00 am

od domi191 » Pon Jún 08, 2009 2:19 pm

môj Timko má nohu 26 a kúpili sme nastavitelné korčule vo veľkosti 27-30,a korčuluje sa dobre,nemá s tým problém,podla mna sa nič nestane ked budú o pol cm väčšie ako je noha,lebo ja mu dávam hrubšie ponožky aby mu neotlačili nožičku,a sú mu akurát,tak ja by som odporúčala určite o číslo väčšie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Štv Apr 24, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť