Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - Dobre ma oklamali...

Dobre ma oklamali...

od lenea18 » Pon Júl 23, 2012 6:36 pm

Ja by som chcela poradiť jednu vec určite ak robíte výmenu a ak druha osoba povie ze jej balik neprisiel tak klame!!! ja som nato prisla asi po roku a pol kedze som svoje saty nasla teraz na predaj ale na bazosi u dotyčnej vtedy teda pred rokom a pol napisala ze jej balik neprisiel este mala tu drzost sa mi vyhrazat ze kontaktuje admina ja som jej teda s dobrej vole tovar poslala spat este mi povedala ze uz ma nan zaujemkynu nech jej ho poslem čim skor a este som jej ho poslala doporucene cize ma aj obrala o dve postovne teraz mi je jasne ze si vymyslela ze sa balik stratil koli tomu aby mohla svoj tovar predat,,, uz sa stym neda nic robit len si dam pozor na dotycnu takisto sa tiez nenechajte nachytať a nic urcite nevracajte!!! :evil: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Ned Máj 02, 2010 10:30 pm

od RONINA » Pon Júl 23, 2012 11:10 pm

Tak na výmenu nikdy viac!!!Predala som svoj telefon,pán sa mi potom ozval že všetko ok z jeho strany maximalna spokojnosť len že asi som sluchatká zamenila nakoľko mu tie nepasuju.Hoci sluchatká nikdy nepoužívam a boli pôvodne zabalené v krabici nehádala som sa. Dohodli sme sa že ja mu pošlem druhé a on mi tie pošle späť.Na druhý deň som poslala 1.triedou a milý pán odvtedy sa už neozval a samozrejme ani sluchatká neposlal. Takže pozor na neho, jeho mail adresa je palino236@centrum.sk uraduje aj na bazoši
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Str Júl 22, 2009 11:54 pm

Re: Dobre ma oklamali...

od otrida11 » Uto Júl 24, 2012 7:58 am

lenea18 píše:Ja by som chcela poradiť jednu vec určite ak robíte výmenu a ak druha osoba povie ze jej balik neprisiel tak klame!!! ja som nato prisla asi po roku a pol kedze som svoje saty nasla teraz na predaj ale na bazosi u dotyčnej vtedy teda pred rokom a pol napisala ze jej balik neprisiel este mala tu drzost sa mi vyhrazat ze kontaktuje admina ja som jej teda s dobrej vole tovar poslala spat este mi povedala ze uz ma nan zaujemkynu nech jej ho poslem čim skor a este som jej ho poslala doporucene cize ma aj obrala o dve postovne teraz mi je jasne ze si vymyslela ze sa balik stratil koli tomu aby mohla svoj tovar predat,,, uz sa stym neda nic robit len si dam pozor na dotycnu takisto sa tiez nenechajte nachytať a nic urcite nevracajte!!! :evil: :evil:


...POSIELAT VZDY DOPORUCENE. MAM DOKAZ A TAKYTO PODVODNICI POTOM NEMAJU SANCU. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od otrida11 » Uto Júl 24, 2012 8:12 am

RONINA píše:Tak na výmenu nikdy viac!!!Predala som svoj telefon,pán sa mi potom ozval že všetko ok z jeho strany maximalna spokojnosť len že asi som sluchatká zamenila nakoľko mu tie nepasuju.Hoci sluchatká nikdy nepoužívam a boli pôvodne zabalené v krabici nehádala som sa. Dohodli sme sa že ja mu pošlem druhé a on mi tie pošle späť.Na druhý deň som poslala 1.triedou a milý pán odvtedy sa už neozval a samozrejme ani sluchatká neposlal. Takže pozor na neho, jeho mail adresa je palino236@centrum.sk uraduje aj na bazoši


A SAMOTNA VYMENA DOPADLA DOBRE? TY SI BOLA SPOKOJNA S OBDRZANOU VECOU?
LEBO AK ANO, TAK POTOM NECHAPEM LOGIKU V TOM CO PISES :arrow: "NA VYMENU NIKDY VIAC" :shock:
ODHLIADNUC OD TVOJHO OMYLU, KTORY SI SA POTOM SNAZILA NAPRAVIT, LEN ONI UZ POTOM NEREAGOVALI BY BOLA SAMOTNA VYMENA OK... ALEBO TO VIDIM ZLE? :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od RONINA » Uto Júl 24, 2012 10:59 am

iba ja som poslala vec,pán mi neposlal nič :twisted: :twisted: :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Str Júl 22, 2009 11:54 pm

od otrida11 » Str Júl 25, 2012 7:37 am

TAK POTOM TO NEBOL VYMENNY OBCHOD, ALE PREDAJ-KUPA.
LEN NASLEDNE NA TO SA MALI VYMIENAT TIE SLUCHADLA, KTORE SI OMYLOM INE POSLALA... JE TAK?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od RONINA » Štv Júl 26, 2012 12:55 am

možno som mu pri predaji poslala naozaj iné,možno nie iba ma skušal.Ale ide o to že sme sa dohodli na výmene a on mi žiadne neposlal!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Str Júl 22, 2009 11:54 pm

od alex » Štv Júl 26, 2012 10:33 am

RONINA píše:možno som mu pri predaji poslala naozaj iné,možno nie iba ma skušal.Ale ide o to že sme sa dohodli na výmene a on mi žiadne neposlal!!!


Mali ste najprv počkať na tie slúchadlá od neho, aby ste si ich aj mohla skontrolovať, či ich poslal v rovnakom stave ako vy jemu, a až následne mu poslať nové slúchadlá na výmenu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

Re: Dobre ma oklamali...

od keilayh » Štv Nov 06, 2014 9:36 pm

Ja som nedávno vymieňala a tiež mám pochybnosti, že ako to vôbec bolo. Obe sme poslali vo štvrtok, teda ja určite ano, doporučene dokonca a od dotyčnej mi balík stál nechodil. Pozrela som si na stránke pošty, že môj balík si prevzala hneď nasledujúci pondelok, no ani nedala vedieť že prišiel ani či je spokojná nič.
Balík mne prišiel nakoniec až v piatok, síce sme medzitým komunikovali, no vraj sa jej balík vrátil lebo napísala zlú adresu atď. Ibaže mne to prišlo, že čakala pokiaľ jej príde môj balík (pondelok) a až potom (pondelok) posielala jej a dokoca obyčajne! sila
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Dobre ma oklamali...

od elis85 » Pia Nov 13, 2015 3:32 pm

Do výmeny by som nešla, po týchto riadkoch od Vás už vôbec nie, ďakujem za výstrahu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Pia Okt 24, 2014 9:13 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť