Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Lekári a zdravotnícke zariadenia - Doktorka !!!!!!!!!!

Doktorka !!!!!!!!!!

od BiancaPA » Uto Sep 22, 2009 3:58 pm

Zdravím všetky mamičky. Chcem sa Vás spýtať, či je toto normálne. Maličká sa mi včera troška sťažovala na bolesť hlavičky a bolesť zúbka. Ráno sa zobudila už s tak opuchnutým líčkom , že som by ju nik nespoznal a to nepreháňam. Tak sme sa rýchlo obliekli a utekali k zubárke. Tá , ku ktorej zvyknem chodiť mala dovolenku tak sme museli ísť k tej čo zastupovala. Poviem Vám hotový ANJEL , trpezlivoť , mila jednoducho dnes je to už nemožné stretnúť takého človeka. Nasledovala inekcia a samozrejme trhanie , viete si predstavit to šesťročné dieťatko . Dospelý má vtedy čo robiť aby to vydržal. Držala sa statočne . Pani zubárka nás poslala k detskej aby nam dala antibiotika . Naša milá pani doktorka ordinovala od osmej do jedenástej . My sme prišli o 3/4 na desať a ona tam nebola , však mala čas a iba plnú čakáreň chorých detí, rozumná sestrička nám povedala že inak so zdravým dieťatkom po takom zákroku mám čakať na doktorku , ktorá neviem kedy pride a to mi doma spala moja menšia dcérka. Čakali sme polhodinu a potom sestrička doniesla recept od iného lekára na sirupček. Išli sme domov , že pojdeme do poradne , pretože mála má od sirupov hnačku. Prišli sme do čakárne a zaklopala som sestričke , že by som potrebovala lieky lebo mala ma taky a taky problém a doktorka o tom vie a čo mi povedala? Milá pani doktorka tu nie je musíte počkať. Mala som čakať s dieťaťom ktoré už malo teplotu a injekcia asi prestala účinkovať tak aj bolesti . A dúfať , či sa milej pani doktorke uráči prísť , tak som odišla a dala malej liek ktorý som mala predpísaný aby čím skor začala lieky jesť. Myslíte, že som nie celkom zdravá, keď sa mi toto zdá nie celkom zodpovedné správanie. A zároveň sa Vás chcem spýtať , či je možné zmeniť lekárku bez všakovakých poplatkov . My u nej čakame vždy pol dňa kým doktorka odvedľa vybaví, šesť plných čakární napríklad a neodflákne to mala som možnosť ísť aj k nej ked zastupovala
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Pon Mar 16, 2009 12:40 pm

od mariana74 » Str Sep 23, 2009 8:11 am

tak toto je bežná situácia v zdravotníctve.nič netradičné,každý má čas.lekára môžeš zmeniť kedykoľvek ,stačí sa dohodnúť s lekárom ku ktorému chceš prestúpiť.veľa lekárov si vie vyžiadať tvoju kartu od terajšieho,aby si tam nemusela ísť sama.záleží len od lekára.veď teraz sa bijú o pacientov,aby mali mesačný poplatok za teba od poisťovne,ale potom si už len kus v ich ordinácii.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am

od Andreake » Str Sep 23, 2009 2:28 pm

Veru, aj ja by som vedela rozpravat... Bohuzial, na Slovensku je to dost bezne... Lekar je velky pan, ktory urcuje, co, kedy a ci sa stane a my, pacienti, sa mu mozeme klanat a byt vdacni, ked sa rozhodne vysetrit nas. Nastastie existuju aj vynimky - nasa pediatricka je chvalabohu tiez jedna z nich. Je smutne, ze takyto pristup maju aj detski lekari, dospeli predsa len co to vydrzia, ale male deticky... :(
Je tiez pravda, ze mozes ist k inej lekarke, ale ci to tam bude lepsie??? A ci Ta ina zoberie??? Ked som bola tehotna, potrebovala som zmenit gynekologa, lebo som sa medzitym prestahovala, hladala som niekoho v Ziline, co nie je prave male mesto, takze aj gynekologov je tam pozehnane... najskor som mala este naivne predstavy, ze si vyberiem niekoho, kto ma bude sprevadzat tehotenstvom, ale nakoniec som obvolala vsetkych rad radom podla Zlatych stranok a jeden jediny mal pre mna este miesto!!! Plne stavy!?
Takze - drzim palce, aby sa Ti podarilo najst lepsie doktorku pre Tvoje deticky, urcite to stoji za snahu. Drz sa!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Štv Okt 18, 2007 12:00 am

od jarmila79 » Str Nov 25, 2009 1:15 am

Rok a pol som znášala náladovosť našej detskej doktorky až mi došla trpezlivosť....Teraz chodíme do Slanca o 2 dediny ďalej,ale neľutujem ani zbytočne spálený benzín,nakoľko detská doktorka a aj sestrička sa k nám od začiatku starajú ako k vlastným deťom napriek tomu že sme nikdy nedali žiaden úplatok ani všimné...Jednoznačne odporúčam zmeniť doktorku a hľadať dovtedy kým nebudete spokojná....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Uto Júl 29, 2008 12:00 am

od sisu22 » Str Nov 25, 2009 2:34 pm

No co tu citam :shock: ja dakujem Bohu kde byvam,nikde dlho necakam,detsky lekar je velmi prijemny, aj lekar pre dospelych,a v podstate cele zdravotnictvo kam chodim je v pohode. Recept mi gynekologicka posle postou,aby som nemusela zbytocne chodit do druheho mesta,no super. :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť