Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Financie, Sociálne dávky - druhe dieta

od kamoska » Pia Nov 28, 2008 1:53 pm

:) V septembri boli o tom dohady, ale ešte to nebolo na 100%. Pri prvom dieťati ma to obišlo a teraz by som mohla myslieť aj na druhe. :P :o Pri prvom som si musela všetko kúpiť za svoje tak teraz by sa mi to trosku vrátilo :roll: Mohli ten príspevok dávať každý mesiac, však dieťa bude stále niečo potrebovať :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Ned Nov 09, 2008 8:14 pm

od martina612 » Pon Máj 04, 2009 6:19 pm

mna to tiez obislo.Prveho syna mam 13rocneho,vtedy som dostala asi 5.000,uz si to ani nepamatam,kolko to bolo.Teraz mame 11mesacnu dcerku,dostala som 5.000,takze hadam az na tretie babo dostaneme tych slubovanych 20.000.Dufam,za to dovtedy nezrusia.Chcela by som si totiz uzit dcerku aj 3roky. :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 169
Registrovaný: Pia Apr 03, 2009 7:02 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť