Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Pôrod a šestonedelie - druhy porod (pobyt v nemocnici a vecna dilema)

druhy porod (pobyt v nemocnici a vecna dilema)

od veronbb » Str Okt 01, 2014 8:33 am

caute dievcata, nas porod je sice este daleko (februar) ale uz teraz riesim dilemu ci ma nasa mala (v tom case bude mat 3 roky) chodit za nou do nemocnice na navstevy... ako ste to zvladali? a deti? nebolo to este horsie to lucenie ako keby nechodili vobec? naozaj sa nevime rozhodnut ako to cele zorganizovat... ako ste to riesili vy? dakujem za kazdu radu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 4:15 pm

Re: druhy porod (pobyt v nemocnici a vecna dilema)

od keilayh » Str Okt 01, 2014 9:07 pm

veronbb píše:caute dievcata, nas porod je sice este daleko (februar) ale uz teraz riesim dilemu ci ma nasa mala (v tom case bude mat 3 roky) chodit za nou do nemocnice na navstevy... ako ste to zvladali? a deti? nebolo to este horsie to lucenie ako keby nechodili vobec? naozaj sa nevime rozhodnut ako to cele zorganizovat... ako ste to riesili vy? dakujem za kazdu radu


Myslim si, že by sa to dalo zvladnuť. Treba len aby sa otec venoval dcere rovnako často ako ty (ak sa dá) alebo aj starý rodičia. Aby dieťa nebolo naviazané iba na teba, potom sa dá zvládnuť všetko :wink: Treba si sem-tam vyjsť na kavičku bez deti, aby vedeli, že keď mama odíde, aj sa vráti :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: druhy porod (pobyt v nemocnici a vecna dilema)

od veronbb » Štv Okt 02, 2014 7:35 am

ale tak toto mame davno zvladnute ale aj tak.... zissiel by sa mi nazor nejakej skusenej mamicky lebo predsa to prostredie mama v divnom obleceni unavena vycerpana asi to nie je moc dobry pohlad pre dieta a ak ked nie je naviazane dieta len na mna... mama je mama
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 4:15 pm

Re: druhy porod (pobyt v nemocnici a vecna dilema)

od benetara » Štv Okt 02, 2014 8:05 am

vsetko zalezi od konkretnej matky ako to vie zvladnut. dieta nepozera ci je mama upravena alebo neupravena. divne oblecenie? chapem co chces povedat, ale nezatazovala by som sa tymto. treba dietatu vysvetlit ze mamicka ista pre braceka/sestricku a je pri ujovi doktorovi a musia chvilku pockat kym ich pustia domov a budete vsetci spolu. mysli si, ze by s tym problem byt nemal. urcite sa netreba popredu stresovat, lebo potom ten stres dieta vyciti a moze to horsie zvladat.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am

Re: druhy porod (pobyt v nemocnici a vecna dilema)

od veronbb » Štv Okt 02, 2014 1:16 pm

no ja by som sa asi utesovala tym ze mam pri sebe druhe nase dietatko tak snaaad by som neplakala...len sa bojim ze este ani neprideme domov a mala uz moze pocitovat odpor voci babätku kedze mama kvoli nemu nemoze byt doma...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 4:15 pm

Re: druhy porod (pobyt v nemocnici a vecna dilema)

od veronbb » Ned Okt 05, 2014 10:33 pm

navyse som zabudla spomenut ze budem rodit cisarskym a ak sa dostanem na vip-ku tak neviem ci by ma mala dcerka vidiet na infuzkach... a to ze dieta nevnima ako je mama oblecena a upravena.. s tym nesuhlasim... nasa mala uz len ked sa namalujem vie ze idem napr do skoly :D a pridem domov musi ma poumyvat lebo doma to mat nemam... tiez ked chodim v pyzame ze som chora sa stale pyta preco nemam teplaky... deti to podla mna vnimaju...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 4:15 pm

Re: druhy porod (pobyt v nemocnici a vecna dilema)

od keilayh » Pon Okt 06, 2014 10:45 am

veronbb píše:navyse som zabudla spomenut ze budem rodit cisarskym a ak sa dostanem na vip-ku tak neviem ci by ma mala dcerka vidiet na infuzkach... a to ze dieta nevnima ako je mama oblecena a upravena.. s tym nesuhlasim... nasa mala uz len ked sa namalujem vie ze idem napr do skoly :D a pridem domov musi ma poumyvat lebo doma to mat nemam... tiez ked chodim v pyzame ze som chora sa stale pyta preco nemam teplaky... deti to podla mna vnimaju...


Ja som mala sekciu a na infuzkach som nebola.
Myslim si, že sa tym moc zaoberaš, moc to riešiš a sama sa zbytočne stresuješ. Jednoducho malej vysvetli predtým čo a ako, a uvidíš ako bude potom reagovať. Nejdeš tam na mesiac, určite to zvládne :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: druhy porod (pobyt v nemocnici a vecna dilema)

od kriskovalud » Pon Okt 06, 2014 11:07 am

ahoj je to sice davno co som bola v porodnici a verte alebo nie bola som tam 8 tyzdnov ..3 pred porodom a zbytok po pororde aj ja som mala starsieho syna doma a jedneho v brusku ...riesili sme to len kratkymi navstevami a manzel ho pripravoval nato ze mamka zostane v nemocnici ...on to zvladal lepsie ako ja mne sa velmi stiskalo po nom ...ale vydrzali sme no po 2 mesiacoch vravel mojej mamke mama a myslim ze ked by som bola este dlhsie v nemocnici ...no neviem...vtedy mal 2 roky a teraz ma 9.
Vsetko rychlo prejde da sa vsetko prezit ak je pomoc a podpora najblizsich.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

Re: druhy porod (pobyt v nemocnici a vecna dilema)

od veronbb » Pon Okt 06, 2014 11:57 am

no presne neviem ako budem reagovat ja.. viem ze emka bude mat okolo seba vsetkych tatino to s nou super zvlada.... no uvidime teda co po prvej navsteve.... a veru ja som bola na infuzkach 2 dni po a aj tie dve noci mi pichali mofrium... takze som bola dost mimo
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 4:15 pm

Re: druhy porod (pobyt v nemocnici a vecna dilema)

od kriskovalud » Štv Okt 09, 2014 9:33 am

no tak to je super deti zvladnu vela a zrejme my mamky to viac prezivame to odlucenie ako oni.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť