Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Detské choroby - Dysfunkcia mocoveho mechura ? Pretekanie, zadrziavanie...

Dysfunkcia mocoveho mechura ? Pretekanie, zadrziavanie...

od lidka06 » Štv Mar 08, 2012 7:04 pm

Ahojte chcem sa popytat moja 5 rocna dcerka ma zrejme retenciu mocu - zadrziavanie mocu a tym padom sa jej mechurik roztiahol a nevyprazdnuje sa ako by sa mal,. Zostatky mocu v mechuriku nam sposobuju problemy a mava casto infekciu ecoli, a zapal mechura. Samozrejme neustale pretekanie mechura je v kuse, poctivo behame co najpravidelnejsie cikat aby sa vyprazdnila co najviac, papkame brusnice a extrakty z brusnic.Chvalabohu zapalu obliciek sme sa zatial uspesne vyhli, oblicky su vraj v poriadku podla sona, ich funkciu ale zatial na nefro nesledovali, neurologiu zatial nemame. Zatial posledne vysetrenie bolo na sono bohuzial aj po cikani jej ostala viac ako polovica mechura plna. Diagnoza este nebola urcena behame po doktoroch, ale ja by som sa chcela opytat ci ste sa s tym uz niekto stretli alebo ste mali skusenost s podobnym problemom ak ano ako sa to liecilo, ci sa to lieci liekmi, ci je tam aj nejaky operacny zakrok, ak niekto viete dat nejaku radu ako to zlepsit, alebo nejaku stranku kde sa docitam viac o danom probleme ak poznate, budem rada. Kazda rada nad zlato.Pomoze mi to.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Str Jún 17, 2009 9:01 pm

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť