Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Zuby - Elektricka kefka

Elektricka kefka

od vladkaPD » Sob Nov 08, 2014 10:05 pm

mate niekto elektricke kefky? kamoska chce deckam kupit na vianoce. pozerali sme v Dm-ke tusim to bola ta ich znacka, neboli nejake drahe a su tusim na baterky, ze ci sa to oplati kupit? ci to cosi vydrzi, aby zas nekupovala stale baterky. nenicia to decka? vedia si tym umyvat zuby?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Elektricka kefka

od terez254 » Uto Nov 11, 2014 5:51 pm

Ja som ju mala kedysi davno, ale myslim si, ze lepsia je klasicka kefka, ale ais zalezi aj od veku dietata.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Elektricka kefka

od vladkaPD » Str Nov 12, 2014 6:49 pm

terez254 píše:Ja som ju mala kedysi davno, ale myslim si, ze lepsia je klasicka kefka, ale ais zalezi aj od veku dietata.


su to este krpci a prave chce ich preto aby ich to bavilo, lebo ma problem aby si tie zubiska umyvali :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Elektricka kefka

od terez254 » Str Nov 12, 2014 6:53 pm

vladkaPD píše:
terez254 píše:Ja som ju mala kedysi davno, ale myslim si, ze lepsia je klasicka kefka, ale ais zalezi aj od veku dietata.


su to este krpci a prave chce ich preto aby ich to bavilo, lebo ma problem aby si tie zubiska umyvali :D



tu je nieco o tom pisane, skus pozriet
http://www.profimed.eu/clanky/su-pre-de ... ubne-kefky
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Elektricka kefka

od keilayh » Ned Nov 30, 2014 8:59 pm

terez254 píše:Ja som ju mala kedysi davno, ale myslim si, ze lepsia je klasicka kefka, ale ais zalezi aj od veku dietata.


Nebola si spokojná? Pozerala som akurat na ne, lebo tie kefky čo sa teraz vyrabaju no kvalita nič moc :roll: ešte tam zakombinuju aj akúsi umelinu a to je čosi strašné :? Ja som si práve myslela, že tie elektircké sú ovela lepšie ako klasické.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Elektricka kefka

od melindi » Pon Dec 01, 2014 7:59 am

My použiváme už viac 5 rokov. Máme to radi. Je to akumlátorové od Braun.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Elektricka kefka

od terez254 » Pon Dec 01, 2014 5:12 pm

keilayh píše:
terez254 píše:Ja som ju mala kedysi davno, ale myslim si, ze lepsia je klasicka kefka, ale ais zalezi aj od veku dietata.


Nebola si spokojná? Pozerala som akurat na ne, lebo tie kefky čo sa teraz vyrabaju no kvalita nič moc :roll: ešte tam zakombinuju aj akúsi umelinu a to je čosi strašné :? Ja som si práve myslela, že tie elektircké sú ovela lepšie ako klasické.



nehovorim,ze je to zle, kazdemu vyhovuje nieco ine, ale pre mna je lepsie cistenie zubov klasickou kefkou. Mozno preto,ze mam aj zuby mudrosti cize musim si ich s kefkou pomaly a setrne umyvat a ta elektricka mi az tak nevyhovovala
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Elektricka kefka

od keilayh » Pon Dec 08, 2014 5:13 pm

Kúpila som taku na baterky malému na mikuláša :D našla som ju v kauflande za 4€. Uvidíme kolko to vydrží, myslím kvalitovo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť