Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Kojenie a umelé mlieko - Elektricka odsavacaka na mlieko

Elektricka odsavacaka na mlieko

od gonica » Štv Mar 11, 2010 3:56 pm

Dobry den maminky.....potrebovala by som pre kamaratku elektricku odsavacku na mliecko. Budem rada ak sa ozvete do spravy.......alebo aj sem do diskusie. Dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 703
Registrovaný: Str Máj 21, 2008 12:00 am

od lilithka26 » Str Máj 19, 2010 10:20 pm

ahoj, viem ti zarucene poradit, medela mini electrik..najlepsia a za normalnu cenu. mam ju na predaj, lebo odyslo mliecko, ale nie preto ti pisem neboj. Ja som tiez musela na vlastnej kozi oskusat, tak rada poradim.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str Dec 30, 2009 11:05 pm

od gonica » Str Máj 19, 2010 11:36 pm

lilithka26 píše:ahoj, viem ti zarucene poradit, medela mini electrik..najlepsia a za normalnu cenu. mam ju na predaj, lebo odyslo mliecko, ale nie preto ti pisem neboj. Ja som tiez musela na vlastnej kozi oskusat, tak rada poradim.


Dakujem za radu.....a kamaratka sa tiez rozhodla pre MEDELU.....len nakoniec si povedala, ze pocka do porodu...a tie prve dni sa rozhodne ci ju potrebuje alebo nie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 703
Registrovaný: Str Máj 21, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť